Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajnos csak enyi van cbr hez
köszi a képeket, gondolkodom rajta. másod nincs a cbr -hez? idomok stb.?
it vanak a kepek ahogy montam a uzemanyagtartaly enyhen serult! fekete plastik idmzat10ezer a tartaly 15ezer fr
ok megyek csinalok nehany kepet
szia
te megyek es csinalok rola kepet az ar hat 10ezer
üdv! tudnál róluk képeket küldeni és árat is ? albertzoltan@galgaktv.hu köszi!
üdv! keresek cbr 600 fs-hez 2002-es évjárathoz alkatrészeket, sok mindent. ha valakinek van valamije eladó légyszi üzenjen vagy hívjon! köszi üdv! 0620/992-4528 vagy albertzoltan@galgaktv.hu
nem lÁtom a kÉrdŐjelet...amÚgy semmi gond.
Semmi, csak kérdeztem. Bocsi.
Jó neked,de mi köze a CBR-hez?
Holnap veszem át az új CBF600 S ABS-t.
Remélem jó választás volt.
Helló mennyiért adnád a farok idom alatti plastic idomot, és az jó az f4 -re is?
Képet tudsz róla küldeni?
sziasztok lene egy nagyon enyhen serult uzemanyagtartalyom cbr 600f 2001eshez olcson megbeszelyuk meg egy farokidom alati(fekete) plastik idom( gyari )ha kel valakinek irjon
Üdv. Gószt! Köszönöm az infót! Sali
Ásványi olajat csak bejártás alatt lévő motorokba raknak mert azoknak nem olyan jó a kenése mint a szintetikusoknak. Így az új alkatrészek jobban össze tudnak kopni.
Sziasztok!
Egy kis segitség kellene.Olaj csere előtt állok(honda cbr 600fs).A volt gazdája castrol actevot rakott bele.Az lenne a fő kérdésem,hogy ebből az actevo-ból az ásányi olajat bele merjem-e rakni,vagy csak a szintetikus ill. félszintetikusat keressek bele? Válaszotokat előre is köszönöm.Üdv Sali
Csá menyit ajánlatos fúji első-hátsó kerékbe?
sziasztok!kellene 1 kis segitség. van 1 cbr600f4 motorom aminek az eleje egy ducatitol származik kompleten.
ha valaki tudna segiteni meg köszönném vagy ha csere érdekli az is érdekel.
Hello.
En is elso motornak vallaltam be a 600-ast, nyugodt szivvel tudom ajanlani. Kenyelmes, nagyon jol kezelheto, es ha helyen van az eszed akkor nincs baj. Ha nincs helyen, akkor meg mindegy hogy 400-ast veszel-e...
A 400-ast egyebkent 1-2 ideny alatt kinovod. En semmiert nem valnek meg a 600-astol, csak ha majd tovabb lepek mas vagy nagyobb kategoria fele :) De meg nagyon messze van a korlatom.
Sziasztok!

Régi álmom a motorozás, aminek érdekében tavaly nyáron meg is szereztem az A korlátlan jogsit. Idén jutottam el odáig, hogy megkezdem motoros pályafutásomat. Kezdőmotornak gondoltam egy 400-ast (Suzuki RF), amiből végül semmi nem lett. Örültem is meg nem is, mert olyan 700e lett volna a vége, jó állapotban és ez mégis csak egy 97-es gép lett volna. :S Ekkor még Hondára nem is gondoltam, mint álmaim motorjára. Aztán, hogy meghiúsult az idei projekt nézegettem gépeket és arra jöttem rá, hogy olyan 300e ráfizetéssel (kb. 1 milla) már Hondát is kaphatnék.
Kérdésem felétek, hogy egy cbr 600-asba, mint első moci érdemes e beruházni?
Személyesen beszéltem pár motorossal, akik azt mondták, hogy kisebb motort ne vegyek, mert hamar megszokom, meg, hogy a markolatban vannak a lóerők nem a motorban...
Véleményetek?
Sziasztok!Feszültség szabályzót keresek cbr F2 höz
sos!
Előre is köszönöm!
Inkább a CBR-klubba szoktunk. Ott több az ismerős!. :)
Ebbe a fórumba nem sűrűn írnak ahogy észreveszem
Ez igaz, de az átlag szerintem nem 3.-ban megy 150-nel, vagy gyorsabban folyamatosan:)
Azért ítam, hogy lehet vele etetni rendesen, de szerintem aki ezt a típust választja, az inkább túrázgatni szeret, mint pályázni, ha valaki pájázni akar akkor érdemesebb RR-t venni, de ezzel gondolom nem árulok el nagy titkot:))
hello 600ccm motor vásárláson gondolkodom max 800eze forintig ahogy néztem ebben az ár kategoriában jocskán lehet találni F4 és F3 az lenne a kérdésem mi a nagy külöbbség az F3 meg az F4 közöt hogy ez a motor hosszu turákra menyire alkalmas meg mennyi a fentartási költsége. Meg kb mennyi a fogyasztása 120 és 150 közöt?