Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy a DangerBikes-ban a ZeroGravity, vagy a ValterMoto...
Szia! Moto Line, Fabbri szélvédő!
Sziasztok!

Hol kaphatnék MO-on, ilyen szélvédőt? Amit az MRA küldött nem így néz ki, kicsit átvágtak. :/
Örülök, hogy sikerült, magamnak hasonló alkatrészt acélból csináltam, és horgannyal bevontam, csak kicsit nehezebb, mert nem alu!
Üdv!

Köszi a segítséget, szereztem rá egy bontottat, remélem sokáig bírja.
Sziasztok!

PC40-hez eladó TRW állítható, váltófordítós lábtartószett. A hirdetések között megtalálható.
Eladó:
Első szinter fékbetétek:
http://www.jofogas.hu/budapest/Szinter_fekbetet_CBR600RR_CBR1000RR_32378814.htm?ma=1

Sportlégszűrő K&N HA-6003:
http://www.jofogas.hu/budapest/Sportlegszuro_CBR600RR_K_N_HA_6003_32378636.htm?ma=1

Első féktárcsa pár:
http://www.jofogas.hu/budapest/Fektarcsa_CBR600RR_CBR1000RR_32378154.htm?ma=1
Sok szerencsét jó utat!
Minden esetre köszönöm a hozzászólásokat, segítséget! egy év múlva visszatérek... addig is vigyázzatok magatokra
valószínű az lesz, mivel kifutottam az időből... 5 napom van hátra és van más elintézni valóm is... :( ha minden igaz legközelebb kb május környékén leszek itthon újra , akkor tuti beszerzek egyet ;) nagyon rákattantam :)
A kitöltetlen adatlapos arcátlan sehonnai senkik "véleménye", remélem még nem számít! Még akkor sem ha azt hiszik, hogy a névtelenség mögé bújva pofátlanul arcátlankodhatnak.
Horgany,cin és hegesztés ezek a legjobb megoldások
A másik megoldás: acélból a felfogató részt elkészíteni, horgannyal bevonni, vagy cinnel, és örök.
Szerintem aluminium. Védőgázas fogyóelektródás eljárással meglehet hegesztetni, jobb lesz mint az új, mert ahogy látom, alaposan elvan gyengítve.
Álámínyijum, az tuti.
Elvileg fixre is lehet hegeszteni, de akkor már érdemes mindkét oldalt.
Üdv!

Ahogy nézem alumínium, de nem biztos.
Küldök egy képet hátha segít.
De, átírják, csak az ideiglenes kivonásnál figyelni kell a lejárat dátumát, mert automatikusan visszahelyezik és onnan ketyeg a biztosítási idő és ha nincs szerződés, fedezetlenségi díjat kérnek, ami motornál asszem 210.-/nap. Nekem is volt így motor. Eredet vizsga, meg átírási illeték, forgalmi, törzskönyvet kell fizetni. Meg a kivonás díját. Műszaki nélkül nem írják át, csak bejegyzik a régi forgalmiba a tulajdonos változást.
Amennyiben megveszed kötelező átíratni az összes mellékes procedúrával.
A nevedre szóló biztosítás nélkül nem írják át.
Ha egy évig nem akarod használni, minek veszel? Vegyél jövőre. Ha ugyanezt az évjáratot akarod, még olcsóbb is lehet. Annál rosszabb nincs, mint ha áll egy motor.
Mi az anyaga?
Menyiért válnál meg tőle?
Kép?
vtomi82kukaccitromail.hu
Nekem lenne egy Yoshimura RS-5 ha még aktuális!
Üdv!

A mai motorozás közben a jobbos lábtartóm eltört (majdnem perec lett a vége) Akinek esetleg van, ne tartsa magában. 2006 pc 37.
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, de nem biztos hogy ez a megfelelő topik remélem azért nem lesz harag, és valaki tud segíteni.
Szeretnék motort venni a kiszemelt példány Honda CBR 600 RR 2004-2006 (ezért is kérdezem itt) teljesen kezdő vagyok de kell nekem hogy legyen! :)

Na ez érdekes lesz:
szóval az év nagy részében külföldön vagyok évi 2-3 hónapot töltök itthon, a következő kiutazásom 1 hét múlva esedékes, de nagyon szemezek egy 600 RR- el... olvastam hogy az adásvételt követően azonnal meg kell kötni rá a biztosítást, eredetiség vizsga, forgalmi engedély stb...
nade mivel én még nem fogom használni még kb 1 évig ezért én azonnal kivonatnám a forgalomból (ideiglenesen). szóval a kérdés hogy ha az eladó az eladás előtt kivonatja a forgalomból és úgy veszem át akkor is szükséges a biztosítás, törzskönyv stb... okosságok?
vagy hogy lehet ezt okosan megoldani hogy ne fussak felesleges köröket, vagy ne legyen extra kiadás?

Előre is köszönet minden segítségért.
Üdv:
Sanya