Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Reménykedek de hát a tanulópénzt meg kell fizetni a következőnél már nem lesz ilyen...
hogy szoktatok markolatot feltenni, hogy stabil legyen, de le lehessen esetleg később is szedni?
majd holnap írd meg hogy hogy sikerült a műtét.lehet hogy akkor mégis csak jó az önindító?
nekem tetszik az eredeti,nem volt benne de jobbost tudtam szerezni
rakd körbe gumival én azt csináltam nem távtartóztam.szerintem még szebb is
és ha tényleg a vezérlés volt elrakva és a dugóba ért a szelep reménykedj hogy nem gyilkoltad nagyon meg a szelepet.én már jártam úgy autóval hogy elszakadt a vezérmű szíj menet közben ráengettem kicsit a kuplungot és fogta az autót.Nem fulra engedtem rá csak egy picit.vezérlés csere összerak beindul megy.kb 50km múlva leszakadtt az egyik szelep.valószinűleg picit elferdült és az miatt szakadtt le
tank alatti távtartó gumi balos nincs valakinek?
ahamm most nézem amit küldtél... ucsó képet. Fasza holnap meg is nézem hogy oké e.
jó a szemléltetés mi :)
t 5 mark szerintem a jobb oldalon a deklinél amit 6 csavar fog és kicsit felette van egy krómos imbusz az lehet a kémlelő
a főtengelyen hol lehet jelölés meddig kell leásni a blokkban?
nézd meg hogy úgy állnak e mint a képen és keress valami jelet a főtengely
en
jaja azok jók azokat én is néztem csak szerintem a bütykösökkel van a baj.... Mert hátra megy egy darabig, és ott is akad.
leszorítókon is van jelölés
jelek stimmelnek?
na az lehet hogy összecseréltem a leszorítókat. A bütykösöket tuti hogy nem mert van rajtuk jelölés. És az alapján raktam össze De nincs összejelölésük a fogaskerekeknek? hogy biztosra mennyek?
2 fog az nagyon sok az vagy 10 fok eltérés
nem cserélted össze a bütykös tengelyeket vagy a leszorítókat?elméletileg nyomaték kulcsal kéne meghúzni sorrendben
figy megjelöltem, hogy hol voltak a kereke, de nem kizárt... de akkor is max 1 vagy 2 fogat tehettem odébb. az számítana ennyit? hogy már beleérne?
dugóba a szelep,bocs elírtam
nem lehet hogy elraktad a vezérlést és beleér a dugóba a dugattyú?
gyertya kivétel jó ötlet mert úgy simán át kell fordulnia akár hányadikba van.