Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Illetve az újabbakon asszem már nem lehet az első telókat állítani.
(De lehet az a 2005-től újabbakon van. Illetve nincs.)
:)
Sztem az égvilágon semmi. Max a fényezés.
Szevasztok

Nem tudjátok, h pontosan mi van a CBR Clubbal?
Haldoklik a honpap?
Sziasztok,

A 2005-ös és a 2006-os CBR600F-ek között van konstrukció beli különbség?
Szisztok!Nekem van egy Honda CBR 600 f em 2006 évjárat,tavaly sajnos sikeresen össze törtem,a cascomat kettö napal a dolog elött felmondták.a motor szürke szinü ha esetleg valakinek volna egy ugyan ilyen és érdekli egy üzleti lehetöség azt kérném jeleze itt a forumon.
Az idom mindkét oldalát meg kell fúrni.Ott van a helye gyárilag.Én nyáron tetettem rá,30000ft.LSL gombákat de jól is mutat.
Lehet de nekem ezt mondták azért nem raktam rá!Egyébként én is néztem de nem láttam a helyet a vázon ahova rögzíteni lehetne
Azért annyira nem vészes a helyzet... ...csak az idomot kell megfúrni!
Hali!Spéci bukogomba kell rá nem olcsó és ha jól tudom meg kell fúrni a vázat!
Hello. Tud valaki magyar szervizkonyvet f2-hez? Jol jonne. Koszonom
Hali

F4-esre hova lehet rögzíteni a bukógombát(kat)
Előre is köszi
Májusban vettem egy zsir új 600f-et.Abszolút de nem bántam meg,csak ajánlani tudom aki mocit szeretne venni.Az elején féltem,míg meg nem szoktam.Nem járok pályára,nem az én világom.Egyedül szeretek menni.9000-et hasitottam bele a nyáron,gond nélkül.Kurva jo vas.
Olyan 7-800 körül, max. 1 milla, de annál nem több. Ja akad F4-es is, de azt a plusz pénzt inkább kipufogó/jóféle öltözék költöm (ősszel elbaxtak, szarrá ment mindenem).
mennyit szánsz rá?lehet beleférne eyg F4-is....
Köszi, én is az F3-at nézegettem inkább, meg a Horneteket, ami szintén F3 blokkos. Ha tehetem fiatalabbat veszek, "98 körülit, de egyenlőre szakad a hó .
Csőváz.

Nekem F2 volt,mint láthatod.ezek mára már elég idősek,szóval ha tudsz F3-ast vegyél.Nekem is meghalt a fesszabályzó,utángyártott 17 ezer volt,extra nagy bordákkal.olajfogyi elvileg nem jellemző,nekem volt egy kicsi,de nem vészes,szerintem az enyémet nagyon legyilkolták.de semmi gond nem volt vele.benzinből 5-7-ig evett,150 km-en átlag úgy jött ki,hogy fele táv 110-el,visszafelé (lánccsere után) 140-180-el 5,7 liter.De átlagosan 5,5.Az F3-as már ram-aires.Megfutja a 243-at is.Az F2-esek óra szerint 240-et,ez valós 225-230.Jó kis gépek,csak ne törd össze,mint én....
Dönteni is jól lehet,elfogy a rinyacsík.Ha F2-est veszel,93-94-est érdemes,azon állítható minden a futőműben.
B.Ú.É.K. mindenkinek!


Tavasszal én is másik motort szeretnék venni, F2-F3 jöhet szóba. Láncfeszítőn kívül én úgy tudom, h a fesz. szabályzó is meg szokott halni, extra hűtő kell rá, kb 10e Ft. Engem a fogyasztás (olaj-benzin), menetteljesítmény, fékek érdekelnének, mondjatok róla valamit pls.
A CBR azon kevés motorok közé tartozik,amik legendásak a megbízhatóságukról.Típushiba a láncfeszítő,de más nincs.Szóval csak a szokásos dolgokat kell megnézni.
Boldog Uj Evet mindenkinek!
Meg tudja valaki mondani nekem, hogy az f2-be milyen akku kell, vagyis hany Ah-s, mert elottem egy arlista es nem tudom melyiket nezzem. Az enyemen nem irja, marmint az akkun, csak a kodokat, de az nem talal egyikkel sem. Koszonom elore is
Szerbusztok

Előszőris mindenkinek Boldog, és baleset mentes Új évet kívánok!
Másodszór, most szeretnék venni egy használt CBR600F4-es hondát!
Mit nézzek meg rajta ,mire figyeljek oda?
Milyen árulkodó jelek vannak?
Milyen típushibák?
Én a láncfeszítőt tudom típushibának ,de azt a hangjából észre lehet venni!
légyszives mondjatok még olyan dolgokat amire oda kell figyelni vásárlásnál!

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!

Széles utat mindenkinek
nem tudja vki Synriel vmien elérhetőségét? mail,msn iesmi?
Sziaszok !
A következő szezont kicsit más hangzással szeretném végbevinni! Igaz ,hogy az idei sem volt kutya ,de jövőre még keményebbet szeretnék . Jelenleg YOSHIMURA RS-3 ovál van a gépen CBR600F 2003. szertnék maradni a tipusnál ( motor és kipufogó is ) ,ha valaki esetleg tud segíteni másik dob beszerzésében akkor írjon , Köszi!
Sziasztok! Eladó egy sérülésmentes CBR 600 F2es váz, lengővillával, központi rugós taggal, és a rugó felfogatásával (kutyacsonttal stb.). Akit érdekel hívjon: 06705665020 Továbbá eladók a gyári lánckerekek szinte még új állapotukban.
Nem sajnáltad lecsupaszítani a géped? Én éltem haltam volna a fekete idomért Mentem a menthetőt, imádom a sajátom színét is (nehogy megsértődjön ), de a fekete tetszett legjobban :)
Ja-ja, ismerős. :)