Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, régebbi. 1999-es. 2000-ben nem is módosítottak a tipuson, de rengeteg a közös alkatrész akár a 2006-os verzióval is.
Évjáratot nem mondtál. Ez itt 2002-estől régebbi.
Sziasztok !

CBR 600 F4-es alkatrészeim vannak eladók.
Lámpa(első-hátsó), műszerfal, kipufogó(sport, gyári), kerekek, tank, műanyagozható idomok, kormánycsutkák, törött blokk-váz, ülés, tanktáska, stb.

Írjatok, vagy hívjatok : 20/5598-616
Szia tibi79! Adok egy mobil számot igy könnyebb 06209149293
Azért köszi mindkettőtök válaszát.
Sajnos hogy fizikailag összepasszol-e, nem tudok értekezni :)
2001-től van kétlámpás fejidom. És sztem nehéz rápasszintani.
Ja...
akkor mi férre értettük egymást:)
Én az olyan egylámpásra gondoltam amin csak 1 búra van pl a 98-as évjáratú, a tiedén már kettes a fejidom, engem az érdekelt h ezt a fajta fejidomot lámpástul rá lehetne e rakin a pl:98-as évjáratúra.Nekem az tökmindegy, hogy csak refivel megy mindekttő, csak a fejidom szebb a két lámpáson.
hááát nemhiszem hogy anyira átvertek volna egy kompéett blokk karbisorral vázzal forgalmival? ugy volt hogy a motort kompletten 450ért adták volna de mi csak eniyt hoztunk el belőle ja és 5évig kerestük szóval nekünk igy megérte mert legalább 250ezerből van egy motorunk
Azt nem mondtad hogy egyben akarjátok eladni,egyébként bocsi,de átverték a búrátokat.Rendesen az a 250-e k..va sok volt érte.Mindegy én mondtam egy árat,és azt meg is adom érte.Sajna többet nem ér nem csak nekem,ennyi az ára.Ha gondolod elviszem a blokkot,de más minden van hozzá.
bocsi 88 as

csak mert nem az enyém , nagybátyámé, és 250 ezerért vettünk vázat blkikot karbisort egyben forgalmival és ezért .. de végülis igazad van csak szeretnénk egyben eladni vázzal mindennel..
Micsoda nagyon kevés?92-es blokk karbival 45-e.Miért mennyire gondoltál hogy sokallod?
aztakurva az l***sz nagyon kevés
Helló,azt mondod tegyek alyánlatot!Nekem a blokk Karbi sor nélkül 35-e ft,karbival 40.-e ft ér.
Szia Gergő22

Amennyiben ez a szürke-fekete szín, engem érdekelne pár dolog, már ami éppen maradt.
Na igen, de csak fényszórónál világit mindkettő :)
na
tegyél egy árajánlatot..amugy a blkk kitünő állapotú amint mondtam 15ezer km van benne 8évig ált csak beinditogatva lett hogy ne ragadjon le
nem biztos hogy elad.. de majd írok
Ahogy én hallottam, a 2004esen állítható még a villa, a 2005-ösön már nem, a 2006-on meg a rugóstag is korlátozottabban állítható, mint volt előtte.
Hali,attól függ mennyit szeretnél érte.Ha még megvan,írj,engem érdekelne a blokk,mert nekem is van egy 600f-em 88-as,és sajna főtengelyes lett.
Köszi a választ!
De amint látom a képeidet azon már két szemű a paripa!
Szerintem simán rá lehet rakni, csak kábelezés kérdése. Én is kétszemesíteni fogom az enyémet, úgy a szép. Sajna most még csak reflektornál világít a bal.
15ezer km van benne...
egy ijenért menyyit lehet kapni amerikai rndszámmal és forgalmival 88 as 600as
Sziasztok

Szeretném megkérdezni, hogy mikortól van a cbr 600f-en 2 lámpás verzió?
Mert a régebbieken 1 lámpa van. És még az lenne a kérdésem, h a 2 lámpás fejidomot rá lehet e rakni az 1 lámpáséra?