Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm!
Köszönöm!
Úgy könnyű
Sziasztok! Hatha erdekel valakit ... Par darab, a gyari riaszto csatlakozojahoz passzolo ellendarabom lenne elado. Fix es gyujtas 12v talalhato itt. Nekem, healtech mm5 es gps kapja innen a betapot.
Én ennek nem merek magam nekiállni. Van egy jó szerelőm Sőt kettő is
Szép mutatvány lesz... xD Én első alkalommal "leszoptam magam"...
Mert ugye, ha "rendesen" csinálod, illik lelégteleníteni is, ahhoz meg ki kell venni a rugót is belőle. Sőt, az sem árt, ha van egy rendes beütő-szerszámod, mert anélkül szenvedés berakni az új szimeringet. Mostanra már vettem beütőt, meg csináltam célszerszámot is, a rugó összenyomásához,mert anélkül még egyszer biztos nem kezdek hozzá...
mindkét évjáraté ugyanaz a méret.
Teleszkópszimmering: 43 X 54 X 11 mm
Kormánycsapágy: felső: 47 x 26 x 15 mm
alsó: 55 x 30 x 17 mm
Nem, várom még a szimmeringet, de most vehetek +1 liter olajat.
szétszedted már ?:)
Tökön döföm magam... ABS-es.
Köszi!
Szia! Meg tudnád mondani az első telókban lévő szimmering pontos méretét?
Esetleg a kormánycsapágyét?
Előre is köszönöm!
Na szóval. ABS-És gépnél 542ml, nélkülinél pedig 511ml az olajmennyiség.
A kérdés csak az, hogy ABS-es, vagy nélküli a géped? Emlékeim szerint van különbség. 6 óra körül meg tudom mondani a pontos mennyiséget .
Ha jól emlékszem, épphogy nem, mert 510 ml kell bele száranként, de ha hazaérek este, ránézek a biztonság kedvéért.
Tudja esetleg valaki, hogy szimmering csere után mennyi a teleszkópok feltöltési mennyisége? 1 liter olaj elég?
70 9425199
Helló!Érdekelne a motor,írnál egy telefonszámot?Köszi!
Szia, Csak a vég van.
Sziasztok, fölöslegessé vált Ixil Hyperlow kipufogóm eladó. Linken saját videó: http://youtu.be/1nzfWMMpbvc
Heló ! Összekötő cső nincs meg ? Engem az is érdekelne.
Sziasztok, van egy eladó ixil hyperlow, használt, nem sérült 45 Mátyás király, ha valakit érdekel.
Már csak felszerelni kell
Hátha...
Üléspúpot keresek NHA16P pearl cool white azaz fehér színben.
Ha valakinek van eladó, kérem dobjon egy üzenetet. Köszi!