Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:DD
jah, akkor ok. Gondolom segített, hogy majd ő hoz, csak nem mondta, hogy mennyit rak rá, mi?! :D
Már beszéltem feataval :)
hm, megmondhatom neki feata? :)
Annyit mondok, hogy nem Mo.-ról :P
Lécci lécci lécci lécci, ilyen nekemis kell :) De komolyan.
én tudom, de nem mondom meeeeg
Hát, óra szerint mehet akár 290-et is, ami a valóságban max. 240 km/h (mondjuk).
Honnét szedtél te 05-ös RR-edre pályaidomot?
AdamCC?! Elmondta az eladó a motor rejtett hibáit is?

...csak vicceltem ám ?P
azért mondom, mert megismertem volna 100 közül is :)
Akkor most már nem lehet mondani a szín tekintetében, hogy a név kötelez :)
Igen, ez volt az enyém.
Fehérről feketére váltottam!
Csongrádra nem jön senki hétvégén? Mocitali, sf bemutató...Tisza parton ivászat :D
Ezt a fehér RR-t feata-tól vetted?
F. Attila! Ez volt a tiéd? :) Nagyon úgy tűnik.
Kösz az infot emberek !! Ez az ülléses téma érdekelt legfőképp, de ezek szerint örömmel olvasom, h a kritikával szemben az üllés nem melegedik !!
kösz még 1× mkinek!!
tudtommal nincs,42es fogaskerék hátul,elől is gyári.nekem rr-en 43as van hátul,de én még nem hajtottam ki a végét.-
Hát, ha egy leáttételezett 600RR 271-et megy, az elég combos!
de az le van áttételezve nem????
Dadis a 2005ös 600rr-jével ment a héten 271-et éjszaka,és ő 79kg. szóval faxtudja.
nekemse szokott meleg lenni az ülés,de a hátsó picit meleg volt,mikor kivettema hővédő pajzsot.de már visszakerült a powercommander miatt,nehogy kinyírjam.
nagyon kemény valaki :P :)
Úgy látom nagy a rinyacsík haver!
Ja és a teljesítménnyel kapcsolatban én úgy tudom h az újabb CBRnek a középtartományába nyomtak erőt mert azt szídták nagyon de a szerény véleményem szerint a régebbi CBRt is meg lehet csinálni pengére 1 Power commanderrel
Hello!!

Sztem szart se lehet látni vagy csak nagyon nehezen meg nekem annyira nem üt be... Maradok a penge carbon tükörnél ;) (attól h a Fireblade van a képen nemtom mekkora lehet a kül a 600RRhez képest de sztem nem sok)
Majd kipróbáljuk melyik gyorsul jobban!!!
az első ülésen én nem éreztem soha, de az alkalmi utasaim se panaszkodtak a meleg ülés miatt.
Én 258-at mentem óra szerint legtöbbet a 85-90 kilommal, meg a nagy füleim által okozott légellenállás mellett :D
Lehet egy 50 kilos gyerek alatt többet is megy. Jah, és nekem ugye a régebbi van, a 2005-2006-os állítólag erősebb, bár a múltkor gyorsultam eggyel és nem igazán látszódott.
Sziasztok!

Egy kiváncsi érdeklődő lennék. Olvastam egy teszt kritikát a 2006-os CBR600RR- ről, ami szerint a kipufogó ugyebár az üllés alatt megy és, hogy az üllés ezáltal egy idő után túlságossan is melegszik! Arra lennék kiváncsi, h ebből mi és mennyire igaz? A másik viszont ami érdekelne még, már minden féle adatot találtam róla itt a neten, de a végsebességről egy szó nem került még elő?!
A segítséget előre is kösz mindenkinek!!

fAzÉk voltam...
Sajnos mégse tudunk menni ringre, majd máskor. Amúgy igen slickkel járunk pályára.