Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv:
Az igaz hogy a 250-es CBF blokk megeggyezik a 250-es CBR-el?
Présinek üzenem,tudok számodra egy bukót.Kép mellékelve.
hacsi
Sziasztok!

Eladó lett CBF 250- es mocim, ha valakit érdekel, hívjon.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbf_250-4166164
Helló.Nekem van sárvédőm.fekete gyári!ÚJ.06-30-913-3965
Hello

Honda cbf600 2006-os(fejidomos) keresek fekete színü kormányt és indexeket.Valakinek esetleg van valamie akkor az adatlapomon lévő e-mailcímre vagy akár ide írva jelezze.A segítséget előre is köszönöm.
Hali.Azért írtam í topikba mert keresek CBF 250-hez első sárvédőt.Ha valaki tud kérem jelezze.Kösz.
pffff.....valamije......bocs
Sziasztok!
2008-as ABS-es CBF 1000-hez keresek alkatrészeket. Plexi, fejidom jobb oldala, tank, e. sárvédő, bal kormánykapcs., műszerfal, kormány befogók, 2 tükör, jobb motordekni, HISS antenna. Ezek kellenek, ha valakinek van valamilye ne kíméljen, elérhetőségem az adatlapomon.
Köszönöm!
Ja utólag kiszámoltam számológéppel 6.4l lett,csak fejben kb7 lityinek számoltam.De autópályán esőben két személlyel dobozzal történt. Mindegy,az enyém az ennyit eszik:4.8-6.5-ig.
Keresek bukócsövet,középállványt,gyári plexit
ennyiért lehet itthon is kapni.
az árban jobb helyet keresem!
de köszi!
ebay 80 eurótól
mindkettőt :)
első vagy hátsót?
ahoi,
valami jó helyet tudtok, ahol jó áron lehet féktárcsát kapni?
netán cbf 500-hoz is van nekik..
Nekem S es verzióm van 2006 os 4 év alatt 62000 Km et sikerült beletenni második láncszettet cserélem a gyári kibírt 29.000 Km et
4,53 a legkevesebb fogyasztás 9 volt a legtöbb...de akk 3 nál fentebb nem kapcsoltam
Sziasztok,

Mindenkinek ajánlom, ha akksit keres:
http://forex.hu/
Köszönöm Neked is!
az a 7 liter,milyen körülmények között produkálódott?:)
Igazán nincs mit ,csak belekellet néznem a könyvbe.
szia
kössz
Ha megvan még a fejidom akkor tegyél föl képeket róla,köszi!
A kezelési könyve szerint: DID525VM2 vagy RK525RO kell hozzá.
Én cbf600n-t használok de nagyon kényelmes 2személlyel is.Más mocisok megálnak pihenni nyújtózni 100-150km-enként de énmegsem érzem mennék tovább.Sőt az asszony is azt mondja mennyünk még,tehát hátul is kényelmes.Igaz naked mivolta miatt 120tól már elég erős a szél,de majd teszek róla! Városban is sokat használom és szeretem,hogy 6.-ban tud menni 40-el is és nem rángat.Csak ajánlani tudom.S verziót még nem vezettem de az még komfortosabb a fejidom miatt /szélvédelem/.Az enyém karbis és 4.8-7literig fogyaszt.
elkelt a motorom.jött helyette egy 97 cbr600-as .úgyhogy léptem innen ,további sok sikert nektek.széles útat és balesetmentes közlekedést.