Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zoli töltsd fel rendes fagyállóval a blokkot. NE hagyj benne vizet mert a viz szetmarja az aluminiumot rozsdás lesz a vas rész belülről. Ez csökkenti a hutoképességet. Nezd meg mit ir elo a gyar es azt kovetsd. Ha kell merd meg a fagyálló tűrőképességet. Hany fokig bírja.
köszi mindenkinek
Ha csak egy blokk.... szíjjee kapnám, le a radiátort, le a bilincseket, le a csöveket. Ami pár csepp belefagy, az csak fagyjon, nem fog benne kárt okozni. Nagyon sok víz (és kevés levegő) valóban szétnyomná, de itt nem ez a helyzet. Nincs félnivalód
Holegfuvoval adj neki kiszáritja.Talan.
A olaj-vizes hőcserélő lamellai közül tuti nem lehet kifolyatni ha fejre állítod akkorse.
Szal én feltoltenem fagyalloval vagy futott helyen tarolnam.
de a víz amivel beindítottam igen
Fagyálló nem fagy szét.
mert van egy tarcsi blokkom,kipróbáltam padon de télire le akarom engedni a vizet belőle ,nem akarom hogy valami szétfaggyon
Tényleg nagyon szépen néz ki és ez a pénz érte szerintem teljesen korrekt
Nekem most az a legnagyobb bajom hogy nincs olyan eladó ami megfelelne nekem
ez miért olyan fontos?
akkor sem ha döntögetem?
Nem a blokkból nem folyik ki mind
Mennyi marad a csövekben?
Biztos nem árt többet, ha csapvízzel kimosod a hűtőrendszert, mintha benne marad 1 deci régi fagyálló?
Nem, a csövekben még fog maradni. Én egy részét slaggal kimosattam, a maradékot kifújtam
ha a vízpumpán kitekerem a leeresztő csavart az összes víz kifolyik?
elvitték mint írtam is,,,és maradt egy halom alkatrész a másikból!!!akár egy egész blokk,,de azt kétlem hogy bárki is cserélné....
Tavasszal vitték el 300 ért!!Tökéletes állapotú volt,és sztem az is.Egy szó panasz se jött rá.
Én eddig rosszat nem nagyon hallottam rola es inkabb megbizok egy jol karban tartott regebbiben mint egy akarmilyen fiatalabban :)
Feszítő
Ne a hang miatt vegyél 25+ éves motort.
Koszonom a valaszokat
Az az igazsag hogy egy jo baratom 1 eve hajt egy 500f-et es amilyen tapasztalatokat mondott o en azonnal beleszerettem ebbe a mociba
Hat igen egy megkimelt osztrak az tenyleg megkimelt ha adodik olyan elado akkor inkabb azt palyazom meg
De megvetel utan egybol vinnem is szervizbe hogy nezzek at
Nekem nem a szaguldas a lenyeg
Hanem bejon a sor 4 hangja es mas tipust nemigen talaltam 35kW-ig
Egyszerűnek egyszerű persze csak minél töményebb annál szarabb a hűtőképessége és annál jobban mar korrodál mindent
230-at még akkoris kipipálja mikor már csak fele kompresszio van benne.