Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Első kerék csapágyak gyárilag : 6204
Szimeringek mérete : 28X47,2X7
Máris mondom. Ezek az X11-es adatai de biztos vagyok benne hogy az XX-be is ugyan azok a kerekek vannak
SOS!!!!!!!!!!!
Sürgősen szükségem lenne XX első kerékcsapács,és szimering méretére (számára),illetve ugyan ez hátulra is!
Komplett 3 dobozos tartot tudok adni, nem tudok kepet feltenni, mert nem vagyok a kozeleben, de tettem mar be korabban, ha visszakeresel. Legyen 15 ezer az ára. Csak 3 doboz kell rá. Úgy vélem, nem túl rossz ajanlat ez, ennyiért egy platnit kapsz kb.
A segítségeteket kérném. A nyár közepén vettem a motorom, és kb. azóta vadászok hozzá dobozokat. (szeretnék gyári oldaldobozokat hozzá, mert nekem azokkal tetszik igazán) Sajnos pont úgy jött ki a lépés, hogy le kellett mennem a határra, így lecsúsztam Kari eladó dobozairól, illetve a használtautón egy xx-ről is amit dobozokkal árultak. Azóta hiába keresem szinte minden nap.
Szeptember 17-18 megyek a dévai túrára, ahova a menyasszonyom is el akarom vinni. Mivel vinni kellene hálózsákot, sátrat, etc ... ez csak úgy lehetséges ha van doboz. Elég kicsi az esélye annak, hogy addig találok hozzá, így azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy valaki tudna-e nekem arra a hétvégére valamilyen dobozt kölcsön adni? Természetesen ezt nem várom el ingyen senkitől! Bármilyen megoldás érdekel, mert lassan kifutok az időből.
Köszönöm előre is!
Biztos nem tetszett neki a kék szemem,vagy a kék motorom!
A lényeg utálhatja a kéket!
Visszaterve a bunteteshez én 70 helyett 110el mentem es kaptam 60€ rendortol is fugg de joval kedvezobbek az aranyok mint itthon...
Ma délután Agárd Szabad strandra jön valaki? :) A délután olyan 14.00 környéke! :)
ez tök jó, az ebc Hh és a Brembó Sa is jó,

szerintem a Ferrodó is megteszi...

ha jobb féket akarsz,motort kell cserélni .. Bár nem hiszem,hogy kevés lenne ..
Igen! A gyári nissin!
fiúk, ma megnéztem az első fékbetétet, gondoltam lecserélem valami minőségire. De ez volt benne:
(akkor ez lenne a gyári? ennél jobb már nincs?)
Valaki(kik) szombaton Citadella után?
http://budafokiborfesztival.hu/
Tegnapi javítás utáni segítő jellegű motorozásom alkalmával konstatáltam hogy a malacnak semmi baja nincs. Mivel hosszabb ideje nem ültem más motoron csak a sajátomon így feltűntek apróságok. Ilyen például az hogy tartósabb 180 környékén a lábtartón érzek egy elenyésző rezgést nem állandót hanem egy amolyan hullám jelenség szerűt. Elenyésző erejűt. Vastagabb talpú cipőben pl nem is érzem. Egy ideje már foglalkoztat. Azonban tegnap egy frissen javított (Benzin csap hiba) GS500-assal kellett mennem egy fordulót. Nincs bajom a kisebb motorokkal de szerencsétlen GS ... hát ... fogalmazzunk úgy hogy indokolatlannak éreztem rajta a 6. fokozatot de néha az 5.-et is. Sor 2 léghűtés vékony gumi. Mindenesetre arra nagyon jó volt hogy a csapot lepróbáltam és örömmel száltam re a motorról azzal a tudással hogy a malacon lévő rezgés semmi, egyáltalán nincs ott semmi gond, pedig a GS motorja rendben van de egyszerűen a sora 2 annyival erősebben rezonál hogy ha a malac ilyet produkálna magából mér apró darabogra lenne szedve a műhelyben és azt keresnénk hogy mi okozza.
Nem akarom szidni a GS-t a maga nemében egy nagyon jó használható kis motor. motorozásra is alkalmas és jóindulattal képes működni az én 7,5 literes fogyasztásomhoz képest. De azok a bicigli szerű kerekek és az hogy 100-as tempónál szinte bármilyen fokozatban való gázadásnál nem történik semmi az nagyon fura volt. De végül is élveztem. Viszont az ülése és a futóműve együtt csodaszépen elnyel mindent, igaz kicsit kóválygósnak éreztem tőle de nagyon kényelmes az ülése. Az igaz hogy nagyon pinduri és nagyon nehezen fértem el rajta. A váltókar is rossz helyre lett visszarakva de ezek apróságok meg az én fizikai adottságom következményei.
Egyébként megnéztem!
Itt a helyszín: https://goo.gl/maps/ddAyKiESM6C2

Lehet én is ott basztam el!
80-as táblánál én még sosem mentem ilyen lassan....
Úgy valahogy!
Jah akkor a 110 Km/h számjegyeinek összege nem 2 lenne hanem mondjuk 3 (nem nem a 111-re gondoltam)
De én minimál bérből élek!
Egyébként pont szarok rá! Csak bosszant
De azzal vigasztalom magam,hogy ömlött az eső!
Ha nem esett volna,hanem mondjuk süt a napocs,akkor..........!
Jó persze én is mérges lennék miatta. Azonban ha az ember messzebbről nézi. Pl úgy hogy abba te néztél bele nem pedig én. Akkor az Osztrák minimál bér 1250 Euró egy ilyen gyorshajtás meg 110 Euró azaz kijön egy hónapban ilyenből a fizudból 10 darab. idehaza egy ilyen sebesség túllépés szerintem alsó hangon 50 E míg egy közepes vagy inkább jónak mondható fizetés 150 nettó (Bár hogy az osztrákok 1250 Eurója nettó e vagy bruttó azt nem tudom) szóval abból meg kijön jó esetében 3 ilyen bírság. Ennek tekintetében mondom azt hogy végül is nem olyan szörnyű. Avagy inkább lehetne szörnyűbb.
Nem vállalhatóóóóóóóóóóóóó!
Nem rossz. Ha jól értem akkor a 80-as táblánál mentél 110-el és kaptál érte 110 Eurót. ami 35.000 Ft. Bár nem kevés de egészen vállalható összegnek tűnik. Egy ilyenért szerintem idehaza legalább 50-es a büntetés
Erős ééééééééééééééééé!
Csak ennyire hogy a fene enné meg!
Ma jött!
Ott ám. Addig még beszélünk úgyis...