Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Próbáld meg azért még egyszer;)
Mért nem mennek fel a képek ?
Végre elkészült !
Hát nekem még az új XJR1300 Racer jön be, ha nagyon klasszikus motort is be tudnék tenni a garázsba. Holnap írok, mára van segítség, tudok aludni
Mindig jön új dolog, ennek sosincs vége .
Szia!

Hát, igazából nem éreztem magam sosem jól idekint. Április végén megyek haza, a kis Kawát viszem magammal. A részleteket megírom mailben, mert nem ide vág.
Az új KTM biztos piszok jó, de iszonyat drága. Próbáltam itt kint pár motort, de azt sajnos nem. Mentem pl. az "új" Z 1000-rel, ami piszok módon megy és nagyon finom kis szerkezet. De nehéz lenne összehasonlítanom a CB 1000R-rel, mivel nem tudtam vele igazán sokat kanyarogni.
A Honda amúgy nagyon jó gép, a mai napig visszasírom és kib...ul sajnálom, hogy eladtam.
Mentem még 821-es Monsterrel, jó volt az is.
Aztán próbáltam a Street Triple R-t és Speed Triple-t, és ezek tetszettek a próbált gépek közül a legjobban.

Ha csak úgy választhatnék, akkor a Speed Triple kéne. Nagyon jó motor és amolyan időtlen dizájnnal rendelkezik. Ez persze egyéni izlés kérdése, de nekem nagyon tetszik.

Mindegy, ebben az évben az ER-6 lesz a társam :) Nagyon várom már, hogy újra kimenjek a Bükkbe, ahol 2013. szeptemberében motoroztam utoljára :(

Üdv

Peti
Nem tudtam többet alkudni. Megcsináltatom mert nincs aki olcsóbban megcsinálná. Ez a sárkány zöld szín ez három színből tevődik össze és olcsóbban nem vállalta más. Ez van de legalább minőségi munka lesz. Szóró gitt, festék, lakk. Már csak lenne kész mert már alig várom. Majd egy fokozat kijelzőt is kell szereznem meg egy kormány lengéscsillapítót. De ezeket majd később és sorban.
Nincs tapasztalatom benne, de én még alkudnék... (Nekem anno a kerék fényezés 50e volt a kettő, a szalon intézte).
Én beleszerettem az egy lengőkarba, úgyhogy a Suzuki annyira nem fogott meg :). A KTM gyönyörű, hihetetlen jó az üléspozíciója, de túl mélyen kellene a zsebbe nyúlni... Így maradok a Hondánál, amíg nem jön az új (és megfizethető) modell. Kint még jó az élet?
Szia(sztok)!

Hát, jövőre már illene a Hondának és a Yamahának előrukkolnia valami új csupasz ezressel. A Kawa tavaly frissített, az új Suzuki most jön ki, míg a CB 1000R és az FZ-1 már jó ideje a piacon vannak. Én meglepődnék, ha még jövőre sem történne semmi.
Bár előben nem láttam, de szerintem az új Suzuki nagyon szépre sikeredett. És ha jól emlékszem, akkor 210 kiló alatti lesz a menetkész tömege, tehát elvileg minden adott ahhoz, hogy egy nagyon jó kis masina legyen. Kíváncsi vagyok, hogy a Kawasaki alatt lesz-e az ára. Bár nem hiszem, mert nekem egy fokkal komolyabb gépnek tűnik.

De hamarosan úgyis kiderül :)
25 e. a színre fújás ( hasidom, hátsó segéd sárvédő ) Szerintetek drága ?
Köszi
Még nem tudom. Ma jött meg. Jövő héten elmegyek autófényezőhöz azt majd megírom.
Fényezést hogyan/kivel/mennyiért intézed?
Sziasztok ! Megvettem basi2 től a hasidomot ès a hátsó segéd sárvédőt.
Mindenkinek tudom ajánlani ! Nagyon faszák és korrekt áron !
Azt hittem
Akkor nem. Bocsi !
De nekem nem cb1000-em van.
Hát USA nyugati part jobban izgat már az biztos, de az megfizethetetlen jelenleg az ikrek mellett...
Elegge megfogott a hely.
Hát idén már nem jön ki az új CB, de jövőre már jönnie kell, azért nem sürgős és májusban Szardínia (újra). :) És köszi!
Az már kicsit későn lenne. Gratula, sok szép helyre jutottál el vele a képgalériád alapján!
Szeptemberben, közel 50ekm-rel, full extrasan?
Gondolom nem ilyen ajanlatokra vársz.
Sziasztok! Van esetleg valaki, aki a közeljövőben megválna a motorjától(de nem hirdeti)?
Én is ott akarok lenni amikor csináljátok. Látni szeretném. Jövőre nekem is kelleni fog.