Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldogot Neked is, de elsősorban gazdagot aztán akkor majd csak elboldogulsz!!
Az előbb jártam erre. Meg is osztom Veletek
Boldog új évet Mindenkinek!
Természetesen a Többieknek is ilyesmiket kívánok!!
Mert maradi vagy így nem találkozhattál az én köszöntésemmel se. Gondolkoztam is rajta, hogy ide kéne írni, de oda írtam. Mondjuk én se viszem túlzásba a fütyibukot.
De ha már itt vagyok, nagyon boldog új évet kívánok Neked, egészségben boldogságban, sok lóvéban, ami magában rejti a sok motorozás lehetőségét.
Nem szeretem a pofakönyvet!
Sziasztok! Nem rég csináltam a face-en egy csoportot a Honda motorosoknak. Akinek van kedve csatlakozzon hozzánk :)

https://www.facebook.com/group...
Én a pofakönyvre nem látogatok egy ideje, de azért köszönöm Neked a jó kívánságokat. Remélem a nyáron erre tolod a képedet!! Boldogot Nektek!!
én itt vagyok Józsikám néhanéha, olvasgatom mi történik, de sokszor semmi. Születésnapodon FBon fel is köszöntettelek! Látod hogy nem tűntem el :)
Tenni kellett volna a kínálatba egy kis vörösbort is és akkor mint akit húznak....!!!
Ugyan,csak egy kis cardio edzes,en probaltam szalonnaval felcsalogatni,de nem ment.
Nem baj Miklós, legalább edzett leszel !
Fogunk menni nyáron - remélem semmi nem jön közbe - de már "mászni" nem akarunk. Mondok 1 példát.
4. emeleten nyílászáró csere. Lift nincs, hiszen csak 4 emelet. Először felvisszük a szerszámokat, utána jönnek a nyílászárók. Kicseréljük, aztán lemegy a szerszám, meg a bontott cucc. Persze némi emberi beavatkozás is szükségeltetik, mert magától nem megy. A múltkor mikor tizenkilencedjére felmentem, abbahagytam a számolást
Persze néha földszintre is megyünk, csak ritkán
És egész évben ez megy.
Tehát csak kicsit mászunk. Épp hogy.
Gyertek ide , aztán a nyáron felmegyünk a Badacsonyra és onnan széjjel nézhettek kedvetekre. De akkor még itt lesz a Szigliget, a Szent György hegy , és a Csobánc is! Nem lesz hiány mászásból!!
Mondtuk, hogy Debrecenből jöttünk, nehogy má! Aztán az "elsőre" felmehettünk.
Aztán odaértünk, festették, és nem támogatták, hogy felmenjünk.
Csak így érdekességképp teszek már fel 1 képet. Nem adja vissza, hogy milyen rossz volt már itt az út a kilátóhoz. Le is támasztottam ott a motort, mert már csak 80 métert kellett menni. Ja, Veszprém mellett.
Viszont kívánjuk Neked is, és örülök, hogy előkerültél , már azt hittem , hogy valami nemibeteg-gondozóban ápolnak azért nem tudsz életjelet adni! magadról ! Badacsonyban most 5 °C van , és süt. De azt hiszem lesz ennek még böjtje! A kutya nem ette meg a telet. Bár én egy cseppet sem bánnám ha ezt tette volna!
Boldog Karácsonyt motorostársak!
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!!!
Köszi! Nektek is azt kívánom! No meg persze boldog új évet is!
Neked , és a családodnak is boldog és kellemes karácsonyt !!
Boldog Karácsonyt az Uraknak! ( már ha Valaki erre téved )
"Lenn az Alföld tengersík vidékin , ott vagyok honn, ott az én világom"
Szia Miklós! Én is bogaras lettem bukóilag, attól eltekintve , hogy egyébként is az vagyok! Remélem jól vagytok!