Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez `E` betűs?
Mondj egy arat.
hali nekem van gyári plexitem .
Ha érdekel írj
75.000
Hali, mennyi az ára a kipufogónak? Kép?
CBR600RR HRC kitt. H-Ring, Kakucs, P-Ring, Eur-Ring, akár, HEGYEKBEN, akár csak utcára! Nézd meg a hirdetésemet!
Szia,
Írtam az email címedre.
üdv, Richárd
Nekem lenne egy Yoshimura RS-5!
Szia,
A Termignoni meg van még esetleg? Passzol 2006-os CBR600RR-re?
Köszi.
Hi all, A következőket keresem PC40-hez 2007-2012-ig

1. Első villa, villanyakkal és kerék tengellyel.
2. Vízhűtő+venti
3. Leömlő
4. Jobb első lámpa. Ne legyen sérült és javított
5. Fej ami tartja a plexit, tükröket, műszercsoportot és maga a fejidom műanyagot. Ne legyen sérült és javított.
6. Első Sárvédő (fekete). Ne legyen fül törött és javított (pici karc nem gond).
7. Has idom (fekete). Ne legyen fül törött és javított (pici karc nem gond).
8. Komplett két oldali oldal idom sima fekete szürke. Ne legyen fül törött és javított (pici karc nem gond).

Légy szíves írjatok árakat és elérhetőséget! Jó ha ide külditek vagy a bmw46@freemail.hu-ra
Van esetleg valakinek CBR600RR 2006-ra eladó sport kipufogója összekötő csővel együtt?
Köszönöm.
Üdv, Richárd
Halihó. Van valakinek eladó kuplung bowden?!
Sziasztok!

Keresek 600 RR 2005-höz gyári plexit (átlátszót).
pc 37 első féktárcsa eladó párban 30 eft
Helló!

Eladó egy Leo Vince dob PC40-hez, kompletten, mindennel, ami kell a felszereléshez.
Hello küldtem mailt!
Szia!
Mennyit kérsz a plexiért?
Ha valakit érdekel 2005 ös 600 rr plexi new!
Üdv!

2006-os 600RR-hez milyen fékbetétet érdemes venni? (Első kellene egyenlőre, utcai használatra, Brembo-kat látok 9.200.- körül, illetve most még Ferodo-t láttam több helyen, amit nem nagyon ismerek.) Mi éri meg, illetve tudja-e valaki, hogy mennyibe kerül a gyári?

Thx!
2005. 600 rr plexi eladó új .
napokban a hirdetésednél szereplő telefonszámon foglak keresni :)
Nekem lenne kiegyenlítő tartályom! `04-es 600RR-em volt, de tudtommal nem volt `06-ig különösebb változtatás!
Nekem lenne hátsó sárvédőm 600RR-re /`04-`06/ ha még érdekel!