Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyújtás alaplap csere erősen indokolt lehet
beragadt a szelep. kivétel, pucolás. RESZELŐBAJNOKOK VERBOTEN!
dekli tömítés, szimering
alapjárati fúvóka vagy fals, de akkor pörögne inkább
Heló.

Akkor légyszíves írj az e-mailemre és ott beszéljük le. Köszönöm :)
Üdv. Eladó egy Nsr teleszkóp jó állapotban Debrecenben de postázom is. Legjobb ajánlat viheti.
Hello,engem is érdekelne az a henger :)
Vajon a henger mitől tud megrepedni?
Hello!
Nekem régi kereklámpás nsr-em van és a henger összekaristolódott kicsit a jó minőségű kinai dugattyútól amit még az előző tulaj rakatott bele valami csoda 17.kerületi Honda szervízbe.
Vasperselyes már a henger de letört az egyik átömlőnél egy darab belőle.Voltam egy helyen megkérdeztem megtudják csinálni de kompromisszumokkal.Lenne valakinek használtan jobb?
HEELP!
Ma beindítottam motort, ugy ahogy kell, melegítem felkapsolom a "villanyt" és látom hogy nincs helyzetjelző! Kihúztam ugye a lámpából a helyzetjelző kis lámpát, magam felé fordítottam, és leállt a motor! És azóta nincs szikra. Volt gyertyacsere, kabeleket atneztem, testeket megcsiszoltam, de semmi! Mi lehet a probléma? Mit nézzek meg következőbe? Esetleg mim mehetett el?
KÖSZI a válaszokat!
jogos de hol M
sziasztok!
Honda ns1-el az a probléma, hogy engedi az olajba a vizet! Ezek szerint nekem is tömszelencét kell cserélnem? vagy van egy szimering, es csak az durrant el? Azért ide írom, mert itt elöbb kapok választ! Köszi:marci!:)
Szevasz!
Tömbszelencét sehol! tömszelencét sok helyen
Tömbszelencét honnan tudok szerezni Hondán kívül ?
Üdv!
Honda ns1, mbx, nsr első sárvédőt keresek!
Köszi: Marci!
Ahogy látom ismerős lesz a moci a túlaj itt is hirdette :D
Sziasztok vásároltam egy Honda Nsr-t de a feszabályzó hibálya végett 90 Voltot tölt úgyvettem hogy a power szelep nem müködik meg is olvadt az elektronikája,az összes izzót ki nyomta. Az izzókat pótoltuk már meg a vezérlő elektronikát fesz szabályzót építünk kapcsolásí rajz alapján. A kérdésem az felétek miért nem nyit még mindig a power szelep ? Ki cserélve, Power szelep vezérlő elektronika, vezérlő motor, generátor van le kötve amig nem csinálunk feszabályzót, aksi is jó! A válaszokat előre is köszönöm!
Köszönöm a választ!Olyan gondom van a motorral,hogy szívató nélkül nem megy ha leveszem a szívatót elkezd hörögni és fuldoklik.Ezért gondolom h csapágyas és kikoptatta a szimeringet és farsót szív.Lehetséges ez?Karbi kipucolva.
Sziasztok nemrég vásároltam egy nsr 125 öt keresnék hozzá egy 160 as komplett hengert dugóval
Nekem kb. 10 ben állt meg a blokkom, legtöbb csapágy és szimering ki lett cserélve. főtengely csapágyai drágábbak, többi nem vészes. Koyo C3. (előző tulaj egyik felére portugált rakott, másikon még hagyta a koyo-t ... portugál visított a kezemben , koyo még bőven bírta volna.)
Sziasztok nekem teljes vízpumpa kellene minden, tengely, forgató, tömbszelence, lehet valahol szerezni, a Hondán kívül, vagy bontottan is fel lehet még használni ?
Légy szíves az alább látható e-mail címen beszéljünk erről. Köszi :)

scooter96uck@hotmail.com
Eladó LED-es indexek.
-karbon mintás
-fekete
6000 Ft / 4db

LED-es indexhez való relé: 1500 Ft
sz.schliemann@indamail.hu
Sziasztok valakinek van elado oninditoja ?