Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali mindenki!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy tud-e valaki Pesten vagy a közelben egy szerelőt aki Koso fokozat kijelzőt be tud kötni!?
Választ előre is köszönöm!
Úgy emlékszem, hogy 104 fok.
Megesküdni nem mernék, de vhogy így 105 körül, +/- 1 fok.
0-tól 49 ig vannak a code-ok,a hosszú 1,3 másodperc az 10-et jelent ebből van 4 tehát 40 plusz 8 darab rövid,a code: 48
Nem tudom hogyan néztétek,de lehet hogy van több hiba is,várjatok még egy picit,hátha kivillog mást is.Ecu csatijait húzzátok le,megnézni nincs e elhajlott láb a csatiban,földeléseket ellenőrizni,akksi ok?Ha van benne power commander azt vegyétek ki.
Érdeklödnék hogy akinek van 1000rr sc57 megtudja nekem mondani mikor kapcsol be a hütö ventilátor hány foknál köszönöm.
4, 8 amit lejebb irtam
4 hosszu es 8 rovid pislogas
Itt az elektromos rajz,ha ez segít,a benzinpumpának el kell indulnia,ha a vészleállítót on-ba kapcsolod,és rajta van a gyújtás.
Az ülés alatt vannak a relék és biztik,illetve ha ülsz a motoron,akkor a bal felső idom alatt elöl is vannak biztik azt is nézd meg.Egyébként,ha villog a sárga led,akkor ki kell olvasni a hibakódot.
Köszi a választ!
Már csak a Koso fokozatkijelzőre kéne válasz!
Valószínő be lett mosva neki "nagynyomásúval" és valahol eloxidálódott! De találkoztam már olyannal is hogy a vezeték kirohadt a saruból és hol hozzáért hol nem. Vidd szakihoz!
Ahogy elmondod valoszinu valami megszakitja a pumpa aramkoret. Nezzetek at a biztositektol kezdve a veszlealliton at a doles szenzorig. Lehet csak az kapcsolgat. Mi a kod?
Sziasztok,kerdesem kovetkezo lenne,2004es 1000rr 4 ezres fordulat felett hirtelen kigyorsitaskor megfullad. Az fi ego folyton kigyulladva maradt kovetkezo kulcsolasig,most kertem egy 954-es benzinpumpat,de most mar teljesen halott nem szivja a benzint sem es pislog az fi.valaszotokat elore koszonom(motor haverome ,nem forumtag,igy vette,telen,lehetetlen volt kiprobalni)
Hali mindenki!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy tud-e valaki Pesten vagy a közelben egy szerelőt aki Koso fokozat kijelzőt be tud kötni!?
Választ előre is köszönöm!
Sziasztok!
Tudna valaki ezt a típusú alkatrészt eladót?
Honda CBR1000RR 2008-tól : HealTech ESE-H02
Köszönettel!
Csatlakozz! Hozzunk össze egy jó csapatot!
https://www.facebook.com/group...
Hello.

04 1000 RR -hez tudna vki adni egy jó futómű alapbeállítást pályára.

kösz.
Hali mindenki!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy tud-e valaki Pesten vagy a közelben egy szerelőt aki Koso fokozat kijelzőt be tud kötni!?
Választ előre is köszönöm!
Ja még valami: Egyik napon elmentem tankolni és a kúton nem akart beindulni úgy nyöszörgött mint egy agyhalott akkumulátor hibás szar!
Be lett bikázva és ott a helyszínen nem volt töltés de mire haza értem az akkumulátor fel volt töltve és még töltés is volt (13,4) mutatott a műszer!
Most ilyenkor mi van?
El merjek vele indulni vagy legyen belőle szobanövény?
Előre is köszi a hozzászólást!
2004-esen nekem lejött lábtartó bántás nélkül. (Vissza is ment)
Háhh....köszi, mindig tanul valamit az ember, valahol olvastam hogy van benne.....de akkor keverem valamivel! A lényeg hogy nyugodtan bonthatom akkor ott a fogaskeréknél, nem lehet gond!
Muszáj kitakarítani, mert benyúltam alulról egy csavarhúzóval és tele van már szépen......
Amire a vastagabb cső megy,az a kuplungnak a munkahengere.Az nyomkod egy pálcát.ami a kuplungot nyitja szét,mikor behúzod a kart.Vedd le a tartó csavarjait,illetve a műanyag dekni tartócsavarjait,és kész.Lehet,hogy a lábtartót is le kell venni a rudazattal,mert nem fog kiférni.Egyébként a 07-esben nincs gyárilag csúszókuplung.
Hali!

Ki szeretném pucolni az első lánckeréknél lévő lerakódott lánckenő anyagot, viszont ahogy nézem nem tudom csak azt a műanyag házat levenni és megy ott valami cső is gondolom a csúszókuplunghoz lesz valami köze, szóval azt az egészet lecsavarozhatom nyugodtan, nem fog elfolyni semmi?
2007-es a gép!
Ez látod jó kérdés mivel nem próbáltam De lehet kipróbálom. Ezért kár kidobni hisz még bogár se találkozott vele , kellett eldőlnie a köcsögnek
Az a fehéredés nem tűnik el ha óvatosan melegíted hőlégfúvóval ?
Üdv! Írtam mailt! Majd szólj vissza megkaptad e mert mostanába elég sok mailt nem kapnak meg amit én küldök valamiért
Üdv! Csináltam képet neked azért. Hibátlan csak a szár vége van eltörve a tükör egybe van gondolom az a fontos neked. Ha érdekel írj ide: hondacbr1000rr@freemail.hu címre azt lebeszéljük. ÜDv
A jobboldali visszapillantó tükörlapja hibátlan, ha jól látom?
Érdekelne! -:)))))