Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Megvan még az X11 kormányátalakító?
Vagy öszeért valami és kicsapta a H/LIGHT biztosítékot. Legalábbis asszem úgy van címkézve az XX-en meg az X11-en
Csatlakozókat nézd meg mégegyszer. Biztos elmozdult valami öszerakáskor. A hiba csak ott lehet ahol matattál. Előfordult már a történelemben ilyen
Sziasztok.Köszönöm a válaszokat, de már meg oldottam. Igaz, hogy én levettem a plexit is mert így kényelmesebb volt. Ha már ott voltam ki cseréltem az országútit is mert, ha egy idősek az izzók várható, hogy azt is cserélni kell és így meg spórolok egy szerelést. Ki cseréltem az izzókat, ki próbáltam működött mind a kettő. Összeraktam és egyik sem működik. A kontroll lámpák jeleznek, világítanak de sem a városi, sem az országúti nem nem világít. SEGÍTSETEK. Mi a helyzet ilyenkor. Köszönöm.
Szia! Nekem van Raptor, ha erdekel.
Az a helyzetjelző.
Tompítotthoz le kell venni a kormányszár melletti fekete takaró műanyagot, 1-1 csavar fogja alsó részen, meg a szélvédő plexihez van rögzítve felül. Ha nincs nagy kezed, ennyi elég lehethogy hozzáférj. Meg 2 műanyag patent is van
Semmit
Ha alul a lámpa alatt meg van a takaró lemez azt kell levenni és felnyulni
Sziasztok. Tompított izzót kell cserélnem. Nincs valakinek egy videó róla , hogy hogy a legegyszerűbb? Mit kell lebontani,
hogy hozzá férjek? Köszönöm.
Sziasztok,
Lecseréltem a Gumikat de a régi gumik teljesen jók még. Csatolok képeket. 10.000 Ft / darab.
Átvehető Baracska- Budapest M7 bárhol vagy Budapesten egyeztetett helyszínen. Írj emailt: tarantirlien(kukaccc)gmail.com.
Érdekel! Írtam Neked privát üzenetet.
van egy pár Finster, de nem killeres
Sziasztok! Keresek Sportdobokat 1100 XX-re, ha esetleg lenne valakinek elfekvőbe.
Engem ért már - sajnos - meglepetés egy régebbi motoron, ezért én az új motoron garanciaidő után, 6-7 ezer kilométeres korában lecseréltem MOS-FET szabályzóra. És forrasztva. Sőt, ha a robogót is motornak veszem, akkor két motoron ért kellemetlen meglepetés a fesszabályzóval kapcsolatban, és azon is csere lett. Igaz, arra egy ebay-osat vettem, de amúgy az is tök jól működik.
M14 a csavar.
Sziasztok. Tudna valaki segíteni, hogy az olajleeresztő csavar alá milyen átmérőjű alátétet vegyek? Köszönöm.
En amondo vagyok, hogy a japan csatikat nem nagyon erdemes szethuzogatni. Eleg szar anyagbol vannak.
Majusban szedem szet a motort, es a fesszabit beteszem elore a fejidom kornyekere, had kapja a menetszelet.
Attol sul meg, hogy nem tudja hova leadni a hot. Az idom burkol, a meleg hatrafele megy, raadasul a vaz is engedelmeskedik a thermodinamika torvenyeinek, es melegszik.
Es erdemes osszeforrasztani.
Vagy lecserelni normalis csatlakozokra.
Esetleg kontaktzsirozni, de az meg eleg draga
Köszönöm a választ! Minden jót!
Ha jol mukodik, nincs ra panasz, takaritsd meg a csatlakozoit es tedd vissza a helyere.
Egyebkent a gyarid 8 vezetekes. Ettol fuggetlenul akar az 5 vezetekes is jo, mert a piros (14.4V szabalyozott kimenet) es a zold (test) meg van duplazva. Azt a csati toveben te is el tudod osztani ketfele.
A het vezetekes Solvart annyiban ter el, hogy ugyanugy ket vekony test es ket vekony szabalyozott kimenet van rajta egy vastag helyett. Nyilvan ezzel kenyelmesebb dolgozni, mert jobban haszonlit a gyarira, de muszakilag edesmindegy.

A gyarin van egy fekete-feher vezetek is, de azt eleg elvagni es leszigetelni, ha jol emlekszem.
Üdv Mindenkinek!
Gyári feszültségszabályzó van a gépemen? Tökéletesen működik.Lecseréljem SOLVART-ra?
2003-as kiadás,59000 km van benne.
Ha igen,hány vezeték van rajta(5 vagy 7)?
Köszönöm a választ!
Üdv mindenkinek! Eladó sorba került a 3 doboz rögzítésére alkalmas Wingrack2 tartó, három GIVI dobozzal. újrafényeztük a motort és már nem rakom rá. Sajnos hosszabb túrára nem megyek már. Telefonon, vagy emailen elérhető vagyok.
Meh, szar sárga.
Piros nem vót'?
:))) akkor ezt megbeszeltuk :D
Sok a zold mazzag, szoval szinte biztos :)
Ahogy nezem ez egy kozos foldelo-pont lenne.
Igy tunik ez Honda betegseg, masik tipusnal is futottam bele ilyenbe :/

Amugy a hiba leirasa, es sajat tapasztalat alapjan ez lesz a ludas :)
Nem tudom a képeket feltölteni...
Itt meg lehet tekinteni.
https://drive.google.com/drive...