Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az mindig valtozik, mindig.
Túlbonyolítod a dolgot... ne a fagyizók között válogass, hanem a fagyi ízei között
Valogatok a fagyizok kozt mint tyuk a torekben, szeretem valtozatosan.
Qwa egyszerű a megoldás, Zoli.
Azt a rohadt egy darab fagyizót jegyezd már meg, hogy hol van, vagy csinálj úgy, mint Jancsi és Juliska a mesében: szórj el kenyérmorzsákat az úton
Akkor neked ez lehet a tökéletes megoldás :D
Ha ez lenne a megoldás nem csak a bőrruhát az ajtót is kihíznám.
Egy snickers sokat segít.
Sok a bajom,látnom kell.
Nem kell a kormányra tenni. Elrakod szépen a zsebedbe, vagy ahova akarod, aztan szépen BT fülessel susogja neked, hogy merre menj.
Hosszú és fájdalmas tapasztalat a részemről hogy amit felrakok a kormányra adott esetben a susnyas nagyon gyorsan nullazza,szóval a kommunikációs eszkoz amivel nyoszorogve tudnék segitseget hivni azt elrakom biztonságba.
Erre is van megoldás, ahogy írtam: vagy kikapcsolod az akku kímélőt a google maps-re(androidon)

BTW... én már ledobtam a kurva drága garmin navit, csak telefonnal navigálok azóta. Tavaly Németországból telefonnal jöttem haza, működik a dolog. Az akkut se kellett tölteni, mert hangutasításhoz nem kell kijelző, így 12 óra motorozás után is 40% könyékén volt. Továbbá rohadt nagy előnye a google maps-nek, hogy offine letölthető a térképe, bár amúgy se generál túl nagy adatforgalmat. Számítógépen megtervezett útvonalat egy gombnyomással átküldhetem telefonra, így egy 5 napos útvonal navira 5 perc alatt kész... Garmin basecamp-pel órákig csináltam és akkor is szar volt.
hát max annyit tudni érdemes zoli 32 annak is örül ha valaki véletlenül hazaviszi azt betakargatja, nem, hogy a telefonját bekapcsolja
Elvből nem navigalok motoron telefonnal.
Ha navigálsz a telóval, vagy kikapcsolod az akku kímélőt a google maps-re(androidon), akkor szépen vezeti az útvonalat.
Es valoban, utana neztem egy, 19 es turanak, vegig kovette, kar hogy legvonalban jelzi a megallok kozt az utvonalat, de azt honna a fenebol tudja hogy en motorkerekpározok nem repülő szőnyegen megyek? .
Google maps menüben találod meg. Cella információ és gps alapján is menti az útvonaladat.
????! A micsoda??
Őszinte legyek, idén még nem sok alkalmam volt használni. Egyszer volt nekem is gondom vele, de ezt nem mondanám állandó vacakolásnak. Akkor az egyszer éppen a kocsi kilométeróráját akartam úgymond tesztelni állandó 160km/h -val autópályán . P ont akkor az egyszer nem mért rendesen az RBiker, 16 km/h volt a max sebesség
Haaaatttt ..........jaaaaa.
Nincs is rá szükég, ott van a google maps idővonal.
A google play ertekeles rovataban sokan lehuztak az rbikert hogy az utolso frissitesek ota vacakol.
Nicht schlecht :)
Igy néz ki, csak az utvonal része kepet, ilyesmit nem tettem most hozzá