Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm, igen,itthon vettem.
Én tegnap már hívtam a Dangert , hamarosan választ adnak hogy mennyi a kis takaró .
Így ebből a szögből tényleg takarva van(kép amit felraktam),de ha oldalról nézed,és ráadásul le is van támasztva......
Lehet csak engem zavar . Majd csinálok képet,és meglátjátok mire gondolok
Köszi az infót.

Nagyon komoly a dob, nekem nagyon tetszik. M.o.-n vetted?
Igen azt tudom, hogy a listaára 178e, csak most adnak rá 20% kedvezményt. Lehet akkor meg is rendelem. Az ebay-en is 118e+postaköltségre jönne ki, tehát ugyanott vagyok. Engem is ez a video győzött meg

Én is kiváncsi lennék, hogy minek a takarólemez?
Ma megkérdezem a mivv Magyar forgalmazóját (Danger Dani-t, hogy tud-e ilyen lemezt külön beszerezni)
Ha tudsz tennél fel olyan képet, amin oldalrol látszik a kipuff
Szép!

Most már csak az a kérdés, hogy minek a katalizázor takaró Úgy látom takarásban van...
Szia!
A 130 az nagyon jó ár, a listaára 178 ha jól emlékszem.
Most csak ilyen fostalicska képem van,de majd csinálok valami meghittebbet
Szia! Hangot sajna nem tudtam még felvenni,mert ahhoz valami komolyabb kamera kéne szerintem ,de a youtube-on találtam egy vidit,ami eléggé hasonlít a valósághoz laser gp szűkítővel,és a nélkül
Nekem nagyon tetszik a hangja,én a vidi alapján döntöttem e mellett.
Nyitottan igazi "streetfighteres" hangja van, mintha nem lenne dob a motoron ,és durván visszadurrog. Mivvet (suono) hallottam élőbe,az inkább mélyebb hangzású. Én nem szedtem ki a katalizátort
Hali!
Én akarok laser dobot venni! Neked a Gp van? Nekem szinte csak az tetszik. Ma az x-bike- nál mondtak rá 130e-t. Kb 2 hét mire megjön. Mesélj már róla valamit, tapasztalat stb, esetleg valami képet ha tusz feltenni...
Katalizátort fent hagytad?
Igaz már megrendeltem az Ixel-t, de kép vagy hang érdekelne.
Köszönöm szépen , én spec erre gondoltam, rajta vagyok a témán Ki is akart laser dobot venni Nekem az van rajta,tudok mesélni róla ha érdekel valakit.
Köszi...

A www.motorstyling.hu nem budán van embert sem tudtam elérni, de holnap visszahívnak. A másik két boltban csak 2-3 lábu relé van, a mienkbe meg 4 kell.

Jól tudom?
"gyári" utángyártott: Made in PRC
Hi,
Az ellenállás mérete is okozhatja valóban, bár ha gyárilag adták hozzá, akkor illene neki működnie... De persze nincs kizárva... De a relé mindent megold majd :)
Nagyon köszi a rajzot
Bár egy elektromos affinitású ismerősöm megnézte és azt mondta, hogy jól van bekötve csak kicsi az ellenállás.

Az elsőket addig nem akartam kicserélni ledesre, míg nem szerzek elektromos relét.
Hello,
Az elektronikus relé a profi megoldás (én is azt használok), de az ellenállással is működnie kell(ene) (először nekem is az volt...). Elképzelhetőnek tartom, hogy nem párhuzamosan, hanem sorba kötötted az ellenállást az indexel...? A csatolt rajzon látod a helyes bekötést, amivel normálisan kellene villognia a ledes indexel is.
Relé kell hozzá, igen.
Én a Budán vettem, a motorstyling.hu üzletében, kemény 2900ft volt, ott vettem xenont is(érdemes berakatni, jobban észrevesznek). De Danger Bikes-nél is van, sőt ha jól tudom, még a Shox-ban is.
Még egy kérdésem felmerült. Normálisan villog az indexed? Mert én csak a hátsót cseréltem, beraktam a ledes indexhez való (amit adtak) ellenállást és mégis gyorsan villog.

Állítólag a relét kellene kicserélni a mechanikust (melegedős), elektromosra. Van ilyen a CB1000R hez?
Hát igen...

Agyalok nagyon. Bár az első 1000-es szervíz után serélem majd csak le. Lehet fel kell törnöm, a malac perselyt.
Nagyon ütős
...de több mint a duplája
Megkérdeztem levélben és láss csodát ünnep ide vagy oda válaszoltak! ...és azt írta, hogy ha minden jól megy egy héten belül itt van.

Várlak szeretettel gyere! Ha fent van dumálunk.

Csinos a mocid!

A kék kormányvég pont olyan mint a felnim
Ha most megrendelted, kb mikorra jön meg?
Lehet megvárom, és megnézném/meghalgatnám személyesen, ha lehet. Minden héten járok amúgyis Bp-re
Köszönöm mindenkinek a segítséget at ebay-re
Hazajön az asszony, és be is regelek (angolban ő a perfect)
Nagyon variálok, még a kipuffokal. Felmerült még a Laser GP Itthon 130e-t mondtak rá. ebay-rol is 118+ posta lenne. Nem tudom...

Szerintetek milyen?
Pár apró változást, megosztok veletek. Felkerült a rendszámtartó, indexek, bukógomba (ezt le fogom cserélni olyan kékre, mint a kormányvég) Bentvan már a xenon. Nem tudjátok véletlenül, hogy mivel pótoljam a gyári index helyét elöl a felámpás fejidomnál? Mert, hogy most lekerült a gyári, és felment a ledes, van egy luk
Hali

Az ebay-n van jó vétel, és ha türelmes vagy van még jobb vétel

Üdv
Gábor
Hali

Kész az ebay fiókod, a postádban csak rá kell kattintani az ebay által küldött levélben a megerősítésre.

Üdv
Gábor