Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szintúgy ELADÓ sorba került!
2006.07.havi 1000 RR-em,4800km-el!
Sjnos elég keveset tudtam használni de talán majd valaki más...
érd. 30/ 912 15 51
Köszi az infókat.

Képem még nincs a gépről. Piros-fekete színü 18000 Km van benne. Akra dob És hyper pro kormány teló van rajta. Egy Haveromé volt.
Mármint az 954-esnél!
Picsába. Pedig ezen gondolkodtam én is.
Előfordul,hogy alpjáraton enyhe kopogo hangot hallani,melegedés hatására erősödik,ilyenkor az 1-ik dugattyu szol benne,mert megszorult.Csináltam már ilyen motort sőt szoltak a hondások,hogy ez elég sűrűn elő fordul ennél a tipusnál!Sajna.
ja, és a kormánycsapkodásra figyelj oda, a régebbi hondáknál előfordul, pl 600f4-nél, a múltkor barátom kezéből egy kisebb bukkanó kivette a kormányt, bukta nem lett, de az első sárvédő ketté repedt.
cbrFlori:
képet kérünk a gépről!
Néhányban kettérepedt a blokk de egyébként semmi komoly.
Ezt előtte kellett volna,nem?
Amúgy én nem tudok tipushibáról,de majd a többiek megmondják a tutit...
Sziasztok!

Most vettem egy 954 RR-t. Kérdésem az lenne ,hogy van-e valami betegsége amire figyelni kell.Valami konstrukciós hiba. Akinek van tapasztalata az írjon.

Köszi.

cbrflori
Motoridomok enyhén sérülten eladóak 2004-2005 ös 1000RR hez. 2 db sérült (jobbos, balos) felső idom, 1 db jobbos alsó idom. Képet tudok küldeni róluk. Ár megegyezés szerint, lényegesen bontó alatti.

mail: bullock@freemail.hu
Tel.: 30 272 64 37
Sziasztok

CBR 1000RR 2006.03 havi fekete piros motorom elado.
Futott km 19000
Akrapovic Slip-on
Hitelatvallalassal 0 ft induloval elviheto.
Ar: 2.590.000 Ft

Jelenleg bent all a maxxpowerben!
/BakondiG
1000RR-be egy szett (4db) NGK Laser Iridium gyertya eladó.
érd.: tuzharcos kukac freemail.hu
ár: 18ezer
Sziasztok!

Eladó lett a motorom!
Ha valakinek kell, íme!
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Ninját vegyé, az tutibb, még erő is van benne.
Szia ! Engem érdekelne az idom, kérlek írj árat. Köszi
teljesen jogos :) abbol több van, nagyobb a választék. de miért adnak el ilyen sokan CBR-t? vagy csak azért tűnik soknak mert alapbol sok van?
Ne vacilálj CBR-t!
na én most vacilálok, hogy CBR900RR vagy 900-as ninja legyen..
Rendben, csak küldj egy mailt légyszi az info@danger.hu-ra!
Köszi a segitséget! Ha megérkeznek irj már légyszíves, és akkor beszaladok érte ! Mégegyszer kösz!
A bemutatóteremben, (Gyöngyház u. 4 1132), weboldalon találsz térképet is.
RR-hez most épp nincs bent, de rendeltünk vagy öt-hatot, jövő hét végére itt lesz.
Gyakorlatilag minden más motorhoz van raktáron, úgyhogy meg tudod nézni, hogy tetszik-e!
Akkor lehet, hogy én vagyok a vakegér de már néztem az oldalatokat és nem találtam! Hol tudnám megnézni?
Keke, nálunk (DanGer Bikes) találsz ilyet, az olasz Valter Moto cég terméke, és 11.900 Ft a bruttó ára.
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! 04 1000RR-hez kellene valami szép rendszámtábla tartó emberi áron. Ha valaki tudna segíteni megköszönném!