Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is láttam pl 2007-es vagy 8-as cbr 600-as blokkot szétszedve kevesebb, mint 10e km-el igaz pályamotor volt, de akkor is, olyan köpedékül nézett ki, h az szánalom, mint vmi 100ezret futott szar kb.
Roppant nagy zsákbamacska, az egyszer biztos! Amikor szétszedtem akkor láttam mit is vettem. Ezért van nekem öreg 85-ös Hondám, mert láttam belül, tudom milyen állapotú, és el merek indulni messze is. Azonban baj előadódhat mindennek ellenére bármikor!
Általánosságban azért csak-csak nagyobb eséllyel jobb egy fiatalabb motor, mi t egy idősebb. H ez mennyit ér meg kinek az egyénfüggő. Az árkülönbözetből azért jó sokat lehet motorozni, meg ha kell vmit javítani és kevesebbet bukik az ember a motor árán is. Ezek sem elhanyagolható dolgok.
Ráadásul a slusszpoén, hogy épp azért szántam rá magam, hogy az átlagnál kissé drágább és újabb, 2m ft fölötti és 2010 körüli évjáratú motorokat fogok keresni, hogy soha ne legyen vele semmi meglepetés, erre tessék.
Így sem biztos, hogy egy 2005-ös 1.3-1.5m körüli árú motorhoz képest megéri a 2009-es a közel 1 milliós felárat.
Köszi!

Ez pozitív dolog.
Valahogy rohadtul zavaró ez az egész.
Egyrészt itt a világ egyik legfejlettebb utcai sportmotorja, a világ elsőszámú motorgyárától. A CBR név mindig is a megbízhatóság mintapéldánya volt, aztán az embernek ilyen dolgok miatt kell izgulnia.
Én kb. múlt héten már el is hoztam volna valamelyik hirdetett példányt (azért olyan sok nincs belőle) és ilyenek miatt kell elkezdeni variálni.
Mégis, ha szétnézünk az amerikai fórumokon, dögivel panaszkodik erre mindenki. (aztán ott vannak az olyan kommentek is, amiben leírják, hogy az R1-gyel, GSX-R-rel, Panigale-val is sorban mind vannak bajok, csak más természetűek, ehhez képest egy kis olajfogyasztás nem a világ vége.)
Engem mondjuk nem is a vélt, vagy valós olajfogyasztás zavar, hanem az, hogy nem szeretnék megvenni egy olyan tökéletes, szalon állapotúnak mondott, 8 ezret futott 6 éves motort, ami az első pár hónap alatt dugózáson és főtengelyszervízen kéne, hogy átessen, a saját költségemre esetleg...
R1-est alapból nem vennék.
Nekem 10-es volt, csak pályán használtam, minimális olajat fogyasztott csak, sztem utcai használatnál nem evett volna jelentős mennyiséget.
Köszi!

Kicsit el vagyok keseredve, mert az amerikai 1000rr fórumon dögivel vannak olajevésre panaszkodó topicok, tulajok.
Igazából gyakorlatilag mindegy is, mikori a motor, a 2014-eset is beleértve az összes bikaorrú eszi az olajat.
Innentől kezdve fogalmam sincs, bízhatok-e ezekben a motorokban...
(R1-ből meg nevetséges 2009-esért 2.4milliót adni)
Ittegy kep a cimkerol.
100 % ra nem tudnam megmondani hohy jo-e ra vagy nem . Latni kellene mindenkepp.
Bátraké a szerencse!
Én amúgy nem vennék olyat, ha már 2 misit el akarnék költeni motorra, biztos nem első szériás sc59-et vennék, abból csak a frissítettet venném. Minek kísérteni a sorsot?
2009-es évjáratú 1000 rr-re is jó?
Hy. Valakit nem
Erdekel egy majdnem uj bagster , tankbör ?
Cbr 1000-re valo.
Grat!
Sziasztok!

Mennyire kell félni egy szürke/arany/magnézium színű blokkos CBR megvásárlásától napjainkban? (van pár db, jelelmzően 2m körüli ársávban, mind 2009-es, de a blokk mindegyiken ilyen világos, nem a fekete, tehát elvileg a problémás kivitelekről beszélünk).
Ismerősök szerint túl sok probléma lehetőségét rejti a közeljövőben -és túl nagy zsákbamacska költségeket tartalmazhat egy ilyen motor.

Mi a tulajok tapasztalata ezekkel?
Vagy egyedül az olajfogyasztás a valós probléma, annak meg nem kell akkora jelentőséget tulajdonítani, mint amekkora valójában?
Sziasztok.
Szeretnék csatlakozni hozzátok Repsolosokhoz. Nekem is van egy gyöngyszemem.
Vasárnap már kocsiban ülök elérsz egész nap!
Holnap (vasárnap) hívlak.
Bocs a tel számom elfelejtettem megírni! (20) 924-3484 most is hívhatsz!
Helló. Nem tudom a telefonszámod :)
Érdekel az alkatrész.
Helló! Nekem van! Alsó felsőt egyben adom kormánycsapággyal együtt 30 000 Ft-ért sérülésmentes motorból van garantált állapot! Ha érdekel írj sms-t , vasárnapig külföldön vagyok motorral,nehezen tudom felvenni de visszahívlak!
Üdv. Keresek CBR 1000rr 2007-hez első teleszkóp alsó villahidat.
Csak hibátlan sérülésmentes érdekel!
2009-es motyói eladóak. Minden makulátlan állapotú!
70/6321-829

Remelem a te ezresed is szep lesz
Köszi KawaBBusa! Sokat segítettél. Majd felírom, hogy mire jutottam.
Írj neki! De 99%, hogy kamu. Vannak ilyen emberek, akik ezzel szórakoznak, múltkor is volt fent 2-3 motor, mind egész fiatal, a hirdetés szövege is majdnem ugyan az volt, hogy kitűnő állapot, valós km meg stb. Persze telefonszám nincs vagy nem elérhető szám és ugyan így túl alacsony ár. Pl emlékszem egy 2008-as busára 800valahány ezerér, de volt gixxer meg nem is tudom még mi így hirdetve az elmúlt 1-2 hónapban.
06302644322 Bolgovics Andras
En sem vagyok fb-n de probalj meg felmenni mert lathatoak a munkai.
De ha megkeresed a fotok kozt kb ev elejen egy markatarsad 1000rr felrakta azt amit az Andras csinalt s meg kell mondjam nagyon igenyesnek latszott