Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy hornet új kuplung lamella szettem eladó.
3000Ft.
az olyanok nem szoktak csak ugy elfekvoben lenni, max bontoban
Sziasztok!
Nincs valakinek elfekvőben valami jóféle sport pufogója? PC36 2004-re kéne.
Eladó cuccok PC41-re :

Gyári üléspúp fekete 22.000Ft
Givi komplett konzolszett PLX176 + 263FZ 45.000Ft
Karbon deknivédő 9000Ft
Arrow leömlő (isteni hanggal ) 120.000Ft
Új (erősített) D.I.D 525 ZVM-X lánc (asszem PC36-ra is jó) 28.000Ft
Új JT JTR1304-43 43 fogas hátsó lánckerék 5.000Ft

E-mail a nevem alatt vagy +3620 kilenc 65799 kettő
15.000Ft
Köszönöm
Van! Megkeresem, lefotózom és értekezünk!
Sziasztok!
Pc36-hoz keresek gyár rendszámtartót. Akinek van feleslegbe vagy tud az kérem jelezze!
Havi nincs?
köszi
3 havi korlatlan autopalya dij 14300ft, az egesz orszagra, jelenleg ezzel jobban jarsz.
3 megyen keresztul mennel tehat 3- megyeit kene venned, az 15000ft ev vegeig ervenyes.
srácok, kicsit off topic, de hátha. Szóval tervben van egy hónapon belül többször a veszprém-budapest táv motorral. (tudom, jönnek a szar idők, de muszáj) Pályáznék, M7. Mivel járok jobban, megyematricával, vagy pályamatricával? van valakinek ezzel tapasztalata? pályamatricát már vettem, a megyéset még annyira nem ismerem.
23400Ft.
Használatiban szerepel. 2-6mm talán, de nem biztos.
minimálisat
Még egy kérdés: a gázkarnak mekkora holtjátékot állítotok?
Köszi!
Biztonság. Ha felakad a gáz akkor el tudd csukni. Pl húzó gazbowden kiszorosodik.
az egyik tol a másik húz,1 bowdennel is elmegy de a japók biztosra mennek :)
Sziasztok! A második gázbowdennek mi a szerepe?
Mindenki megkérdezi ezt. Nem bug hanem feature
Nyugodtan használd.
srácok pc 25-kipufogó tömítést vetten tűzkarikát,ezt a típust kaptam:de nem rogyik meg,vagy nem is kell neki?
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni: 2003-as PC36-os Hornetem alapjáraton halk de azért hallható kattogó hangot ad ami a kuplung behúzására enyhül. Voltam vele márka szervizben meghallgatták és azt mondták hogy ez természetes nincs vele semmi probléma, nyugodtan használjam. A kérdésem az lenne valaki tapasztalt már hasonló jelenséget, ez tényleg belefér a normális működésbe és hogy használhatom-e nyugodtan? A hang csak alapjáraton jelentkezik és menet közben nem hallható. Segítségetek előre is köszönöm!
A jeladót roppant egyszerű kimérni. 2 lépésben. Egy szerelő kb 10 perc alatt mondhatja hogy igen vagy nem. A jeladó ha hibás a motor nem megy. Többnyire.