Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi ilyenre gondoltam. Szuper.
Hirtelen kinait talaltam, ha nem jon be tuti akad markasabb europai tuningcegnel is.

https://www.ebay.com/itm/Black...
Valaki tud abban segíteni hogy az első tengelyre szeretnék bukó gombát. Viszont a csavar tömör rajta. Valaki tett fel ilyet a gépére ha igen hogy? Kifúrta a csavart vagy valamelyik másik hondáé jó helyette?
Angol? Az nekem is meg van. Viszont jobb lenne magyarul mert mégis csak az az anyanyelvem.
Sziasztok motoros barátok! Mivel ritkán sikerül írnom, ezért inkább fotóval jelentkezem be ma. Íme az egyedi gyártású utánozhatatlan Honda CB1000R kezelési könyvem: :P
Ja a magyar nyelvű szerelési utasításra is vevő lennék.
Sziasztok. Nincs valakinek elfekvőben kipufogó felfogatáshoz távtartója?
Csengőfocit már nem is tudják mi az. Na meg mikor csak felnin baszattuk azt este szikrákat szórt a flaszteren a bicaj kereke... közben szólt a Pokolgép zenéje kétkazettás magnón!
Vagy mmint kölökként a cipő orrát a villa közé a biciklin.
Minek az? Elég egy collos vascső. Ha fekeznibakar, bebassza a villa mögött a " küllők " közé, aztán lesz fék
Ne parázz, tegyél helyette bovdent.
Légfékes, jóvanaz
Balesetmentest!
Köszönöm ilyen volt a hornetemé is. Imádom ezt a színt.
Szívesen! Csodás a gép a színe meg...
Oks köszi. Hozzá meg lehet lesz kapcsolatom is mert ott születte.
Békéscsabai.
A sülysápi srácot mondod? Annak meg is van a száma.
https://www.jofogas.hu/magyarorszag?account_list_id=e0a99e23ddbe420f5f612c5338bcf91f&o=1 írj rá lehet legyárja. Üléspúpom volt tőle szépen dolgozik.
Sziasztok. Tegnapi napon egy cb1000r boldog tulajdonosa lettem. Segítsetek ha tudtok. Hasidomot meg hátsó sárvédőt szeretnék rá ha valaki tud jó áron szépet az szóljon légyszi. A másik van healteches fokozat kijelzőm tudja valaki hol van a motoron a csatlakozása? Nem akarom szétbombázni inkább célirányosan tenném. Előre is köszönöm a segítségeket.
Mit teszel akkor ha hirtelen meg kell állnod??
Nagyobb gázt nehéz elképzelni...
El kopott a betét és nagyon kint vannak a dugattyúk...
Elfogyott belőle a matéria.
Jel hogy GO szervíz.