Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez így önmagában nem segít ám, mert ezen már túlvagyok, de azért köszönöm :)
Mondjuk ha irnal egy evjaratot is ...
Sziasztok! Néztem robbantott ábrákat, de nem sikerült rájönnöm, hogy mi a képen szereplő csavar kódja. Igazából nekem a jobb oldali csavar kódja kellene, de gondolom, annak ugyanaz, mint a bal oldalinak. Tudnátok esetleg segíteni?
Üdv !
Szerviz könyv kellene egy 2005 ös évjáratú 600rr hez . Link is jó lenne :)
InSAMinator, köszi szépen! :)
Szia, nyugi, ez így jó, nagy nyomású a hűtőrendszered. Városban fel fog az menni 100 fok fölé is, ha piros lámpánál állsz. 105-106 foknál bekapcsol hűtőventilátor, ami leviszi a hőfokot 100 alá. Legalábbis a CB1000R-nél így van, szerintem nálad is hasonló.
Üdv Urak!

Kérdésem lenne hogy a vizem menet közben 75-80 fokot tartja, városban 85 környéke, alapjáraton 90-95, ez normális? Nem lesz baja a blokknak hosszútávon? Gondolok itt a menet közbeni 78 fokra?
Köszi a válaszokat!
Ez jó ötlet, köszönöm. Már csak azt kéne kitalálnom, hogy az ütését hogyan mérhetem, mert a vastagsága megvan.
Gumit idén cseréltem és a régivel is ugyanezt produkálta
Féktárcsa
Lehet, hogy a gumi a ludas!!?
Sziasztok!
PC40 motoromnak van egy olyan problémája, hogy gyenge fékezéskor remegést érzek a kormányon, és nem mindig jön ki ez a hiba, pl.: versenypályán erős fékezéskor egyszer sem, csak közúton. Tudja valaki, hogy mi okozza ezt?

Kormánycsapágyra gyanakodtam, ezért voltam már vele szakszervízben, ahol azt mondták, hogy nincs baja. A fékeket ellenőriztem, ott nem találtam rendellenességet.
"alapból más lett a hangja a motornak" Igen , más lett a hangja, mert belül valami nagyon elbszódott !! Be ne indítsd már, ha nem szeretnél egy blokkcserét!!! Vidd szerelőhöz, utánfutón B+!!!
Értem, meg még alapból más lett a hangja a motornak nem tudom mihez hasonlítani talán mintha nem sor hengeres lenne,amúgy a 3-ik hengernél a kipufogó nem annyira meleg.
Ne kísérletezz vele nehogy valamit nagyon elbsssz!! Sok fajta hiba lehet, szelephézagtól kezdve még legalább 7-féle gond, Ne is indítsd be. !!!! Elképzelni nem tudjátok mekkora baj lehet a blokkban! Javaslom, iratkozz be egy gépipari szakközépbe,nem okozhat gondot az elvégzése, hogy legalább fogalmatok legyen arról mi történik a blokkban, amikor "énekeltetitek" a magas "C" közelében.
Hello.
Nekem cbr 600 pc25.
A motor azt csinálja ,hogy 3000-től adja azt a fura kopogó hangot és amikor már elég jól meghúzom neki akkor nagyon durva lesz a hang.
Látom te tudhatod mi lehet a baj,mert pont olyan kérdést teszel fel ami nekem a gondom.
Mi lehet a baj?
Hello! Pc40es cbr-en javítható az exup szelep? Vagy tudtok valami leírást, hogy kell beállítani?
CBR600RR garázssöprés! https://www.kepesmotor.hu/lanc...
Halihó! 600RR PC37 35 kw Cimborának keresünk!
Sziasztok PC40 (2012 ABS)-hez szeretnék fém fékcsöveket venni. Ki mit ajánlana és honnét lenne érdemes beszerezni ? :)
Előre is köszi a segítséget !
Uj, nem hasznalt, csak mar be van horpadva?
Van egy típus specifkus új, még nem használt bekötőcső, ha valakit érdekel. Ha valaki szeret barkácsolni, vagy már van neki dob, csak a bekötőcső hiányzik stb. A dob felőli végének a külső átmérője 52mm.

ára egy 5-ös
CBR600RR '03-'04
jedis@freemail.hu