Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Udv. Ma hoztam el a mocit a szervizbol. Muszakiztattak, Mivv carbon dobbal, killerrel, homologizacios papirral. Viszont a dob nem lett beirva a forgalmiba. Allitasuk szerint mar nem irjak bele, itthon nem nezi a sun csak az E jelet (persze ha ordit, hianyolhatja a killert), osztrakoknal viszont szigoruan megnezi a sun a dobot, kell az E jel, killer, papir. Ez tenyleg igy van?! Azt hittem bele fogjak irni, azert is vittem sportdobbal....
Értem, Köszönöm a gyors választ!
Miért lenne gond a karral? Eltört?
Rossza a karburátor beállítás.
Vidd el olyanhoz aki ért hozzá, és van műszere. Csodákra képes.
Ha más baja nincs, akkor nem szokott drága lenni egy ilyen beállítás.
Vakon, tudás nélkül ne tekergesd, mert úgy soha nem lesz jó.
Sziasztok!

Egy 98-as Hornetről lenne szó, bele lett rakva egy 35kW-os fojtás, mikor megkaptam akkor hidegen az alapjárat 3-4 ezer körül forgott ezért letekertem.
Most egy hét után csak a gázkar húzásával tudom indítani a motort, a szivatóra egyáltalán nem reagál.
A szivató karjával lehet a gond vagy esetleg más dolog?

Köszi a választ!
Én is erre gondolok,ma veszek olajat csere aztán remélem megoldódik! Szerintem is az állás tett be neki!
Nem lehet, hogy összeragadtak a lamellák? Csak tipp.
Sziasztok. Hátha valakit érdekel. Van egy eladó eredeti állapotú, tehát karcmentes gyári Honda cb600f pc36 2006 dobom. Árajánlatokat privátba kérek. Köszi.
Sziasztok! Egy kis segitségre lenne szükségem! Asszony hornetje 2hónapot ált,tegnap beinditottam és elég rendessen csattogot gázadásra viszont ha behúzom a kuplungot megszünik ez a jelenség! Találkozott már valaki ilyennel? Ma lecserélem az olajat,mert nekem gyanús,hogy bele szivárgott egy kis benzin! Vajon az okozhat ilyet? Előre is köszi
tarcsa felfogatas is kulonbozik sajnos, 1.5-2mm-el tavolabb vannak a csavarok kozeptol valamelyiknek
http://www.hondahornet.org.uk/...
Sziasztok! Valaki cserélte már első generációs Hornetet első felnijét 17"-ra? Elég csak a felnit gumival, ennyire azért nem szerencsés a dolog és kb. minden csere? Sok infót sajnos nem találok a tárcsák esetléeges átmérő, vagy egyéb méret külömbségairől. Köszönöm a válaszokat.
Nem lett elbaszva.Akkor tényleg sanszos hogy elmozdul,mint mikor valaki felnyalja a betont a motorral és összevissza áll.
Ja tényleg olajcsere is volt a telóba. Lehet ott lett elb@szva....
Általában nem szokott elmenni az egyenes futás egy szimpla kerék kiszedéskor.Hatul meg tuti nem.
Elöl ha a telók ki lettek szedve vissza kell állítani.Fellazítod a keréktengelyt,a két rögzítőt is alul a teleszkópon,a felső villahídon marad a csavar de alul ugynaúgy kilazítod.
Majd tologatod és befékezed,tekered jobbra-balra a kormányt.
Ha kidöglöttél és meguntad a mókát minden csavart vissza kell húzni lehetőleg nyomatékra és pá.
A 600rr-en cseréltünk gumit maszekba . Aztán egy hét múlva egy szerelő haver rámért az egyenes futásárára és szar volt. Semmit nem vettem észre pedig. Azt javasolta hogy cseréljünk gumit nyugodtan otthon,de aztán a kerekeket állíttassuk be hogy ne két nyomon menjen,mert otthon azt nem tudjuk megcsinálni. Bár amivel mérte nem tünt bonyolult szerkezetnek...
Más...
Milyen túra plexit ajánlottok 2008- as hornetre? A gyári 120 felett kevésnek tűnik hosszú távon.
Vizvezetekes szappant hasznalok,ey csak puha sporttura gumikat,azzal elbanok,de a z6 hoz kell ket ember.
Én most azt találtam ki hogy pillanatszorítóval szorítom össze a gumit amikor feszítem le, a merev falú gumi is tök könnyen le jön. Volt amikor apuval ketten kellett levegyük a gumit, egyik fordította a fejet a másik meg nyomta be a gumit a horonyba.
Az.
A gumi leszorító ami lelöki a felniről még bétateszt,majd télen tervezek egy jobbat.
Nagyon zsir :-)
Ja.
Fotot kerek :-)
Dehogy vettem,a max2h video alapjan lemasoltam,par egyszerusites utan mukodik.Spec nem tudok 5 mm es acelkemezt meghajtani ivesre igy azt a reszt atterveztem.
A lenyeg hogy ebayen olcson lehet venni muanyag szerelo fejet.A tobbi szimpla lakatos munka zsrtszrevenybol.
Ezen filozok en is. Milyen gepet vettel? Egyelore a max2h.com termeke tetszik a legjobban, de 5-6 szerelessel meg nem jon vissza az ara :-)
Igazabol meguntam hurcibalni a ket kereket,nameg az elejen meg felrakta a muanyag vedoket,utana mar nem.
Kicsit harcolok otthon de mondjuk 5-6 db gumi utan ingyen van a gep.
Persze, így könnyű. Magaddal szemben részrehajló vagy, így bevállalod rövid határidővel Mondjuk én is magam csinálom, szóval akár kussolhatok is
Ez az egyik ok amiert sajat magam cserelem a gumit.