Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azzal vádolsz, hogy nem új cellát raktam bele? Elmész a picsába Feri! Üldözési mániád van vagy mi? Vagy csak magadból indulsz ki? Megadjam a bolt címét, ahol vettem a cellát és csináltattam a forrfülezést?
itt csináltattam amúgy
Biztos emlékeznek a dologra mert először rosszul rakták rá a fület majd újra kellett csinálniuk az összekötést. Megint a fenyegetés... ennyit érsz, ez mindent elárul rólad!
Lényeg, szar az akksi nem inditja a motort, az egyik cella kuka lehet, csak azt nem értem, ha a töltés tökéletes mérve lett többször is, és másik akkuval mőködik rendesen, akkor hogy a pics...ba lehet hogy 1 új cella cserével is szar, mert szart tettél bele, nem újat! ENNYI! Hülyének néztél!
Szerinted ha jó lenne az akku, akkor szaroznák itt veled, egy filléres alak vagy és kész! De részemről nincs lezárva ez a ügy! Végeztem ITT!
Igen. Csak nehéz szó nélkül hagyni, ha az illető jogtalanul nyilvánosan le akarja járatni az embert. Akik nem ismernek ez alapján fognak majd megítélni (bár ha van eszük nem ), akik ismernek, azok meg tudják úgy is, hogy kinek van igaza.
Hagyd! Nincs értelme! Nekem régen volt egy munkatársam, (egy cégnél dolgoztunk) annak is hiába magyaráztam hogy nem úgy van a dolog ahogy ő gondolja! Csak sokan azt hiszik , hogy a másik a hülye!
Tisztában vagyok vele, hogy sokan tudják milyen ember is vagy valójában, meg van rólad a véleménye sokaknak...
Felesleges, tudják már azt sokan.......!
Ezekről nem tudok, de nem is érdekel, de én inkább magamban tartanám a helyedben.
Persze, azért volt már ellenem 20 év alatt kb. 15 vádirat, 10 felfüggesztettel, csak jó ügyvédem van.......!
Te már bebizonyítottad...
Majd kiderül ki a nem normális!
Az a baj, hogy nem emlékszel arra, amit mondtam és ferdíted a dolgokat. Amikor érdeklődtél az akku meg az élettartam után elmondtam, hogy ELVILEG (internetes infó alapján) többet kibír egy ólomakkunál, DE NINCS TAPASZTALATOM ÍGY NEM TUDOM EZT MEGMONDANI! Ezt elmondtam neked. Sok agyalás utána azt mondtad, bevállalod, én nem tukmáltam rád semmit, nem beszéltelek rá semmire, nem győzködtelek, és én vagyok a szemét? Mert még segítettem is javítani? Az én motoromban teszteltem, hibátlanul tette a dolgát. Hát te nem vagy normális.
Ha nem tudod miért kerestem a fékbetétet, ne vonj le olyan következtetést belőle, ami rohadtul nem igaz.
De gondolj, amit akarsz, nem érdekel.
Persze tönkre teszi a motor az akkut, mert tölt rendesen ahogy kell, azt mondtad amikor hirdetted az akkut hogy többet elmegy mint egy gyári akku! Aztán egy fél szezon után elolvad az egyik összekötő lemez, ami miatt majdnem elbukott 1 verseny a fiamnak! Megcsináltad utánna olyan jó, persze x 1000-ért, hogy nem indul be a motor, csak 5 perc szarozás után! Az a baj hogy 1 filléres ....alak vagy, amit már itt is bebizonyítottál többször is, "Keresek 08-as Cbr 1000 RR-hez akarmilyen kopott hátsó fékbetétet, mert nem akarok költeni a motoromra már! "Ez minden elárul rólad, de tudd az a akku ügy a részemről nincs elfelejtve, nem azért a "szaros" 10-15000 Ft miatt, hanem azért mert hülyének néztél!
Az akku miatt, amit kétszer tönkretett a motorotok, egyszer megcsináltam még nekem (is) került pénzembe, kipróbáltam működött, amikor újra tönkrement mondtam, hogy megnézem mi baja, de nem fogok még egyszer költeni rá mert nem az én hibám? Aztán elkezdtél fenyegetni?
1. Érdekes, a többi motorban működnek az ugyan ilyen akkuk.
2. Nem vállaltam rá semmi garit, először mégis hozzájárultam a javításhoz. Bocs, hogy nem vállalok életfogytig garit rá.
3. A haverodnak nem ártottam semmit (neked se, próbáltam segíteni mindig, de veled nem egyszerű), de hát ilyen kedves haverjai vannak mint te, úgyhogy nem várok tőle se semmit.
4. Mire jó, hogy ezt minden egyes alkatrészigényem esetén eljátszod?
Ne haragudj, de akárkinek elmondjuk/anánk a valós sztorit, mindenki téged néz/ne hülyének nem engem és azt mondja, szarjak a fejedre nagy ívben.
Ez is van a haveromnak gyáriban, mivel az övében HRC van, de te nem érdemled ezt meg tudod az akkuk miatt!
húzogattam, nyomkodtad , de nem történt semmi :(
Nincs valakinek otthon elfekvőben SC59-ből vezérműtengelye (komplett motor vagy hengerfej, amiben van)? Pár dologra kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban.
Igen.
Az önindító gombot? Indítás előtt is kell világítson ha gyújtáson van.
Nézd meg az indítógombot az szokott beoxidálódni,ha kicsit kihúzod, akkor hehet hogy működik.
Hi!
Van egy apró problémám a CBR 1000rr 04-esemmel:
Amikor ráadom a gyújtást, nem kapcsol be a tompított, csak a kis helyzetjelző, és a reflektor sem megy hiába kapcsolgatom! Viszont ha nyomva tartom a fénykürtöt akkor ég a refi is megy a tompított, ha elengedem, megint teljes sötétség, a lámpákhoz kapcsolódó biztik-et meg a reléket megnéztem mintha jók lennének, mert cserélgettem őket és nem javult meg a jelenség.
Valaki tud vmi tippet?
Előre is köszi!
Van pár szinte új gyári méretű lánckerekem (16-42) kedvező áron, ha valakit érdekelne. Továbbá SC59-ből:
-gyári lambdaszonda
-abs vezérlő egység
-exup motor
-balos kormánykapcsoló kis hibával
-oldalkitámasztó érzékelő kapcsoló
-féklámpa kapcsoló első
-gyári radiális főfékhenger fékkar nélkül
Hali! Írj nekem ide: hondacbr1000rr@freemail.hu
Köszi
Üdv
Szia érdekelne a pleszi és dekni védő érdelelne az áruk köszönöm.
Szia!

Válaszoltam mailben.