Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözlet az Uraknak!
Bogaras lett a sisakom.Novemberben kicsit szokatlan.
Örülök, hogy minden remek! Minden jót, és jó egészséget Nektek!
Viszont kívánjuk Józsi!
Errefelé egészen tűrhető idő volt. Az ügyelet miatt nem tudtam Krisztit elkísérni a megemlékezésre, szerencsére nem volt hiba így legalább az itthoni dolgaim is haladtak.
Kellemes ünnepet nektek ! Remélem jó az idő arrafelé?! Itt világít és most 11 C van!
Szia Józsi! Itt is hasonló idő van, de ennek most pont nincs jelentősége a pihenés szempontjából, húzós volt a hét, holnap reggelig ki kell pihenni.
Szép jó napot motorosok! Bár ma itt elég szomorkás felhős idő van , de remélem felétek azért nem ennyire búbánatos! De ha így is lenne , azért ne szomorkodjatok, lesz ez még ennél jobb is! Pedig azt hittem, hogy reggelre , szétoszlik a felhő és tudok menni, ha már nincs az a rekkenő. De ez úgy nézem ma nem fog összejönni!!
Az biztos! Olyan remekül érezzük magunkat, és mindig a legkisebb megy elől! És elég rendes tempót szokott diktálni! Habár már kb. 3 év múlva egy másik apró fog menni vezetőnek! De így van jól !
Természetesen mint mindenben, itt is fontos a mértékletesség, pl. a futásnál sokkal jobban kíméli az ízületeket. Családi programnak is tökéletes.
Jót tesz a mozgás , csak a mértékkel kell vigyázni! Én is szoktam nyáron az aprókkal, ( a nagyobbik csöppem 171 cm) kerekezni, de a napi 30 km szerintem bőven elég! Persze aki elég tökösnek érzi magát?! De a tapasztalatom, hogy van az a távolság , amit "mint az üveggolyót megkapod "
már nem az egészségtől van!
Pont emiatt választottunk kombi autót, simán belefér a két bicaj, legutóbb Tarcalon leparkíroztunk és feltekertünk a Kopaszra, aztán még a környéken is gurigáztunk egy nagyot. 40 felett már nem árt a mozgás, sőt kifejezetten jó hatással van mindenre.
Szia Laci!
Valóban kellemes nap volt. Kicsit féltem, mivel nem volt semmilyen "bemelegítő" kör előtte, így azért soknak gondoltam ezt a távot. De mivel kifelé nagyon könnyű volt a tempó, hazafelé már bátrabban mertem diktálni a tempót. Helyenként ahol a szél engedte, vagy segítette, 25-tel is tekertünk, de Csanádtól pont szélnek fordultunk és onnan már a 20 se volt néhol tartható. Kerékpár út csak a magyar oldalon volt a határig, onnan az elég forgalmas közúton kellett tekerni, de semmi probléma nem volt szerencsére. Összességében ha az idő, meg a munkabeosztás engedné, én szívesen mennék ilyen köröket itt a környékben. Vannak a munkatársak között elég komolyan kerékpározók is, ők alkalmanként 150-200 km-eket tekernek egy nap. No ennyit én nem mernék bevállalni. Tervezgetjük már egy ideje pl. a Balatont körbe tekerni. Nem egyszerre, hanem elosztva pár napra, egy nyaralás alkalmával. Kempingben megaludni, majd reggeli és hajtás tovább, ameddig van kedv, meg a meleg engedi. Utána pihi, strandolás, másnap tovább. Ez még csak terv, de jó lenne valamikor hamarosan megejteni.
Kellemes élmény lehetett! Szia Zsolti!
Hasonló akciót tervezgetek én is egy ideje, de szerencsére a motorozás elvette az arra szánt időt
Ami késik nem múlik, most már a helyzet is biztonságosabb a kerékpáros közlekedést illetően:
http://www.kronika.ro/erdelyi-...
Rájöttem egyből amikor válaszoltál
Szép napot Józsi és ne bosszankodj majd eláll, itt nálunk most még arany idő van
Egészségetekre!!
Szia Józsi! Már reggel látható volt hogy bejön az ígért rossz idő. Ezek szerint már felétek meg is érkezett. Itt még most gyönyörűen süt és kellemes a hőmérséklet is. Tegnap is hasonló volt, így fiammal elmentünk egy jó 60 km-es bicikli túrára. A város és az egyik középiskola szervezte, Bartók emlék-túra néven, a romániai Nagyszentmiklósra. Odafele kellemes tatás tempóban mentünk, több megállással kb. 3,5 órát. A koszorúzás meg kis pihenés után mi néhányan külön indultunk vissza. Kicsit erősebb tempót diktálva másfél óra alatt itthon voltunk. Kellemesen elzsibbadt a hátsónk, de nagyon jó volt. Az időjárással meg kimondott szerencsénk volt.
Működik Laci! Szép napot Neked is! nem ilyen pocsékot , mint itt most van! Az előbb még világított, most meg már esik assza meg a ..... ...... !!!
De most hagyom hadd essen!
Szia Józsi!
Ezek szerint nem működik a privát üzenet, kerestelek mert nem voltál aktív mostanában.
Itt is rendben van minden és remélem így is marad.
Jó egészséget!
Mi van hol vagytok ? Remélem nincs semmi baj veletek!?? Itt minden rendben van, hasonlókat Nektek is !
Köszönöm Laci! Viszont kívánom!! Még nekem is meglepetés volt, hogy ennyire kiszáradtam!
Egészségedre!
Elvoltam Ságodra, a termálba és nagyon megszomjaztam. ! Úgy, hogy amikor hazaértem, töltöttem egy korsóval , és megittam! Mert 4x voltam a szaunában ! Aztán még egy korsóval és az is kiszáradt! Aszály van B+!!! Elapadt eső és az egyéb csapadék! Már ha köpök is porzik!
Talán a varjak csak nem támadnának meg!? Esetleg a Zara, amikor visszaértél?!
Remek volt az idő? Te melyik csatornát nézted Józsi?
Amúgy úgy vagyunk azzal minden, ha motorozunk, bár én nem szoktam dúdolni mert zavarnám vele saját magam
Látom azért üzemben van a gép, és még az is szerencse, hogy az idő is remek volt hozzá! Egészségedre! Nem tudom Ti hogy vagytok vele , de én ha motorozok, elfelejtkezem minden bajról, és dúdolni van kedvem. Pedig semmi különös csak egy benzinhátas! És még is!