Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hibátlan!
187 centi magas vagyok,250-ig nem kell behajolni!
Igaz nekem az állítható van
Én 188 centi vagyok. Ilyen magasságnál is jó az a plexi? Hány km/h-nál kell kb behajolni mögé?:)
Nekem olyan van és teljesen jó, kb semmi szél nem ér mögötte.
Az előző motoromon is az volt és azzal is ugyan ilyen elegedett voltam.
Nekem volt. Szerintem a legjobbak közé tartozik.
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy most tervezek mra túraplexit venni. Van valakinek valamilyen tapasztalata ezzel a fajta plexivel?:) Válaszokat köszönöm!
2000-es 78 km-t futott XX alkatrészek eladók Lámpa,fejidom, műszerfal, tükrök ropira, de villa ,kerék, tárcsák épek. Hűtők gen dekli karcmentes Magyar papiros.
Üdv! 1100 xx-ről levett kipufogó rendszer( nem gyári) csont nélkül felmegy az x11-re?
kimaradt a szövegből hogy alul cipzárral még tovább magasítható
lenne egy eladó SW-Motech ,Quick Lock gyors záras tanktáskám , Hondához (konkrétan SC-24 en volt) való tankgyűrű ,tudomásom szerint bármelyik másik Honda modellre is jó.
Van hozzá ráhúzható vízhatlan zsák, a jobb oldalzseb lecipzározható és öv táskaként is hordható, Gps-Telefon-Pda tartó, jó sok zseb, alig használt , nekem van hátul 3 doboz ami az igényeimnek bőven elég ,ez meg csak a szekrényben porosodik. Az ára 35 e.ft
Mondjuk azért a hirdetést,ki írást levehetted volna.
Akkor mégse vettem meg.
Szia. Elkelt délután..!!
Megvettem!
Itt a számom: 06-30-9446636
Sziasztok! Téves rendelés miatt eladnám....Állítható hosszú, felhajló fék és kuplung kar.Nem volt még felszerelve..Vadi új!!!
10 000ft
a gyári XX rugó szerviz hossza, vagyis használhatósága 228,5 mm ez alatt kuka.
http://youtu.be/0TCYIEcDcts teló olaj és rugó cseréhez, elég jó és még el is magyarázza.
Köszönöm a segítséget!
A Wilbers nem a hosszal játszik. Hanem az edzése (keménysége) más a rugónak minden szakaszban.
Nem a hossz számít. Legalábbis nem csak az!
Fura hogy a Wilbers olyan rövid, mint a gyári, a Wirth akkor jobb választásnak tűnik ránézésre, hiszen kb dupla olyan hosszú. Beszerelve pedig, ahogy azt írtam tavaly: ég és föld.
A mennyiséget "figyeld" az írtam ;) abból baj nem lehet...
A Wilbersnél mindegy,ugyan az a megoldás mint a gyárinál.
De ha nem úgy lenne,akkor is csak magasságot mérünk,nem mennyiséget!
A rugoktól is függ valamelyest a mennyiség! Gyárilag nem végig rugó van a telóban csak kb félig, lásd a régi képeim...
Szóval a folyadék magasságát és mennyiségét is figyeld!
Érzéssel.
Igen. Nem a rugótól függ a mennyiség.
Loszart nem.