Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kÖSZI ,DE EZ JÓ A MI MOTORUNKRA? J a meg az a kis baja van ,hogy ez nem zárható....
minden Sándor és József ismerősömnek boldog névnapot kívánok ezzel az új játékkal..
[klikk ide]
neked mibe fájt a lamellacsere?
zee mien lamellákat rendeltél?kiváncsi vaok h neked h válik majd be.nekem is csereérettek már)kicsit fémes már a hangja :D
Nekem csak annyi bajom van kuplunggal,hogy nehezen veszi néha ürest....váltással semmi probléma,de lamella csere és kész:)..és sokkal jobb lesz,mint újkorában!
igen,gyári az rossz:(,és nekem is most jön meg kuplungom:)...ami jó minőségű:)
msn:ghostrider1984@freemail.hu


tok segiteni,üdv.
Nem akadály, a dobozhoz természetesen megvásárolható a tartó konzol külön is, akár Honda, akár Givi. Én ezt ajánlom:
http://www.givi.it/My-motorcyc...
A Shox-nál forgalmazzák, kb. 14eFt.
Sajna nekem mindennel együtt kéne
Na azért ennyire kezdő nem vagyok de azért köszi
gyújtáselektronika megnézettem és tönkrement.
Hát igen én is meglepődtem mert már 3,5 éve nyúzom a paripát és még sosem hagyott cserben!megaztán én is csak jót hallok erről a tipusról.Jah és a gyújtáselektronika ment tönkre ha érdekel!?
csácsá
nem akksi de am. még a gyári van benne lett is töltve párszor már de még jó!(ennyire amatőr azért nem vagyok)azért kössz!
Megnézettem a egy villamossági szerelővel azt mondja gyújtáselektronika ment tönkre.
Én a miskolci honda wilkerben vettem (7100ft) a műanyag elemet.
Sziasztok!
Elkelt a középsztender!
Bonifác az egéx csereérett?)mit csintál vele?)hol xerelteted a mocidat?
Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy tud-e vki kuplugszettet a mocihoz elérhető áron,mert a gyári szerintem aranyból van .Fontos lenne,mert már nem sokáig bírja szegény
ha megállt a motor,akár lehet dugulás is karbiba vagy vhol a csőben. Nekem is az ülepítőt ki kellett tisztítani.
AH gyertya lenne akkor szerintem be sem indult volna, másik iggen az aksi is lehet, hogy nincs töltés, vagy simán tönkre ment.
Indításnál teker a motor?
Sziasztok!
van vkinek eladó, a motorhoz való rácsos műanyag oldaldísz vagy mi!? elpattantak a műanyag felfogatók, nem túl jó minőségűek...:S vagy hol lehet ilyet szerezni jó áron?
ez a moci megállt? biztos cbf?
A topaukcion nagyon jó áron vannak motor gumik (is)...
Hát Ricsi nézd meg az akku kábelt h levan e lazulva.mien idös az akksid?töltötted már?
hali!Van egy cbf250-em,és megállt(nem akar indulni).megnéztem a szikrát és nagyon gyenge!Vajon mi lehet a baja?Elektronikára gyanakszom!
Ha valaki tudna adni tippeket vagy ha tud valaki beszerezni ilyent olcsón,kérem írjon!Előre is kösssz mindenkinek! Ricsi
Szia!

Nekem van egy eladó, gyári Honda, 35l-es túradobozom!
Alsó és felső(!) háttámlával, tartókonzol nélkül.

Ha valakit érdekel keressen e-mailben.

Üdv!
Scholtz!

Nagy valószínűséggel érdekelne a középsztender.
Nem adtál meg elérhetőséget, pedig érdekelne, mennyit kellene mocizni érte.... privizzük le a kisgida88@freemail.hu -n!

Köszi! Majd felveszem vele a kapcsolatot!