Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez, való igaz! Azt is megnéztem, hogy az uk.co-s regisztációmmal az olaszba is be lehet lépni.

Én biztosra akartam menni (azonnal vihető), és nem vagyok annyira járatos eBay-en.
Hali Xchris !

Próbáld ezt megvenni az olasz ebay-n, árcsökkentési lehetőséggel kínálják+18 EUR postaköltéggel. Jó esetben 200 EUR alatt megúszod postával együtt.

ebay.it , a keresőbe üsd be: 140386159107

üdv
Gábor
Én is Vaterás vagyok

Itt ki kell választani hova szeretnéd postáztatni és a szerint írja ki az árat. Jelen esetben +15 EURO. Ha nem ír mellé semmit akkor nem lehet

Postage to HUN
Ez legyen beállítva a +ár oszlop felett. Ha már regisztráltál akkor autómatikusan beállítja.
...ja totál ingyenes csak dombornyomott kártya kell a vásárláshoz.

De a helyedben Én megvárnám mi fog történni, márcsak a hangja miatt is Gyanítom nem lesz semmi gond, ugyanis az első levél a cégtől az volt, hogy ha pontozásra kerül a sor 5-öst adjak, mert nagyon fontos nekik.

Ha bármi segítség kell a regisztrációhoz szólj.
És azt honnan tudod, hogy Mo.-ra postáz-e az eladó, vagy sem?
Utánvéttel, vagy sima előreutalással nyomják?
Én magyar Vaterás vagyok De akkor regelek én is.
Én is most csináltam. Elöször az olaszon akartam regisztrálni, de ott adószámot kérnek és az enyémet nem fogadta el. Ezért az Angolon regisztráltam, ott nem kérik.

https://scgi.ebay.co.uk/ws/eBa...

Ezután itt tudsz vásárolni. (azért jó mert minden európai ország kinálatát látod.

www.ebay.eu

Én a spanyolt rendeltem

http://viewitem.eim.ebay.eu/Tu...
Van e-bay regisztrációd? Valahogy nekem is kéne csinálni...
Én megrendeltem az ebay-en az Ixil kipufogót. Referálok, ha felkerült a mocira.
Kösz Tomi, próbálkozom majd.

Üdv

G
Laci! Töltesz fel képet?
Sziasztok! Katalizátor takaró lemezkét lehet venni külön is,vagy csak a dobbal együtt adják?
Kedves Modelltársak!

Sajnos eladóvá vált Barracuda hátsó sárvédő, alu láncvédővel.
Eladás oka: Nekem nem tetszik semmilyen sárvédő a motoron.
Használtsági fok: 100km-ert mentem a motorral, míg rajta volt.
Ára: 22.000 Magyar Forint. (pont félár)
Új ára: 144 euró alaphangon.
Link: http://www.barracudamoto.it/De...

Személyesen átvehető Szegeden, vagy eggyeztetés után Bp-en.
Vagy postázom, is ha úgy jobb.
Képek:
Szia Gábor!

Tapolcán (0687321027) a lakamotonál tuti,hogy lehet rendelni mert nekem is hasonló problémám adodott egy shoei xr1000-hez ,ha jól hallottam 5750.-ft.

Üdv.Tomi
www.ebay.it Postával 205euró. Kevesebb mint 60e
Sziasztok.

Persze munka után ha hazamentem lefényképezem nektek és feltöltöm!
Köszi a számot! (ok lehet az összefogás is, azaz, hogy közösen veszünk 2-t)

Az Ixil lehet, hogy még jobban is tetszik. Az ára meg kevesebb mint 60.000?

Hol mérik ezt?
Egy kép engem is érdekelne, mivel a mellékelt honlapon más motorok vannak, gondolom más kipufogókkal!
Bódis Sándor: 82/511-216
Hali.

Én személy szerint ismerem a mastek-et, szegedi vagyok, a mastek-es pedig Csongrádi, ha jól tudom. Itt Szegeden, sok motoron van ilyen dob. Nem rossz, és tudom, hogy az ára is k.jó, de nem tudom... személy szerint, valami nagyobb nevű dobot szeretnék a mocimra. Ezzel persze nem az akarom mondani, hogy nem minőségi a Mastek. Az új szériája, egyenesen kitűnő, csak itt Szegeden, és környékén kicsit tucat lett, valszeg az olcsó ár miatt.

Azért tennél fel a mocidrol képet, hogy, hogy áll rajta?
Sziasztok.
Ne haragudjatok,hogy csak így ismeretlenül bejelentkezem de nem nagyon szoktam a topicban mostanában írogatni. Én 2009 március 21.én vettem egy fehér CB1000R-t és még csak 2000Km-t sikerült vele mennem. Az első 1000-es szerviz után tettem fel egy MASTEK karbon dobot és Ő a katalizátor helyett is gyárt összekötőcsövet amely tökéletesen passzol. Nagyon szép hangja van és igényes munka nem beszélve az áráról Én 75.000Ft-ot fizettem postaköltséggel együtt. Én Baján lakom ha gondoljátok valahol találkozhatnánk egyszer.
Ezen a linken van egy kép a dobrólés ha beszéltek vele több variációt is felkínált nekem esetleg kétoldali dob és gyebek.:http://www.mastek.hu/honda2.ht...
Talán még ez az Ixil is érdekes lehet, de az ára az mindenképpen 210 euró kb postával.
Gy kis kedvcsináló