Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekes egy tákolmány.
http://www.jofogas.hu/pest/Honda_CBR_954_RR_Kipufogo_alkatreszek_40839534.htm?first=1

Esetleg alapnak jó lehet.
1. stimmel
2. nem tudtam összeszerelt állapotban 100% pontosan megmérni, de biztosan nincs 2mm-nél nagyobb különbség, inkább max 1,5 vagy kisebb. Ha 1,5, akkor gyakorlatilag csak nagyon minimálisan kéne helyére erőltetni a szélső csöveket, de össze lehetne rakni sztem.
3. kb stimmel, talán picit nagyobb a 954, ami nem gáz, szélesebbre könnyen lehet reszelni az ezresen a lukakat.
Asszem beszerzek egy sc59 leömlőt meg ami kell és tavasszal jöhet a kísérletezgetés.
szia.éppen eladó lett a motorom.amit tudni kell rola .2007 ben vásároltam 1482 km rel.( 2005 ös.repsol fenyezesü ) azóta az én tulajdonomban van.jelenleg ca.70000 km van benne.csak turázásra használtam az évek alatt.ha érdekel telefonon szivesen válaszolok a kérdéseidre.a telo szám.0670 6 111 773. üdv.laci
Hja, köszi a felajánlást. Majd lemérem a 954 adatait is és ha látok esélyt a faragásra, akkor lehet fog kelleni ez-az a rendszerhez, mondjuk főleg leömlő utánra a dobig kell csövet csinálnom akkor.
Gyárilag nem olyan rossz amúgy a 954 rendszere meg az exup se olyan rossz, jól teszi a dolgát, de nyilván van jobb megoldás, full akra rendszeresek pl elég szépen teljesítenek. Nekem nincs már exupom benne, sima csövekkel van helyettesítve, nem rossz így se, így igazából 4-2-1-es a rendszer csak baromi hosszú a 4-es rész, elég rövid a 2-es, az Y-ok kicsit gagyik, feleslegesen vannak hangtompítás gyanánt kitüremkedések a gyári rendszerben. A kipuff tömítő karikák cikkszáma egyezik, kérdés a többi méret egyezése bár azokon is lehet variálni, a leömlő kialakítása meg szimlatikusabb. Kipróbálnám mit tud a gyárihoz képest, ha kis mókolással meg kis pénzből megoldható a próba.
Mindenképpen jobb lesz.
A 954 rendszere azonnal összemegy 4:1-be.(vagy ahogy éppen az exup állítja) Mint tudjuk a legjobb a sor 4-nél 4:2:1-be.
Nekem eddig a nyitott rendszer minden motoron segített.
Ha kellenek idomok hozzá, vannak törött titán és saválló leömlőim amikért nem kár.
Köszönöm szépen az infókat!
Tudod milyen a magyar motoros, mindig jár az agya, hogy hogyan mókolgassa a motorját, sose jó úgy neki, ahogy kigördül a gyárból.
Amúgy 954-re, ha fel lehet faragni, összedobnék egy rendszert ezzel a leömlővel és összehasonlítanám a gyárihoz képest. Kísérletezgetés.:)
Helló
Megmértem amit kértél.
1. Hengerfejen mérve 45.4mm akra leömlőn mérve 43.3mm
2. Hengerfejen mérve 35.6mm
3. 62mm

Mit berhelsz???
SC59 tulajok!
Valaki meg tudná nekem mérni a következő 3 paramétert?
Leömlőn a hengerfejbe csatlakozó rész külső átmérőjét (1.), két leömlő ág közötti távolságot (2.), és a felfogatókon a luktávolságot (3.). Előre köszi, ha valaki veszi a fáradtságot!
Üdv
Köszi az infót nektek
Nem tudom az én Honda szalonban dolgozó ismerősöm azt mondta küldözgették ki a tulajoknak a visszahívó levelet. Gyak. csak az olajteknő maradt az eredeti a többit cserélték.
Tök mindegy. A probléma létező.
Ugy tudom, az csak kiterjesztett garancia volt, nem teljes visszahivas. Az USA forumokon olvashatoak alapjan meg ezt is nagyon nehezen preseltek ki a Honda-bol.
Miután gyári visszahívás volt rá így elég sokan megtapasztalták.
Sztem akinek ilyen van kb mindenki megtapasztalta.
Lehet szépíteni, de az egy hibás széria. 09-ben a ráncfelvarrás utániaktól érdemes sc59-et venni leginkább.
Sziasztok ,egy kis infóra lenne szükségem,hallott vagy tapasztalt valaki 2008-as 1000rr-nél(sc59) magas olajfogyasztást ill kuplungproblémát?Hallotam egy ilyen infót,gondoltam megkérdezlek benneteket.Köszi a válaszokat előre is
Szia!

Nálam nem nyitható meg a kép.
Érdeklőknék, hogy milyen idom (pályaidom) van eladó?
Köszönöm.
Szia!

Meg vannak még a Sc59-es alkatrészek ?

Üdv!
Sziasztok

Keresnék saját részre, egy jó állapotú, 2005-2008 közötti Honda CBR1000RR-t. Kizárólag sérülés mentes példány érdekel, igazolható előélettel.
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.
Szia! Érdekelne Honda Sc59 alkatrészek! Jó lenne egy tel szám csere, mert úgy jobban menne a kommunikáció! Ha meg csörgetsz, én vissza hívlak +36304283112
Szia! érdekelne a láb tartó konzol ! postázhatnád is, meg van még, és ha tényleg 10 ezer kompletten az ára!
Hali

Olajfogyasztást tapasztalt már valaki sc57 modelnál ?
Van egy régebbi laptopom és az akku meghalta magát. Mondom újra cserélem a cellákat és lesz egy új akku hozzá! Meg a nagylucskos rongybartekert 76 centis lilakékeres pacifütyit, azt ám ! Gondolom a beépített töltésszabályzó áramkör elvesztette a töltési programot, és nem ismeri fel a gép. Csak , hogy újat kelljen venni!?
Nekem nem kell. Valahogy kiábrándultam belőle. A másik: Egy 8 Ah-s akkuért majd 40 000 Huf ?!
Ha megveszed a Lithium - Iron akkut akkor sok sok kiserletezestol megovod magad plusz kapsz egy megbizhato akkut ami sok sok evig huen fog szolgalni.
Az EarthX akku gyartojaval beszelgetve elmondta hogy az akkuban egy komplett aramkor van ami teljes mertekben vedi a cellakat mindenfele karosodastol. Tultoltottseg, melykisules stb stb...