Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
Láncszett csere elött állok
520 vagy 525 lánc kell egy CBF 600 ra?
Segítségeteket előre is köszi
Köszönöm a segítséget és boccs,ha az idegeitekre mentem már a sok kérdéssel!
azt hiszem a döntést meghoztam!
megnéztem a Tárta videót!ÁLLATOK VAGYTOK!
Szia!

Én járőrmotornak használtam, ami azt jelenti napi 8 órát ment a motor télen-nyáron, hóban sárban.Ahogy autópályán, ugy földuton vagy a dunameder menti kövesen. Két év 72 ezer kilcsi. Üttem vágtam, nem kiméltem. Egy igazi igás motor. Rendkivül biztonságos, és jól kezelhető. Az erőről és nyomatékról mondj le ha ezt választod, kb semmi sportosság sincs benne. De ezt máshol behozza hidd el! A vidieim közt ott a velencei és a tatrai motorozás. Ha megnézed akkor láthatod, hogy mindent kibir.....
Remélem tudtam segiteni...
Városban teljesen jól használható, nem kell rajta hasalni, viszonylag keskeny jól lehet a sorok között motorozni vele. A fogyasztása sem nő meg igazán, elég nyomatékos ezért nem nagyon kell kapcsolgatni.
Ezeket a motorokat 2004-től gyártják. 2008-ban módosították, azóta injektoros, állítható az első futóműve (szerintem azt senki nem piszkálja), kicsit más az idomzata és az ülése (ezt szemmel nem lehet észre venni). Az injektoros egy picivel kevesebbet fogyaszt.
Keresek ismerős motorjára bukócsövet! Valakinek valami ötlet? Esetleg elfekvőben egy?
ja!és még!
hogy milyen évjáratút érdemes nézni,persze csak használtban gondolkozom!mivel,kb 1-1,2m ft-ig néztem már és olyan 2004-2006 osakat találtam!technikailag mi a különbség a két évjáratú között?a karbis,vagy az injektorosat preferáljam?(ha van injektoros egyáltalán ebből,mert nem tudom azt sem!)
Köszönöm a válaszodat!annyit még kérdeznék,hogy a városban hogyan viselkedik ez a motor és egyáltalán,mennyire várostűrő?ezek szerint nincs gyári galibája!?ez nagyon tetszik máris!
A 600-as teljesen megfelelő túrázni akár 2 személlyel is. Én közel 60.000 km-t mentem eddig a motorommal, de még soha semmi probléma nem volt vele. Olaj, lánc, lánckerék, fékbetét,gumi csere és nyugodtan lehet nyúzni.
A Pegaso, a Transalp és a KLE teljesen más jellegű motorok. Azok endúrósabbak. Ha országúton akarod használni sokkal kényelmesebb, simább járású a cbf (mégiscsak 4 henger).
A kényelemről annyit, hogy csak tankolásos megállásokkal hazajöttünk ilyen motorokkal a Gardától illetve volt aki Toscanából.
A fogyasztása 5-7 liter közötti a csuklódtól függően.
nem!megne ved! A SHOXNÁL 25 100VAGY 25200 AZ ÚJ!
Szerintetek az normális/reális, hogy 23ezret mondanak utángyártott doboztartó vasra?
üdv mindenkinek!
kérdésem lenne,szeretném,ha kicsit segítenétek,hiszen ki tudná nálatok jobban a válaszokat arra,mint Ti,hogy:
ha kezdő motornak egy cbf600s-t szeretnék az nem nagy harapás-e,főleg úgy,hogy néha ketten utaznánk vele?túrára és városban történő utazásra is alkalmas e?hogy mire kell oda figyelni,mi lehet a baja(gyári,vagy konstrukciós hiba),mennyi körül alakul a fogyasztása?
mert mondtak már nekem mindent(aprilia pegaso strada,honda transalp,kawsaki kle 500)és szeretnék tisztán látni!
előre is KÖSZÖNÖM!
üdv
T.
nem ,nem próbáltam sőt nem is hallottam még erről...
Sziasztok !
Ha tud valaki egy 1999 -es Honda CB600 F-hez használt hűtőt, kérem jelezzen.
Előre is köszi.
Valameikőtök már próbált más fogaskerék áttételt használni?Egyre jobban azon gondolkodom h változtatni kellene mert 3ig nemgyőz az ember fokozatokat kapcsolni h menjen is a moci.Valami tapasztalat?
valakiunek hátsó lábtartója nincs? bal oldali kéne...
Szia!

Rendben, számom: 20/9563311
valóban jó lenne ha meg tudnánk egyezni! már csak egy telefonszámot kérnék tőled amin elérlek. és ha lehet holnap hivnálak is ezügyben
Szia!

Nekem van egy elfekvő ezüst színű első sárvédő. Igaz,hogy javítva volt ( műanyag hegesztés+újra fényezés ) ,de nem mondod meg róla, hogy sérült volt. Ha gondolod baráti árban meg tudunk egyezni. A gyári új ára gondolom horror lehet.
Erre zee tudna válszolni,ő itt az alkatrészes...
sziasztok! nekem egy 2005-ös géphez kellene első sárvédő csak a gyári árat sokallom érte. nem tud esetleg valaki segiteni? bármi jól jönne akár a sárvédő akár cím hogy hol tudok utánajárni, bármi! előre is köszi!
Szia. Láttom hogy cbf 600-hoz keresel alkatrészt. Nekem egy szép állapotu fejidomom van 2004 évjárathoz, 15000 Ft-ért. ha érdekel hivj. 06 30 207 44 02 Üdv.
Pontosítanék

Amiket én nézegettem ,azok mind 82-83 környékén készültek...
Sziasztok

Nem igazán találtam külön CB 250es topikot ,ezért gondoltam itt érdeklődöm
Szóval van köztetek olyan,akinek volt esetleg CB250ese?Érdekelne,hogy mennyire megbízható motor és mennyire költséges a fenntartása,(alkatrész stb),mivel nem egy mai csirke már

Előre is köszi a segítséget
én azt hallottam,hogy csak akkor érdemes etanolal használni,ha új.Mert utána feloldja a koszokat belül a rendszerben és állandóan(legalábbis egy darabbig)dugulásokat okozz...A sebeséggel kapcsolatban sajnos én sem tudok semmit,de érdekelne engem is...