Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem az F-nek nagyon kényelmes a lábtartója, a tank formája is nagyon jó hozzá. Persze azért néha fel kell állnom rajta egy pár másodpercre kinyújtani a lábam
Tényleg ennyi magas vagy? Én a 170 cm-mel úgy gondoltam, hogy egy sokkal magasabb embernek túl hosszú a lába (nekem 100 km után néha gémberedik) hozzá. De ezek szerint nem. :)
A legjobb ha keresel egy dekorációs műhelyt, beviszed az idomot és olyan matricákat csinálnak amilyet mutatsz nekik.
Gyáriba ne is gondolkozz mert a gatyád is rámegy. :)
Sziasztok!
Nem tudna valaki megfizethető áron CBR 600 matricaszettet, de nem csak a CBR felirat kellene hanem a középső oldalidom alapmatricája. Enyhén csúszott az előző gazdinál, nem vészes de csak zavar ha ránézek a gyönyörű Hondámra :-) 2003 as kiadású, ezüst piros.
Előre is kösz
Szép időt nekünk
Hmmm.. vannak, akik beleülnek az autóba, vagy felszállnak a motorra, és jól vezetnek.
Meg vannak akik egyáltalán nem érzik.
Nem bízom a szerencsében, habár nem rossz, ha van. Inkább vagyok az a fajta, aki a biztosra megy, minimális kockázattal. És nem árt hallgatni a megérzésekre, mikor kell akkor is fékezni, ha senki nincs sehol. A közlekedési rutinom meg van, relatíve rengeteget vezettem már, még ha nem is motorral. A veszély bővül, nem látnak. A tét nagyobb. De ezt mind felvállaltuk
Szóval elismerésnek veszem, köszönöm, és az "eddig"-et pedig remélem csak óvatosságra intésnek írtad. Nem tartom magam, és nem is tartanak felelőtlen vezetőnek, csupán kihasználom a motor, és az adott, aktuális környezet képességeit a saját képességeimhez igazítva.
Én túrázni inkább túramotort vennék,bár van aki ZXR-el (kínzóeszköz) járt régen túrázni.

Synriel:kezdő motornak 600-as,és egy tankkal 230 km az szép teljesítmény....vagy csak szerencse..eddig
Ja még annyi, hogy CB500-ason voltam forgalomban még a jogsiért, kényelemben szerintem nincs nagy különbség. Legalább is nekem hasonlónak tűnt a tartásom..
Hello,
Én 192 cm vagyok, pont ezért választottam a 600F-et. Nekem marha kényelmes. Jó nyílván nem hasonlítható egy túramotorhoz, de a magasságomhoz nagyon kényelmes. Egy picit tartanod kell magad, ami igazából akkor kényelmetlen, ha városban vagy és viszel valakit.. egyedül viszont nincs gond, a menetszél meg kb 140-ig nagyon kényelmesen tart.. azután érdemes elkezdeni hasalni
Szerintem hosszabb távra sincs vele semmi gond. A legelső utam szalonból hazáig egy olyan 150 km volt, lassan haladtam, mentem apám kocsija mögött. Az utolsó 20 km-en kezdtem mocorogni, de érdekes volt, hogy az elindulástól kezdve olyan volt, mintha mindig is rajta motoroztam volna. Pedig kezdőmotorként vágtam bele Most úgy vagyok vele, hogy olyan 100 km-ente érdemes megállnom egy cigiszünetre, vagy valami italra, de inkább azért, hogy jobban tudjak figyelni a további úton. Amúgy hamarabb lesz kényelmetlen a "beizzadástól" mint a sportosabb jellegétől Ilyenkor egyszerűen felállok a motoron, pár másodperc alatt átfúly a szél, aztán lehet tovább ücsörögni
Igaz más motorok közül egyedül a Suzuki RF-et ismerem hosszabb távon, de én csak ajánlani tudnám, nyugodtan vedd meg. Most járok 4000 km-nél, eddig tökéletesen megbízható. Amúgy egy teli tankkal ahogy én motorozom, 230-235 km-t megyek el. Csak azért szólok, hogy nem árt kitapasztalni, és minden tankolásnál nullázni az órát, mert nem mutatja az üzemnagyag aktuális állását, csak az utolsó max 40-50 km-nél jelenik meg a "fogyakozó csík" és a RES felirat. Ez sokszor kellemetlen lehet, ha nem készül rá az ember.
Amúgy inkább tűnik sportosnak útszélről nézve, mint rajta ülve. Méretben és kényelemben köze nincs az RR változatához, meg ide sorolhatnám a gixereket is, amiken én úgy éreztem magam, mintha egy pónilovon ülnék (Sajnos, mivel gyönyörűek az RR-ek is ).
Jah és még valami. Imádom a hangját, még a gyári kipuval is hatalmasat szól, amikor nagy ritkán megengedem, hogy a fordulat felszökjön.. akkor úgy érzem, egy másik világban vagyok. Félelmetes is, van egy pont, mikor az ember azt hiszi, itt éri el a nyomaték az igazi erejét, aztán rájön, hogy még közel sincs hozzá... akkor érezni lehet, milyen, mikor a túrasport gép sport-túrává alakul .
Nah de ez a regény csak az én véleményem, neked kell eldöntened, mikor felülsz rá, hogy érzed-e a gépet ;)
Hello mindenkinek!
En egy Honda CB500 boldog tulajdonosa vagyok, azomba nemsokara valtani szeretnek egy CBR600F-re, de nem vagyok biztos, hogy a sportos alkata miatt kenyelmes lenne havi kb.2 000 km (hetvegente 500 km) utazasra, mivel 187 cm magas vagyok.
Szerintetek jogos ez a ketsegem, vagy nyugodtan megvehetem ?

Elore is kosz . . .
bocsi nem 98as hanem 89 es :S
ez egy 98as usa CBR 600 as de erre viszont gyári cucc kéne mert ez egy YOSHIMURA rendszer...
Üdv mindenki!


Nem tud valaki eladó sportdobot egy 2002-es évjáratú, amerikai tipusú Honda CBR 600F4i-re?
(ovált, vagy tri-ovált)
ja egy kis illusztráció:( ja és 500 km et kellet furikázni a blokkért...)
ja ugyhogy most ott áll az usa blokk a garázsban amiben 10ezer km van !
7 éve hoztunk usa-ból egy CBR 600ast ami 89-es évjárat, mostanáig ( 7évig !) nem tudtuk levizsgáztatni a geci magyar szabvány miatt egy szekrényyi papir meg 7 év utánnajárás utánn vennünk kellett egy másik magyar blokkot és kicserélni mert magyarországon magyar motor mehet .. a k*** **** ***** ÁÁÁÁÁ na ez mijen már?
Én használom a hátsó féket is, ha csúszósabb a pálya akkor meg szinte nem is merem csak az elsőt használni. Egyszerre mindkettőt, ha intezívebben kell fékezni akkor inkább a hátsóval adom oda.. habár lehet rossz a technikám, de én így érzem biztosabbnak :)
Sziasztok!
Ha kerestek vagy eladnátok motoros cuccot, motort akkor azt
gyorsan és egyszerűen fel lehet adni itt: Klikk Ide!
További jó fórumozást!
Szisztok.
Eladó egy Honda Cbr 1100 XX ,2007,06,06-os forgalombahelyezésü, 5000 km-rel. Érdeklödni: 06204889043 vagy Plajos@kallonet.hu email cimen.
ez ilyen!örülök hogy jofejek a cbresek
Naja, végülis akkor csak az van. :)
meg hát keréknél se árt ha van
Hiányzik Nem aktívan de jó ha van tapasztalatom szerint....volt rá precedens egy két okos autós miatt hogy kellett azt is használnom...szal kérdésedre a válasz: Igen
Te használod a hátsó féket? :)
Jogos Szal vmi képet tudnál róla intézni? Hogy kb be tudjam azonosítani?
Székesfehérvár!de hát postán el lehet küldeni dobozba...