Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adjon az Isten szép vasárnapot Nektek is Laci! Mivel csak egyfélét ittam, és azt is mértékkel kis pohárból (nem vödör sajtár kármentő) így nekem nem volt semmi bajom! A bajom, hogy jöhetne már a tavasz!!
Persze hogy emlékszem, csak én hiába ismétlem a varázsszavakat, általában szerszámot kell használnom na meg furán is nézne rám a fogyasztó ha elkezdenék ott hókuszolni
Látod működik a telepátia! Ezt már Uri Geller is bebizonyította korábban. Emlékszel: múkodj!!!!!!!!!!!!
Helló Zsolt! Jól sikerült a szurkolás, 30-31-én nappal volt mozgás, de az amúgy is munkanap volt, ügyeleti időszakban viszont mindössze egyszer kellett menni az is tegnap este de viszonylag normális emberi időben hazaértem.
Jó estét Urak! Szia Laci!
Hogy telt a szilveszter? Kellett menni, vagy sikerült otthon "ünnepelni"?
Jó estét Józsi! Kipihented a szilvesztert?
Nekem ma volt meg a köszöntő köröm, mivel reggelig még ügyeltem
Szép jó estét kívánok!!
Azt nem is feltételeztük , hogy a Te hófehér, (vagy fekete?) lelkedtől ilyen pajzán gondolat kitelne! És el is hisszük Neked!
Teee hazudós!
fúúj :) én nem ezekre gondoltam :D
Viszont ott legalább egy jó nő volt, nálunk a kb 160-170 emberből van 10 nő és egyik se...
Ne dolgozzatok autóiparban meg műszaki területen mert így jártok! :)
Nem példálózott neked az éhes malac , és a makkolás esete fennforgásáról??
Ott csak az a kérdés, hogy a fütyi melyik végén állsz?
Dolgoztam az egyik helyen, és 1 jó csaj volt ott. Beszélgettünk sok mindenről, és megállapítottam valamivel kapcsolatban, hogy az a baj, hogy a fütyi rossz végén állunk. Helyeselte. Na ekkor legszívesebben azt mondtam volna neki, hogy akkor gyorsan térdepeljen már le elém, hogy én most akkor átkerüljek a jó oldalára!!
Neked is bódogot! Azért a szopós szívós korból kinőhetnél már!! Bár néha olyan jól esik.....!!
Nektek is BUÉK, legyen még több motorozás, kevesebb szívással mint idén :) (ezt lehet h csak magamra értettem, mert azért néha szívtunk rendesen )
Köszi józsi!
Egyébként meg EGÉSZSÉGEDRE!!!
Minden van! Még az útra is kimehetnék! De annál több eszem van!
Van rajta fényvisszaverő csík is?? Nem szeretném ha nem látszanál?!
El tudom képzelni! Vén kujon!!!
Meg is jegyzem igen konstruktívan: Igyunk valamit! A fehér kesztyűt odakészítettem, mert már figyelmeztettél rá.
Neked is Miklós, de csak mindig annyit amennyit becsülettel le tudsz "kezelni"!! Mert tudod a szarka és az ő farka......!
Egyébként mi minden rettenetesen erkölcsösek vagyunk! Éppen mint az ...izé...!
Csak szebbet és jobbat Mindenkinek!! Erőben, egészségben, motorozásban!!! ( Csajokban magamnak!! ) ( Nektek nem, mert erkölcstelenek lesztek! )
Boldog békés gazdag új évet kívánok mindenkinek jó egészséggel, és rengeteg km-el !!
Boldog új évet kívánok mindenkinek!
Uraim!
Kívánok Mindenkinek kilométerekben gazdag, balesetekben viszont szegény (=zéró) békés boldog új esztendőt!
Itt dorombol bent a rosszcsont szőrcsomó. Van esze ennek a kandúrkának jobban tudja milyen idő lesz mint a meteorológusok!! És jó előre bejön!
Szia Józsi!
Nekem a ma reggeli -3 is rosszul esett, aztán napközben se volt túl jó a komfortérzetem, ráadásul a szél is mozgatta a mínuszokat ami még hatványozott az élvezeteken. Vigyázz Bandira, ilyenkor ők is fáznak