Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én sommoto-éknál csináltattam meg az ülésemet. Hímzéssel és az első ülőfelület zselésítésével(utassal ritkán megyek) 60e körül volt. Személyesen voltam náluk így tudtam nézni mintákat stb., plusz kicsit lehetett alkudni is.
Alapvetően gyarináci vagyok.
Szóval az ilyen szines-feltunok nem.
Amúgy ez a mostani választott.
ha ezek neked csunyak, akkor fura izlesed van:)
http://bergermotor.hu/sporttur...
De van olyan zselés, hogy az eredeti szivacs alakba ültetik bele. Akkor meg nem változik a méret...
Te sem vagy egy szépség
Van amikor a praktikum fontosabb, pl utassal baromi jó hogy nem csúszik rád, vagy hogy nem nyavajog azon milyen kényelmetlen és neked is kenyelmesebb a motorozas.
Zselével egyébként vékonyabbat is csináltathatsz tehát ez így az összes ülésre nem igaz.
Nagyon jó dolog a zselés vagy komfort ülés, az már mas hogy kinek mit ér meg.
Az ilyen turaulesek az extra anyagvastagsag miatt egyszerűen rusnyak.
Nekem volt ilyen 300eurós ülésem, nem én vettem rá, a motorral vettem. Azt nem jelentem ki hogy megéri kifizetni de ha van az baromi jó, a napi 7-800km meg se kottyant, volt hogy Bledből jöttünk haza, Eisenkappelnnél egyet fürödtünk és onnan egy tankolással haza, a hátam fájt a keskeny tacskókormány miatt, de a zselétől a seggem bírta volna még simán.
Most is “zselésem” van, vagyis a ktm szerint zselés de csak olyan mintha keményebb szivacsa lenne, mindegy ezt 28ezerért adta a drága ktm
Megnéztem a honlapokat. Itthon az ülés átalakíltás (zselé nélkül, más alak, más huzat), tehát felfoghatjuk alapnak:

A berger motornál nincs árlista. A motorkárpitnál sincs.

Tommot:
Első ülőfelület átszivacsozása, súlyra való beállítása, komfortosítása 19490
Hátsó ülőfelület átszivacsozása, súlyra való beállítása, komfortosítása 19490
Első ülőfelület áthúzása* 19490
Hátsó ülőfelület áthúzása* 19490

Összesen: 77.960 (cca 250 eur)
Ugyanez a sommoto-nál: Komplett ülés átalakítása (komfortosítása és kárpitozása elől-hátul): 58000 Ft 185 eur.

És ezek még csak alapülések, semmi extra (zselé, hímzés, stb.) :(
Na látod, arra még azt mondom, hogy elfogadható.
De mondom, én már leszoktam arról, hogy bárkit le akarjak beszélni, vagy megmondjam mire költse az elköltenivalót. Mindenki el tudja dönteni maga. Én is
Nem.Azt otthon egy kenyérsütővel csinálom.
Bár én a kisebbség vagyok.Előbb lesz gyári markolatfűtésem mint egyedi ülésem vagy kipufogóm.
Pedig anno 42-ért adták volna a géles gyári ülést a márkakereskedésben.
Kenyeret is annyiért veszel
Kipufogot is rengetegen vesznek 100e feletti aron.
Biztos annyi, csak tutira nem költenék rá ennyit. Persze mindenki arra költ amire jól esik
szerintem is sok, nalunk azert olcsobb meg.
mi a meglepodes targya?
nemannyi?
300€ egy ülésért?
ja én azt hittem hogy hornet. bármelyik ülésbe bele kattintaszt egyedire lehet szabni....
szerintem az elég egyedi, hogy számtalan anyagfajtából és színból választhatsz. Sőt a varrás és felirat (valamint annak a szine is) választható. Létezik ülésekből alacsony és magas valamint rövid és hosszú változat. és rákérdeznek a vezető súlyára is.

Hogy mi van készleten és mit tud a konfigurátor az más kérdés. Természesen az egyedi az drágább. Egy mailt megér, ezerféle motorra készítenek üléseket, nem hiszem hogy kihívás lenne nekik.
Mondjuk én láttam mt01 re.

http://www.topsellerie.com/@EN...
koszonom, csak 2 gond van. egyik hogy az en motoromhoz nincs nekik, masik meg egyedileg szeretnem kialakittatni.
na szétkaptam a karbit,sajnos köszönő viszonyban sincs az általad írt méret az enyémmel,pedig felette és alatta is vettem 4-4 db-ot,nekem 8x3 kell bele kb,a y-on 8mm-t mértem a ház pedig 10,8mm igaz ez f2 de azt hittem a karbi ezen részén nem változtattak a japok :)
szinte annyi penzert (emlekezetbol irom a nevet) fro-ban egy komplett masik ulest kapsz es a regi is megmarad. topselliere vagy valami hasonlo neve van. ebay hornet seat kereses
van valakinek tapasztalata ules komfortositas, zsele betet stb teren, ami nem tommot vagy somoto mert elszallt aron dolgoznak. talaltam par embert aki foglalkozik vele csak jo lenne valami ajanlas/ tapasztalat.
http://bergermotor.hu/
http://www.motorkarpit.hu/
Meg nem is passzol annyira a tank boritasahoz.