Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze!
Szevasz!
Segítenél majd szelephézagot ellenőrizni a motoromon?
Amikor rajta volt a katalizátor, akkor csak végdob csere volt, nem kellett a commander, szépen járt minden. Amint lekerült a kat, commander + beállítás kellett. Szóval ha nem akarod megszűntetni, akkor inkább másra (pl. Túra;) költsd a pénzt.
24ezernél szelephézag lesz, az macerásabb.
Ha nem akarom megszüntetni a gyüjtődobot akkor is van értelme PC-nek? Neked van katalizátorod, vagy volt olyan állapot hogy be volt szerelve és már a PC is fenn volt?
Köszi
Csak még egy kérdés. Mit jelent az ,hogy Evap ? És ne haragudj a hülye kérdésekért .
Nagyon szépen köszönöm !
18 vagy 24 ezres szervíz van!
Esetleg 18 vagy 24 hónap.
18 ezernél csak a fék és kuplung folyadékot kell cserélni!
Légszűrőt ellenőrizni illetve fékbetéteket. Valamint az EVAP ellenörzése .
Köszi szépen de tényleg szart sem értek belőle.
Igaz ez a CBF1000 de a blokk ugyanaz.
Tényleg nem tudja megmondani senki , hogy 20 ezernél mit kell ellenőrizni a motoron ?
Sziasztok ! A motorom én szoktam szervizelni ( olaj, szűrők, stb) Most 20000 van a mociban. Mit kellene most átnézni rajta ? Hozzáértők segítségét várom.
Köszönöm !
Igazából az az első réteg azaz a gél. Annak a színe fehér. Ezt szoktak festeni. Valószínűleg a gyári fehertől eltér a szín. Hiába fehér.
Üdv
Az alapszínt akkor gondolom nekem is festeni kell, hiába fehér a motorom?
Először kész program volt (Akra oldaláról), de alul nem volt kisimult. 135LE/112NM lett az enyém, de közvetlenül lánccsere előtt volt a mérés, így ez lehet negatívan hatott a mérésre. Page motorja pl. (decat+Bodis+commander) 140+LE/115+NM, tehát lehet simán növelni a teljesítményt.
Ezek szerint a tied is járt padon? Úgy emlékeztem, hogy te kész programot használsz. Így most erősebb lett? Mennyit mértek nálad?
Szia ! Igen érdekelne . Itt a számom : 30- 856 5891.
de lehet hogy a sárvédő is érdekel.
Igen Fehér! Alapszín, amit festeni kell!
Csavar nélkül de tartóval!
Egyelőre nem találtam, a közelemben rozsdamentes csavart hozzá!
Csavarokkal, fehér színben?
Van ilyen is! 11 ért! Egyelőre üvegszálas de ebből valószínűleg lesz carbon is!
Ez elég jó ár, ebből alkudni sem illi.
Pad beállítás tényleg kell, kevés a letölthető program. Saját tapasztalat.
Ilyen esetleg? Fehér alapszínben? festeni kell.
Üvegszálas. 15 tartókkal együtt!
Sziasztok ! Még mindig hasidomot keresek ! Ha valaki tud ebben segíteni jelezze ! Köszönöm !