Honda CB Sevenfifty

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldogot Neked is, de elsősorban gazdagot aztán akkor majd csak elboldogulsz!!
Az előbb jártam erre. Meg is osztom Veletek
Boldog új évet Mindenkinek!
Természetesen a Többieknek is ilyesmiket kívánok!!
Mert maradi vagy így nem találkozhattál az én köszöntésemmel se. Gondolkoztam is rajta, hogy ide kéne írni, de oda írtam. Mondjuk én se viszem túlzásba a fütyibukot.
De ha már itt vagyok, nagyon boldog új évet kívánok Neked, egészségben boldogságban, sok lóvéban, ami magában rejti a sok motorozás lehetőségét.
Nem szeretem a pofakönyvet!
Sziasztok! Nem rég csináltam a face-en egy csoportot a Honda motorosoknak. Akinek van kedve csatlakozzon hozzánk :)

https://www.facebook.com/group...
Én a pofakönyvre nem látogatok egy ideje, de azért köszönöm Neked a jó kívánságokat. Remélem a nyáron erre tolod a képedet!! Boldogot Nektek!!
én itt vagyok Józsikám néhanéha, olvasgatom mi történik, de sokszor semmi. Születésnapodon FBon fel is köszöntettelek! Látod hogy nem tűntem el :)
Tenni kellett volna a kínálatba egy kis vörösbort is és akkor mint akit húznak....!!!
Ugyan,csak egy kis cardio edzes,en probaltam szalonnaval felcsalogatni,de nem ment.
Nem baj Miklós, legalább edzett leszel !
Fogunk menni nyáron - remélem semmi nem jön közbe - de már "mászni" nem akarunk. Mondok 1 példát.
4. emeleten nyílászáró csere. Lift nincs, hiszen csak 4 emelet. Először felvisszük a szerszámokat, utána jönnek a nyílászárók. Kicseréljük, aztán lemegy a szerszám, meg a bontott cucc. Persze némi emberi beavatkozás is szükségeltetik, mert magától nem megy. A múltkor mikor tizenkilencedjére felmentem, abbahagytam a számolást
Persze néha földszintre is megyünk, csak ritkán
És egész évben ez megy.
Tehát csak kicsit mászunk. Épp hogy.
Gyertek ide , aztán a nyáron felmegyünk a Badacsonyra és onnan széjjel nézhettek kedvetekre. De akkor még itt lesz a Szigliget, a Szent György hegy , és a Csobánc is! Nem lesz hiány mászásból!!
Mondtuk, hogy Debrecenből jöttünk, nehogy má! Aztán az "elsőre" felmehettünk.
Aztán odaértünk, festették, és nem támogatták, hogy felmenjünk.
Csak így érdekességképp teszek már fel 1 képet. Nem adja vissza, hogy milyen rossz volt már itt az út a kilátóhoz. Le is támasztottam ott a motort, mert már csak 80 métert kellett menni. Ja, Veszprém mellett.
Viszont kívánjuk Neked is, és örülök, hogy előkerültél , már azt hittem , hogy valami nemibeteg-gondozóban ápolnak azért nem tudsz életjelet adni! magadról ! Badacsonyban most 5 °C van , és süt. De azt hiszem lesz ennek még böjtje! A kutya nem ette meg a telet. Bár én egy cseppet sem bánnám ha ezt tette volna!
Boldog Karácsonyt motorostársak!
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!!!
Köszi! Nektek is azt kívánom! No meg persze boldog új évet is!
Neked , és a családodnak is boldog és kellemes karácsonyt !!
Boldog Karácsonyt az Uraknak! ( már ha Valaki erre téved )
"Lenn az Alföld tengersík vidékin , ott vagyok honn, ott az én világom"
Szia Miklós! Én is bogaras lettem bukóilag, attól eltekintve , hogy egyébként is az vagyok! Remélem jól vagytok!