Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gábor! Voltál fehérváron Z1000-t próbálnii?
Ezek szerint nincsenek csodák
Pont ezt a kettőt linkeltem be elöször.
Hali

www.ebay.de , felül a keresősávba üsd be: 400088032391

Üdv
Gábor
törölték!
Hali.

Én ezt használom: http://www.motoroazis.hu/terme...átsó%20emelő,%20egykarú%20RS-16%20
(adapter%20nélkül)
Hali

én ilyet használok:

http://cgi.ebay.de/est-montage...
Sziasztok...lenne egy nem igazán témába vágó kérésem...most kell suliba a Honda, mint márkáról beadandót csinálnom..akinek lenne ehhez anyaga, kérem küldje el a z.zsolt89@gmail.com-ra..előre is köszönök minden segítséget...
Szép napot mindenkinek!
Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy hol lehet beszerezni félkarú motor emelő állványt?
A gyári nem nagyon tetszik(árilag). A Karasnában a szervizvezető srác
amivel dolgozott az 25k volt, de nem tudta megmondani a forrást.
Köszi előre is!
Köszönöm szépen, és szerintem szép hangja is van.
Néha mikor felváltok szépen durrog is és éjszaka kék lángokat enge mint egy MIG.
Nagyon szép. Jól mutat rajta a dob
Sziasztok.
Még a múlt héten ígértem, hogy teszek fel egy pár képet a motoromról de az történt, hogy fogalmam sincs hova tettem a fényképező gépet és ezért a telefonommal készítettem egy párat.
További szép napot mindenkinek.
Köszi a gyors választ.

Veterán légiós cimbim segítségével már meg is rendeltem (csak a nyelvtudás miatt) . Sajnos nem lehetett az oldalt angol-ra állítani. Már le is elmelték a lecsót a számlárol.
mail-ba küldtek egy hivatkozási számot, amivel nyomon követhetem a csomagot.
Köszi a gyors választ.
Ja és a szállítás... Szintén ahogyan említettem, ha a neten azt látod, hogy "raktáron", akkor számíthatsz rá, hogy még az- vagy másnap postára adják. Nem emlékszem pontosan, de szerintem egy héten belül itt volt. Remélem nálad sem lesz ez másképp!
Már fenn van minden a mocin, nagyon korrekt cucc minden szempontból! Az eddigi utángyártott cuccokkal szerzett tapasztalataim alapján - na és persze az "olcsó" ár alapján - sokkal rosszabbra számítottam. A minősége is nagyon szép, és méret- felszerelhetősége is! Természetesen voltak apró "barkácsolni valók, pl az oldal elemeknél a "kicsi" csavaroknak szánt lyuk nagynak bizonyult, és azt kellett megoldani...
A sárvédő cserénél a fékcsőtartó "bakokat" le kell venni a gyáriról (ami szegecselve is van, de egy akkus fúróval egy perc alatt lefúrható... s bármikor visszaszegecselhető...). Én a karbonra rá sem szegecseltem, csak a csavarral rögzítettem. (és egy kis gumilapkát fogattam alá, hogy ne akarjon mocorogni...)
A lámpa fölötti takaró mérete és formája szintén kifogástalan, de felrakás után egy kicsit mozgott, ezért egyes részei alá tettem kétoldalas szivacsos szalagot, így nagyon klasszul megállapodott.
Ha kijavul az idő csinálok néhány képet.
Tehát ennyi pénzért nyugodt szívvel tudom ajánlani...
Köszi! A suli az rám fér.
Nektek is minden jót, remélem, hogy hamarosan gurulhatunk együtt
Üdv a Pokolban Page!
Naná, hogy befogadunk, kell egy komoly férfi a sok suhanc közé!
Akkor jössz az egykeréksuliba is remélem
Sok boldog kilométert kívánunk!
Hali Mr.

Mostmár nagyon érlelődik a Francia oldalrol a rendelés.
Én sárvédőt, és a lámpa feletti kis takarót akarom karbonra cserélni.
Régebbi kommentedbe tettél be képet, a tőlük rendelt motyókrol.
Az érdekelne, hogy milyen a minőség, nem e voltak méretbeli problémák a felrakásnál? Kb mennyi idő volt míg megjött?

Bocsi a sok hülye kérdésért
Üdvözlünk "öregember"
Üdv Mindenkinek!
Én is CB 1000 R tulaj lettem ápr.1.-én. Olvasgatva a fórumot látom, hogy itt sok jó arc van és ha befogadtok tudom javítani az átlag életkort 2008 óta motorozok. Egy Yamaha 600-as Fazerrel kezdtem amit nagyon szerettem, de eljött az idő, hogy egy szebb és jobb gépre váltsak. Röviden ennyi
Huhh...Ez viszont nagyon ott van!
http://youtu.be/RQR0Res7Txg
Szia

"Szolnok a közepe" ha lehet inkább az ország közepe fele rendezzük:)

Üdv
Gábor
nem szimpi a csávó!

Én pont azért választottam ezt a motort, mert megy ha kell de nem esek hanyatt
Ahogy nézem:

Debrecen
Budapest
Veszprém
Szeged
Vácszentlászló


Jól látom?

Szolnok lenne a közepe, de Veszprémmel már Budapest lehet, hogy haza beszéltem? Persze nekem a Balaton is jó.

Az időpontból a 2.-t preferálnám, mert lehet, hogy a gyerekeimmel majálisoznék