Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, azt szeretném tőletek megkérdezni ha a2 jogsim van és venni szeretnék egy cbr600rr-t akkor annak hivatalos 25/35 kw ra folytása hogy zajlik? Milyen folytószett kell hozzá? Honnan lehet ezt beszerezni? Hol kell levizsgáztatni aztán átiratni a forgalmiban a dolgokat ? Milyen költségekkel jár? Nem csak konkrétan a cbr600rr folytására vagyok kiváncsi hanem úgy a nagyobb sport/sporttúra motorok terén (xj6, ninja). Válaszotokat előre is köszönöm ! (megmondóemberek nemkellenek hogy várjam meg korlátlant, vagy hogy vegyek inkább egy ifát stb stb) köszönöm! :)
2003 2004 600rr komplett blokk váltóval (18000Km)eladó 309637407
2003 2004 rr első hátsó felni eladó féktárcsával vagy anélkül
Mi gátol meg abban, hogy rászereld a ventilátort?
Sziasztok!
Ha esetleg valakit érdekel van egy komplett idomszettem és alkatrészem2005-06-os 600 RR-hez, hívjatok bátran.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata verseny hűtővel (amin nagyobb, de nincs rajta venti) utcai forgalomban?
Van egy 2003-as CBR600RR-em, ami sajnos eléggé melegedik a pályázások alkalmával. Most lenne lehetőségem venni egy HRC hűtőt, ami sokkal nagyobb és pályán megoldaná a gondjaimat. Viszont a motort utcán, túrázni is használom és azt nem tudom, hogy bírná a dugót.
Ha valakinek van tapasztalata amit megosztana, megköszönném!

Üdv
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
A fejidomtartó konzolhoz a kijelzőt mi rögzítí?
Thx
magasabb plexi ,zselés ülés ilyesmit.
Sziasztok!
Szert tettem egy 2003-as rr-re ,az lenne a kérdésem hogy a konfortérzetet lehet e rajta picit növelni. Tudom hogy a versenymotorozás nem erről szól,de beterveztem vele pár hosszabb utat is. Előre is köszi a segítséget srácok.
Sziasztok!

Lánccsere előtt állok. Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mik a kulcsméretek a hátsó kerékhez (önzáró anya, ami a tengelyen van), és az első fogaskerékhez (ezt pedig nem látom kívülről)?
Sziasztok!
Honda cbr600rr pc37 2005
Keresek fejidomtartò konzolt.
Tel 06/70 3251054
hello
honda cbr 600rr 2006 keresek

-egy pár elsö index
-egy pár gyári visszapilanto
-fékkar ,kuplung kar
-lámpa kapcsolo komlet
-hátso rendszámtáblatarto

köszönöm
06706534000
Eladó pályaidom szett : http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Van pár eladó gyári idomom 05-06 600rr hez , http://www.jofogas.hu/fejer/Honda_cbr_600rr_50686697.htm?first=1
Honda cbr600rr 07-évj-hoz komplett injektor eladó 50eft-ért.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Sziasztok!

2004-hez kellene kormányteló, váltófordító.
Tudtok segíteni?
Giannelli Ipersport aluminium slip on
Elkelt !
Sziasztok!
Honda cbr600rr 2005 pc37 -hez keresek fejidomot fekete-ezüst festésben érdekelne
Ha valakinek lenne hívjon bátran bármikor.
06 70 3251054
Úgy nézem van alu és nem alu verzió is.
Sziasztok! Valakinek nincs véletlenül egy képe a kiegyenlítő tartály felső tartójarol ? Pc37 2005
Lanc es lanckerek.
Sziasztok Hondások! Kérdésem a következő, röviden-tömören: Ma vettem észre, hogy amikor rakom az elsőt és elkezdek gyorsítani, úgy kb 2. és 3. ezres fordulaton, apró kattogás, vagy kattanás hallatszik a váltó felőli oldalon a motorban. Ez a jelenség másodikban is hallható, és érezhető, de leginkább lassú gyorsításnál lassabb tempóban. A kattanás megismétlődik kb 2-szer, 3-szor, azután nem tapasztalom. Lehet hogy hallani, meg érezni utána is, de a menetszéltől, a motorhangtól és a többi rezonanciától én már nem hallom és nem érzékelem. Vajon az első lánckeréknek lehet köze a dologhoz? Vagy esetleg magának a láncnak? Ha valaki tapasztal már ilyet és van tippje, szívesen olvasnám, köszönöm!!