Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megtaláltam itt van hogy hogy kell bekötni
És folytasd a videót is
Ezt a képet akartam másiknak.
políroztam megint mester.egész jó lett.kiálltam a garázsból és a kipufon összebasztam a karbont véletlen.Már csak a hűtőtakaró van hátra és menetkész a gép.olajjal vízzel feltöltve még kell egy lánc kenés meg friss benzin és gooooooo.ja meg kilométer spirál :)
Köszönöm a segítséget urak, holnap meg is csinálom, és mindenképpen írok mi lett.
Ha autóról indítod és kattog akkor valószinűleg relé adta meg magát.Legjobb az ha kiszeded az önindítót és megnézed könnyen e jár nincsenek e elkopva a szénkefék benne vagy nem e valamelyik csapágy szorul behúz e rendesen a bendix stb..... nem nagy meló
test mindegy hova megy ,legjobb a blokkra tenni valamelyik csavar alá.
Lehet hogy az önindítód halt meg,próbáld meg hogy adsz neki direktbe 12 voltot,ha elindul akkor a relé adta meg magát.
egy pillanatra megmozdul, de annyi.

volt egy másik kérdésem..

hogy a negatív kábel hova megy a vázon? mert az egyik tippem az hogy az önindítóra....
nem az önindítód beteg ,vagy az elindul?
Erről van szó
Nem az ác-d rezeg az is furcsa hangot ad ha nem kap benzint.
autóról bikáztam akkor meg mint a kávédaráló rezeg folyamatosan.
Az azért is kattoghat mert kevés az aksi,nincs lemerülve?
Sziasztok. Én vagyok akinek a videója nem lett befejezve, még nincs is kész de kellene egy kis segítség.

Az egyik az hogy az indító relé nem indít csak kattog, mi lehet vele?
A másik hogy hova kell tenni a negatív pólust?
Mert azt vágom, hogy a vázra de ott hova?

1000 köszi a válaszokért.
Hétvégén csinálok én is:)
Közbe rájöttem hogy ide is fel lehet rakni :) Nem nagy szám videó de elég valós a hangja.
http://youtu.be/Oz7Xd0UfPvw ez az óra jól mér.Valahogy így megy az enyém is a többiek elmondása szerint.Csak nekem kb 15el kevesebbet mutat
mondjuk telefonos de elég jól visszaadja a hangját
van de csak alapjáraton.hova lehet feltölteni?
1 videót csinálj már a hangjáról.
Kész a jobb oldala.Ilyen volt ilyen lett :)Kicsit módosítani kellett mert már untam úgy
az lesz
Akkor számold le a fogaskerekeket
szépen mozog a fordszámmérőm,nem ugrál mint a videón.
az szerintem kinai az ebayről.