Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

11-es Huszár út? Kidobált ablakú elhagyott laktanya jut eszembe.
Qbagkiárusítás van?
Nekem is van egy ilyen Qbag-em. 9 ropiért tőlem azonnal vihető :D
Qbag 9.000
Moto-Detail 8.000
Egy-két nap és kiderül, mennek vagy maradnak.
Más változtatást nem szeretnék. Csak a végdob, hang. Teljesítménynövelés nem kell. Lehet, marad minden eredeti, inkább elmotorozom azt a pénzt is. Dehát a kis ördög...
Arakat kaphatnek? :)
Lehet eladó lesz egy tank-nyeregtáskám illetve egy nyeregtáska. Ha esetleg érdekel vkit.
Gyári leömlővel sokat nem fogsz elérni.
http://youtu.be/gSgXOCh5WYc
Szevasztok
az ígért képek
https://www.sportmotor.hu/albu...
Fél liter is elég.
köszönöm!
Az 1L-ből bőven marad még.
mennyi fékolajat vegyek, ha cserélni szeretném a darázsban kompletten?
Jútyúbon találsz róla menet közben is öblögeti... Tavaly még a fekete volt, ettől független láthattad a barátom segge alatt még.
Meghalgattam a videót, tényleg nem rossz.
Szia! Emlékszem a piros ducatra. Szép . Néha leugrom a balcsira kajálni egyet.
Nem is ertem azokat akik kimennek ilyen kiallitasokra, semmitero rendezveny.
Kawa volt csak másik pavilon.
Ķint voltunk a motoros kiallitason. Hat elegge gyengusz volt az iden. Es draga is. A Fehova tobb mint 1000rel olcsobb volt per fo es sokkal jobb volt a maga nemeben.

Kawa nem is volt. Meg a rendezvenyek szervezese is vacakul lett megcsinalva. Hondan ultunk, tovabbra is a CBR650f es a naked variansa volt nekem kenyelmes. A Suzuki Gsxs meno es kenyelmes volt, jobban tetszett mint a CBR650F. Yamaha tovabbra sem tetszik es az ulese keskeny es kemeny.

Meglepo, hogy a CBR650F es a tarsainak a kapcsoloi milyen kinai fenyes vacakok. Tobb motor sorjas volt. Elegge sporolosak ezek a mai vasak.
Drága úram!
Egyesek szerint gusztustalan hangja van az enyémnek

Izlések és pofonok
Azért köszönöm
vegdobok ilyen repedtfazek uvolto "csovek" szoktak lenni 2007 utanira. en izlesemnek megfelelot meg egyen sem hallottam.
Ja amúgy Cefi gépén a Mivv valami nagyon jól szól!
Szevasz! Tavaly nemegyszer láttalak a 82-esen asszem még intettünk is egymásnak.
Sziasztok! 2008-as hornetre keresek végdobot. Milyet érdemes, mik a tapasztalatok? Csak a hang végett. Kicsit morcosabbat szeretnék.
Egy organikus betétel is ahogy irod :D egy szinteressel meg intenziv lassitasra is jo a hatsofek :D