Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt sajnos nem tudom.Talán egy olyan akinek mindkettő volt,de köszönöm szépen!Az enyém 91-es évjárat!
Nem egyezik véletlenül a 500/600 -al?? 500-é nekem van!!
Szép napot mindenkinek!km spirál meghajtót keresek.Esetleg valakinek elfekvőben?
Köszönöm srácok. Tényleg komoly munka, viszont nagyon élvezem. Ha már a vázban lesz a blokk, akkor új képeket is készítek és megosztom veletek.
Mai szerelés megvolt...beraktam az új akksit. Ennyi problémát..grrr
az a szerencséd h nincs nálatok hely...még márkát is választhatnál melyiket szereld...:-)
Nem ismeretlen a látkép...Én meg szenvedek már hogy nincs mit szerelni rajta. :)
Komoly munka le a kalappal...
Igazi Technik LEGO :)

A 21-es egyébként is ritka már, így felújítva kincset ér majd!
Nem tekerünk, csak dugunk :)
Szerintem is csak bedugni kell:)
csak bedugni kell!!
A blokk képéről jutott eszembe :
Évek óta bizonytalan vagyok az olajszint mérésével kapcsolatban. Azt a kis záródugót be kell tekerni, vagy csak belenyomni amikor ellenőrzöl? Ki mire szavaz? A különbség jelentős...
Szóval ezer darabban volt és szépen nekiestem december végén. Aztán ahogy volt időm, úgy csinálgattam.
Pár kép a folyamatról:
Jó lesz ez, csak a LEGO tudásomat kell újra elővennem....
Üdv!

Valaki használta már az R17.hu-s kiterjesztett cseregaranciát?
Üdv itt!

Tehetnél fel még képeket a motor többi részéről, kíváncsi vagyok arra miből lesz a cserebogár! :)
Lassan majd éledezik a fórum is, ahogy jön a jóidő...

Egyébként van abban vmi amit írtál, páran átnyergeltek más motorra, van aki kiköltözött Németországba, meg sokan akik csak simán éjjel-nappal melóznak.
Remélem az új tulajok közül többen aktiválják magukat :)
Lesz egy remek motorod, bár egy cseppet sem irigyellek!! Főleg a tevékenység miatt amit végzel és mire ez tőled dorombolni fog!!
Az új mozodonyvezetőknek gratulálok!
Ezúton csatlakoznék a talihoz. Felőlem bármi lehet, de a Szilvásvárad nekem is barátságosabbnak tűnik:)
Élünk virulunk de annyi a dolog
Köszönöm, kell is hozzá a kitartás!
Valójában a blokkot már összeraktam, pár napja lett kész. Szépen le is fényképeztem. Még rengeteg az egyéb tennivaló vele és sok dolog hiányzik is, de remélem tavasszal már gurulni fog a vas.
Sok szerencsét és kitartást hozzá! Gondolom most egy darabig nem fogsz unatkozni! Meg aztán sportnak sem utolsó! Ezért aztán Tied ténylegesen "sportmotor" nevű lesz.
Sziasztok!
Újdonsült 1000F tulajdonosként, gondoltam beköszönök.
Egy váz, és 4 nagy doboz formájában került hozzám a vas. Most ezen dolgozom és sokat várok a vastól. A vezlánc feszítő, valódi kihívás volt
Mi történt itt mondja már meg nekem valaki... Eladta mindenki a cibiri ket, netán az utolsó találkozón mindenki mindenkivel összeveszett vagy mi a vihar lett??!! Amikor rátaláltam a fórumra és elkezdtem olvasni pörgött itt az élet ám de rendesen. Mire végigolvastam a 280 akárhányadik oldalt és regisztráltam meghalt itt minden... Full passzív lett ez az oldal...