Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tessek, teszek arról is egy kepet
A legelső és a legutolsó tankolások az érdekesek. Ott tekertem a gép szarvát rendesen.
Ne aggódj itthon, a csapatós szakaszon 180 km után már villog , van hogy hamarabb
Azt a leborult szivar végit! Igen jó fogyasztást produkált a gép! ...nekem nem nagyon sikerül 6,5 alá vinnem!
Hm a fele lemaradt... mindegy is, a lényeg hogy bekerültek
A lépcsőházba nem akármi munka volt bevinni a két gépet
Általában 200-250 km -enként tankoltunk, nekem kb 250-nél kezdett villogni a tartalék. Itt egy kép a fogyasztás alakulásáról.
Na most irigy lettem! ....szép helyeken jártatok, kedvenc képem ahol egy lépcsőházban van a 2 motor! Mekkora távot tudtál elmenni egy tank benzinnel?
Ha valakit érdekel, néhány kép a görög túránkról:
https://www.sportmotor.hu/albu...
aha
Jol latom reggel 10 M3 Shell kut?
szombaton megyünk Parassára . a fülhúzás létezik fel is írtam a motorozz.hu-ra
Szervez valaki a csoportból közös gurulást? Jó ez idő, kéne húzni a fülét és a csoportos csapatás mindig élvezetesebb...
Teljes jóindulatból és érdeklődésből kérdezem, hogy mire jó egy ilyen kütyü?
Mit vársz tőle?
Sziasztok!
Üvegszálas hátsó sárvédő eladó tartóval, csavarokkal ás távtartóval. 8.000-
20/520-2038
gulyesz@freemail.hu
Szia!
30 körül gondoltam érte.
Üdv.
Ha érdekel írj privatban és megadom a számom.
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki nem tud eladó power commandert 2009-es CB1000R-hez?
köszönöm
Szia
Mennyibe kerül?
Sajnos nem , már lefogom videozni és felteszem.
Nektek is itt álll a szintjelző hidegmotornál?
Nem lehet, hogy emiatt van a dolog?
Ja valami oknál fogva szét kell bontani a blokkot. Tehát ha száraz -motorba töltöd az olajat.
Eddig gyári volt most már k&n.
a teljes szétszedés alatt mit értenek? Én szürőt cseréltem benne 3 l bele ment és szintjelzőnél van
Sziasztok!

Csere miatt eladom hibátlan állapotú CB-met (rengeteg Rizoma extrával).
Akit érdekel, hívjon!
Részletek itt: https://new.hasznaltauto.hu/motor/honda/cb_1000_r/honda_cb_1000_r_abs-11380937