Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.252150574829446.63653.10000
1035161932

ellopták!
ha találkoztok vele,help!
thx
lakhely: Szolnok.
Beírtam most már a profilomba is... Paranoiás vagyok.
Klassz a géped, ez a fajta cápaorr szerű farokidom nagyon tetszik, azt hiszem 1993-tól gyártották ilyennel őket. Javítsatok ki nyugodtan ha marhaságot írok.
Én meg Pomázon vagyok a Rákosban elszállásolva, a Szentendrei úton. Valamikor összefuthatnánk, vagy gurulhatnánk valamerre.
A park kemping szerintem jó ötlet, az AWO-Simson BT. is ott tartja mindíg az éves találkozóját.
Három hsz. egymás után kicsit érdekes lesz majd kigobozni.
Miért, hova valósi vagy?
Ha a találkozó valóban összejön, akkor meghívlak majd egy általad meghatározott mértékű és mennyiségű tudatmódosító szerre, egy beszélgetés mellett.
Ahogy elhagyod Debrecent Nyíregyháza felé a 4-esen, jobbra az első utca. Van ott lőtér, rutinpálya, két katonai laktanya és egy máv gépállomás. Csend van és nyugalom.
Üdv a klubban! :) Én meg Budakalászon melózok:),igy mi is összefuthatunk,már ha van időd?VakVezető kartárs megnyugtatására közölném,hogy folyamatban a szervezés,csak még korainak ítéltem,hogy erről beszéljünk.Én egyik lehetőségként az agárdi park kempingre gondoltam(old motors is oda szervez versenyt),a másik tiszafüredi kemping. Ha érdekel titeket a dolog,akkor rakok linket is.
Üdv -BT-!
Reménykedtem mielőtt az adatlapodat megnéztem volna, hogy környékbeli vagy (hozzám képest)... azért bízok benne, hogy tavasz környékén majd össze fog szervezni valaki egy országos 1000F-es összeröffenést ahol majd találkozhatunk, beszélgetve és elfogyasztva szódavizet, kólát, sört, pezsgőt, bort, gint, vodkát, hígítót, benzint, technokolt... és egyéb tudatmódosító szereket amik elengedhetetlenek egy light-os találkozóhoz.
Valahol a vége felé ,arra ahol a villamos visszakanyarodik az oláh gábor utcai stadion felé a nagyerdőhöz vagy a sámsoni úthoz közelebb?Mindegy majd megdumáljuk,ADDIG IS BALESETMENTESET!
OK irhatol majd ide előtte!
Még vannak normálisabb képek is otthol a fényképezőgépen.
Az eszmecserére gondoltam Én is, csak most engem Szentendrére sodort a sors dolgozni, jövőhéten otthol leszek, akkor összehozhatnánk! Ráadásul tényleg nem vagyunk messze egymástól, a 4-esből nyílik az utcánk, a nyíregyházi oldalon.
Itt vagy egy lórúgásnyira a szomszédban ,mikor futunk össze egy kis eszmecserére,?
Na, látom kibővítetted a galériát értelmesebb képekkel ,helyes!Ja és üdv itt a' mozdony"vezető kurzuson....
Üdv itt! :-)
Ali83! Köszönöm a meghívást!
Üdv. mindenkinek!
Vettem a választ nincs is olyan messze, majd egyszer leküzdjük valahogy!
Békés város. Békéscsaba mellett egy 22e-fős városka, Mezőberénytől 8km .
Ez van amúgy hová valósi vagy pontosan Lali'BÁCSI"
Sajnálom hogy nem sikerült találkoznunk! Az igazsághoz tartozik, hogy mivel itt senki sem írta, hogy jön, ezért nem is keresgéltem különösebben. Figyelgettem a tömeget, hátha ismerősre lelek (valószínűleg téged meg is ismertelek volna a képekről), de nem találkoztam csak néhány helyi haverral. A mocim meg valóban elég foltos , már repedten vettem és csak gyorssegély szerűen meg lettek hegesztve és lecsiszolva a repedések . Sajna festésre már nem futotta, de: motor - nagy - megy - és imáááádooom !
A lényeg, hogy legközelebb írjuk, ha valamerre megyünk, hogy ne kerüljük el egymást!
Na bazz én láttam a tiédet csak nem tudtam hova tenni mert nem tudtam hogy ennyire le lett borítva az oldala pedig a szín miatt stimmelt a gép(az asszony meg is jegyezte hogy szép ez a szín is és igaza van ) de nem voltál a közelben az biztos ,pedig ott kóvályogtam,az enyémet a hátsó kis utcában tettem le azért nem volt szembeötlő!Legközelebb ha wc re megyek is megkérdezem előbb fórumon hogy nem jön e valaki!
De legalább motoroztál egy jót "motorral"
(Bocs hondások)
Szia!
Én voltam! És csak egy (az enyémhez hasonló) SC21-et láttam, a többit nem . Lehet hogy vaksi voltam megint. Pedig (próbáltam) figyelni.
Sajna nem sikerült ma megsétáltatni a mozdonyt(a szelepfedél o gyürükre várok). De legalább a feszítő és a karbi+a yosi patent lett.
Nem szereltem ma vegig
A mai nap voltam Mezőberényben streetfighter napon és láttam 6 cbr 1000f-et (1 dual 3 sc24 és kétsc 21leosztásban)viszont egyiknek sem volt gazdája a közelben!Nem járt valameikőtök arra?
Szívesen segítek amit csak tudok!