Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4kilóért megveszem tőled holnap a motorod, azt már hirdetem is 9kilóért!
Az lehet, de Lalinak nem szólok
A végén vasvillával kergetném el
De akkor előre azt jobban fizetnek érte.
Majd utána érdeklődök azt hogy kell
Le van tojva, most patent a gazdija! Majd visszatekered az újrakezdőknek az órát...
Jahh szutyok olasz enyémbe ducati fesz.szab van... szóval tuti volt baja az enyémnek, meg estek keltek vele, meg új szín
Veszel egy Mecseki fêlét.
Olasz gép mit várjunk tőle.
Honda betegség...
Debrecenben lakik egy srác aki tud. Tűzmanót keresd a Debreceni motorosok topicban.
Sziasztok!
Tönkrement a fesz.szabályzóm, viszont azzal a típusszámmal ami rá van írva (Shindengen SH 633-12), egyszerűen nem találok megvehető darabot. Ha valakinek volt már baja fesz.szabályzóval és kellett cserélnie, hogy oldotta meg? Most elsősorban olyan alternatívákra vagyok kíváncsi, ami nem a "vedd meg a gyárit" javaslat. PC34-ről beszélünk. Köszönöm előre is!
Üdv!
szia. jaja. pest 17 ker meg 23.ker.
irtam privátot.
lehet kapni menetjavitot, ilyesmit.
https://lincos.hu/1116-menetja...
ha pesten vagy kornyeken laksz megcsinalom szivesen hogy ha nem akarsz venni ennyeirt. De nagyon jo cucc amugy.
balfaxok,félrészegen nekifogtak...
kezem levettem rola,ámen.
nem jutottunk odáig,mert a motor gazdája elvitte a komplett nyerget,elkezdték kifurkálni,melegitgetni, kijött ugyan a csavar,de a nyeregben az alumenet szétbaxódott...miközben tekerték ki a csavart,az ledarálta a menetet...
srácok kuplung lamellánál a 3,05 az jó még? 600-as hornet pc25
Mi lett belole? Drift gep?
Átépítésből maradt pár cucc. Ha esetleg valakit érdekel....
ok, gladiusrol van egy hyperflow-m
Nem jó, más cikkszámú. Egyedül a Pc46 CBR600-asé jó még nekem.
suzuki gladiusrol levett jo a tiedre?
Keresek PC41-esre Ixil L2X hyperflow vagy Mivv double gun kipufogódobot. Akinek volna eladó használt vagy új kérem jelezze.
megrendeltem hondátol, 1800ft
igen,köszi. több helyen is ezt ajánlották h torx csapjak bele. nekem is ez volt az elsö ötletem mikor átfordult az imbusz.
valahonnan keritek majd ilyen kis csavart. ha más nem,szakszerviz.
Akibor, mi melohelyen torx kihajto fejet utunk bele. Azzal kijon. Viszont a csavar kuka. Nem mintha igy mentheto lenne.