Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó honda nsr 125r petku racing exhaust kipufogó rendszer karbon dobbal 0 km 37.000!
U.i.: az ország egyetlen egy ilyen kipufogója!
Pápa közelében(vagy esetleg Győr) van valakinek Honda nsr-je vagy Honda crm-je?
hol ereszti a vizet?
ha sehol nincsen dugulás akkor a termosztáttal működik rendesen.
vagy belerakod másik motorba vagy szervízkönyv alapján megméred.
hello most vettem egy 160-as hengert használtan és az a problémám hogy nem keringeti a vizet kiköpi orrán száján és igy ki se tudom probálni ha kiveszem a termosztátot akkor lehet jó lesz? csak az a baj hogy nem nálam van a motor és ami a képen is van ugy emlékszem hogy nem lehet levveni azt a kis sapkát hogy odaférjek a termosztáthoz hanem bele van öntve akkor mi a teendő szerinted mert nem annyira értek hozzá?
Gyerekek...
Az én kertem fel is elég lenne, de itt nem akarok hangzavart, mert ez nekem a nyugalom szigete.
power elektronikát meg tudom valakivel nézetni hogy jó-e?
mert vettem a motorhoz egyet de azzal sem jó és most nem tudom hogy mideggyik elektronika rossz vagy csak valami érintkezési probléma lehet
köszönöm
Én is ajánlottam a kertem egy részét neki.Nem is kértem érte sokat
tudnál írni adatokat róla?
mekkora fordulaton dolgozik meg hasonlókat.
nálunk van telek a szomszédba... ha megveszed,elviheted..
Helló nekem küldhetnél egy rajzot
Én is láttam olyat, hogy új blokkfél kellett, mert a fészekbe nem állt meg a csapágy.
Jött amútkor egy nigger, hogy egyesben valami kattog, és rángat amotor...
Szerinted?

Igen, ön nyert, csak anynira volt elkopva a láncszett, hogy átugrált a fogakon a lánc:)

De nem baj, megoldotta: úgy meghúzta a láncot, csak úgy pengett:)

Amikor vázoltam, hogy mennyibe kerülne a javítás (tönrement, kiverődött kerékagy, mert a csapágy már rég tönkrement a túlfeszítéstől, meg forgott kiverte a fészket, tehát ez új kerék, valamint a blokkban a kimenőtengely+ csapágycsere) akor sürgősen elvitte a motort.
Szerintem eladta úgy, hogy "láncszett cserére szorul"
Olyannal nem számolok, hogy karbantartott motor.
Jóéjt!
Lépek is jó éjt!
Lesz az is.
Aranyos vagy, köszi, de ezért az árért nem kell megfognunk semmit. :)
Már csak egy telket kell találnom...
Nincs.Ezért is kérdeztem.De lapátolni és taligát tolni még megyek ha kell!
Jó lenne legalább 100-150 méter hosszú és legalább 15-20 méter széles... Szerintem ez optimális méret. De ha van jobb ötletetek, akkor szívesen meghallgatom.
Értem.Csak találsz egyet.Mekkora pályát gondoltál?
A telek, amit kinéztem, nem eladó... pedig qrva jó helyen van. Használják, a héten már fel is szántották... :(
Viszont 1000HUF/nm áron csinálnak mart aszfaltot, úgyhogy az nem is olyan rossz ár... Már csak egy újabb, jó helyen lévő telek kellene.
Áááá majd ősszel ha minden sikerül....
Telek?Vagy már kész is a pálya?
Kawa projekt? Van fejlemény?