Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ismerkednék cbr tulajokkal személyesen is ha valaki akar
nem eredeti a hátsó rész az egy 1200 as suzukié az eleje 750 es suzukié
A mélybordó nagyon tuti!
Ghost Rider-es matt fekete sem rossz!
Kettesben éjszakáztunk...
de a függőhídra már nem vittem magammal!
.... vagy hófehér... esetleg valami mély bordó.
(utólag jutott eszembe )
Már így vettem. Eredetileg szerintem piros volt, ez valami metál szürke-fekete szerűség, de amikor bevittem egy színkikeverő céghez, hogy csináltassak egy deci javítófestéket nagyon sokáig totóztak rajta mire sikerült egy hasonlót kotyvasztaniuk.
Sajnos már erre is ráférne egy réteg, de soha többet metál festéket mert ha ecsettel javítom pl a kavicsfelverődéseket, akkor a fémszemcsék nem jönnek ki úgy ahogy szeretném. Metál festéket csak fújni.
Legközelebb ha lesz még festése a motornak fényes fekete lesz.
(hogy nyáron tudjak a tankon tükörtojást sütni)
Szia VakVezető!
A gépeden eredeti a festés?
Szia! kestejan!
Nagyon szép az kék!
A legjobban a baba a dobozban tetszett!
Szia!
Köszönöm, de a fénykép nagyon jó!
Sajnos a kora látszódik egy-két helyen!
Szia4
Nagyon állat a mocid!
elég jól át szabták a 21est
szép ,pofás,
ÜDV az új belépöknek
gyarapodunk szépen
"Isten hozott dicső Lovag!
Szép a ruhád, szép a Lovad!"
Ráadásul az enyémhez hasonló..
Igen, a fényezés egyedi,és a spoilereken is lett kicsit alakítva...árat nem tudok mondani,hozzám Svájcból került már a jelenlegi külalakban(kivéve a doboz és az indexes tükrök na és a kipufogók).A vizsga nem gond,itt Vajdaságban kicsit lazábbak a szabályok ,meg hát mivel elöl-hátul vannak plusz indexek(visszapillantókon és a hátsó dobozokon is)így könnyebben elfogadják a kék indexet is!
Ezekívül egy picit keményítve lett az első-hátsó futómű hogy a szerpentineken is jobban teljesítsen,ne hintázzon,egy K&N légszőrő,a többi eredeti,és senki nem mondja meg hogy idestova 20 éves a kicsikém! Emellett akár ezer km is megtehető vele egy fenékkel bármikor!
Napsütötte utat!
p.s. Melegen ajánlom ehhez a típushoz a MIchelin pilot road 2ct gumikat,isteniek,tartósak,esőben verhetetlenek!
Hali kestejan!
Az indexeidtől megdobtam a hátast, nagyon jó ötlet!
Ha ilyenek vannak fent, teljesen le lehet tisztítani a motor hátulját!
Vizsgán gond nélkül elfogadták őket?
Jól látom az első index búrája kék?
Üdv Atissk!
Végre valaki aki már közelebb lakik hozzám...
Jól néz ki a géped!

Pillisz: üdv neked is!
Milyen spoilerezés ami a gépeden van? Óvatosan feltételezem: nem gyári... vagy igen?
szia én 2,5 éve szineztettem ujra akkor volt 45000 ezer barátin.metál suzuki swift kék. fent van meg tudod nézni
Esetleg valaki újrafényeztette már az összes idomot?
Kíváncsi lennék, mennyibe kerülhet!
Isten hozott a klubban! Igazán kiválló motort választottál,tapasztalatból mondom,immáron 6 éve járok-kelek egy ilyennel,számos országban,túrákon!Szóval sok napsütötte kilómétert!
Üdvözlök mindenkit!
A mai naptól boldog tulajdonosa vagyok
egy 1994-es HONDA CBR1000F-nek!
Remélem jól kijövök a "kicsikével"!
Mindenkinek széles utat!

Egy barátom megkért,hogy írjam be ide: komplett doboz szett és tartó konzol van ELADÓ CBR 1000F-re!
A tel száma:204649634 Kurucz Csaba
Ti is óvatosan!
Üdv!
Visszavárunk mihamarabb!
Vigyázz magadra,és igyekezzél visszafelé!