Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg kedztük Dunlop-Michelin-Bridgestone-Continental motorgumik forgalmazását.Árak felöl a Motorgumista.hu oldalon érdeklőgyetek.
Fegyverneki Gumiszerviz.
Nekem is 40 környékén kezdett el zörögni. Mondjuk mentem vele pár ezer km-t mire rájöttem,h mi zörög, most várom az alkatrészt. Amíg zörgött addig kerültem azt a tartományt ahol a hangot adta.
Szeva! Nekem van zsír új pp tuning párban ha érdekel! :) még dobozban
Szia!
Az ára 45.000 ft
A dob gyárilag össze van hegesztve az összekötő csővel.
hello érdekelne a kipufogó. Mennyit kérsz érte?
Milyen állapotú?
dob plussz leömlő vagy egész rendszer?
Válaszodat előre is köszönöm.
Sziasztok! Egy pc40-es rr-hez keresnék bal oldali gyári kormánycsutkát, de nem csak gyári érdekel, csak akkor már párban érdekelne! Köszi!
Sziasztok! 2006-os idomszetthez keresek gyári felfogató csavarszettet! Ha valakinek van, vagy tud segíteni, azt megköszönném!
CBR 600rr Alkatrészek Eladók !
Komplett Yoshimura Kipufogó rendszer 149.000Ft
Hozzá irt Power Commander 49.000Ft
Komplett elsőkerék féktárcsával+gumi 90.000Ft
Üléspúp fehér fényezéssel 15.000Ft
IRC kuplung és fékkar párban 28.000Ft
GIpro fokozatszám kijelző 15,000Ft
Váltó fordító pedál konzollal 15,000Ft
Galfer fékbetét (használt) párban 15.000Ft 80%-os
520-as alu lánckerék 41-42 fogas 5.000Ft /db
Gyári kuplung ház (használt) 40.000Ft
Integrált hátsólámpa 5.000Ft
Hátsó teleszkop 25,000Ft
Tel:30-9676-432 elérhetőség minden nap 8-17-ig
Sajnálom, pedig többször is feltettem már ide.Ha valakinek mégis érdekes szóljon.
Azóta már jócskán 40E n túl vagyunk Hát akkor van Muvi üléspúp amkor már szerváltam. Amikor kerestem senkinek sem volt szép dolog
Hali!
Nekem van egy gyári üléspúpom Movistar színű karcmentes, ha érdekel 25000 ft.
Hali!
Nekem 45000 Km után szólalt meg és ki kellett cserélni a feszítőt hiába próbálkoztam a feszítgetéssel, ugy hogy sztem kezdj el spórolni rá.
üdv.
Érdekes nekem semmi nem zörög a 06 os RR ben 40E ell a háta mögött és 0kmes kora óta itt van velem Lehet nekem nem beteg
valakinek egy Akrapovic dob jutányos áron?
06 30 635 9305
Elso felni elado.
Köszi a segítséget srácok! Akkor lassacskán megrendelem az alkatrészt. Remélhetőleg március közepén már lehet menni rövidebb köröket :)
Igen erre mondják Honda betegség, kicseréled 2-3xor meg répázod és megint csörög
Szia Mik i nekem ugyan ez a jelenség volt a 2005-ösön ne keresd tovább az okot az lesz a hiba darabokra szedtem a gépet mire rájöttem :) elég a feszítőt cserélni egy tömítéssel mert ugye a 280000ft-ba nem fér bele a tömítés külön kell rendeli . Cserét te is meg tudod oldani nem nagy kaland két csavar az egész . Remélem tudtam segíteni :)
Sziasztok!

Van egy furcsa zörgő hang a 2007-es 600RR-emen 5500 fordulat környékén. Olyan mint ha két lemez összeérne valahol, de nem igazán találtam semmit.
Arra jutottam némi utánajárás után, hogy talán a vezérműlánc feszítő hibásodhatott meg. Volt már valakinek ilyen gondja? Ilyenkor csak a feszítőt kell cserélni, vagy a bakelit láncvezetőket is?
Van üléspupom eladó fehér szinü 15E zsir új.
hali. nincs sajnos.. tankborítás, oldal idomok, hátsó sárvédő, fej idom..
sziasztok,

hibatlan 2005-06-os gyari dob elado, 20e ft
szia!űléspupod is van?