Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mázlista :) A sebességkülönbség azért lehetőleg ne legyen több 40-50 kmh-nál szerintem.
az még kezelhető, de annál több már nehezen. Nekem a kocsiban van fix kamera, ami folyamatosan vesz... eddig veszélyes motorosról nincs felvételem, autósról annál több. senkit sem jelentettem még fel, de ha bajba kerülök, akkor jó, ha van felvétel. autóval szinte mindig szabályosan megyek. Család meg ilyenek :)
Én mindig Sasolom az ilyen Octavia-kat, de még 1x sem találkoztam velük
Motorral én se sokáig nézem az előttem haladó autóst "főleg, ha sokkal lassabban megy"

Igazából nem is civil rendőrautóktól tartók, hanem hogy egy Túl buzgó autós felvesz a kamerával és elferditi a pl. Előzést....
Persze a hírekben benne lennék
Úgy alakult, hogy tegnap is és ma is tudtam menni egy karikát és tegnap is és ma is találkoztam ezekkel. Szerencsémre mindkétszer szemből jöttek, csak felismertem őket.

https://totalcar.hu/magazin/hi...

Nagyon oda kell figyelni, mit előzünk..Az a gond, hogy nagyon sok ténylegesen civil főleg céges fehér Octavia fut az utakon. Nyilván nem véletlenül választotta ezt a típust a rendőrség.
Ma volt, hogy 2 percig néztem, ki ül a kocsiban, mielőtt leelőztem volna :) Mondjuk a rendőrkocsik sötétítettek, ez árulkodó jel, meg a rendszám sokszor RXP-vel kezdődik.
Tudtommal még a gyártás elején, valamikor 2008-ban volt gond.
Ennél a tipusnál ez a probléma olyan, mint a Lochnessi szörny
Mindenki beszél róla, de olyan nincs, aki valóban találkozott volna vele
Szerintem már csak azért említik meg, mert a régebbi motorokon visszatérő gond volt.
Az XX-en és az RSV-n is kísértett ez a fránya fesszabályzó, rosszabb estéken fesszabályzórol álmodom
A szokásos dolgokon kívül semmi komoly.
Nimcs igazán tipushiba. Hacsak a fesszabalyzo/ generátor nem, de ezt is csak hallottam , én 40ezer fölötti kilométerrel semmit nem tapasztalok.
Igen, meg néztem utána több CB-t, ez valóban nem eredeti tárcsa. Gondolom akkor biztos nem ennyi km van benne.

Van valami érzékeny pontja ezeknek a CB-knek? Vásárláskor mit érdemes megnézni? Villahíd ütköző, javítás nyomokon kívül.
Ráadásul, ha jól látom, ez a tárcsa sem hibátlan már... legalábbis az enyém gyári tárcsa, 40ezer km felett és nincsenek benne ilyen "nyomok". Nem akarok hülyeséget mondani, de nekem fura az az első tárcsa főleg annak fényében, hogy ahogy te mondod, valószínűleg nem is az eredeti...
Annyit mondok, hogy az első tárcsák cserélve vannak...
Sziasztok.

Néztem hahun egy kinti papiros cbt. Nem nézte véletlen valaki innen?

https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/cb_1000_r_plusz_abs/honda_cb_1000_r_plusz_abs-15787955
Köszi
https://auto.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Honda_cb1000r_cb_1000_r_hornet_600_rendszam_tarto_100555344.htm
Sziasztok! Egyik ismerősöm gyári rendszámtartó konzolt keres. Ha valakinek lenne eladó, ne tartsa magában.
Hala nektek hogy tudok az idovonal marhasagrol pontos adataim vannak, 9:01 es indulastol 19:32 ig volt motorkazas par benzinkutas szendo es egy bűnrossz jegkrem elfogyasztasa utan betertem az ördög ettermebe. Mentsegemre hogy vasarnap volt, es meg volt 60 km egyora motorkazas Löbenau-i szallasra. Szoval az a nap 8-9 ora motor, es 4 ora sasfeszek volt.
Eleg adrenalin.
Igen, ez függ attól is, hogy mennyi ideig motorozol
Ha reggel 8 -kor elindulok, este 6 -ra meg tudok éhezni, adrenalin ide vagy oda
volt ra pelda,igaz zell am see-ben volt a meki,es este 8 kor hulla ehes voltam.
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nem értem, mikor valaki leugrik a mekibe vagy elugrik lángosozni motorral. Nálam motorozás közben adrenalin termelődés van, márpedig az adrenalin erősen étvágycsökkentő... Motorozás közben és követően 1-2 óráig rohadtul nem vagyok éhes.
Én 2016 telén cseréltem a betéteket , azóta 30ezer ment bele, köszönik, még elvannak. Majd a télen ránézek, hogy kibírja-e a következő szezont.
a fék a gyávák fegyvere
Talan 25e kornyeken csereltem az ebc beteteket.A brembot meg passz.Nem tartok ott.Ahogy nezem a turahelyzetet nem is fogok iden.
Használtan vettem a motort 17-18e km-rel, nem én fékeztem el a javát. Majd meglátjuk mennyit bír a mostani szett.
Beleallt a görcs a kezedbe?
Minek ez a sok fek?
Sokat használom a motorféket, ez igaz :)
Lakott területen kívül kb. mindent megoldok motorfékkel, városban persze nem lehet megúszni.
De hát olyan a motorfék , mint egy közepesen erős fékezés autóval, szóval...
Az szép teljesítmény. Nálam 21e Km-nél repült az első, a hatsó kb egy ezressel ment kevesebbet. Maradtam a gyári nissin-nél.
Aktuális lett a fékbetétek cseréje, (ennyit a pandémiás spórolásról.)
Kinek mikor kellett első alkalommal cserélni a betéteket és milyenre cserélte?
Nálam ma fordult át 42 ezerre, még a gyári betétek vannak benne.
Hátra TRW, előre pedig Nissinek kerülnek.
Remélem ezek is kibírnak 40-et... Az nálam kb. 8-10 év...