Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Először is üdvözlök mindenkit!
Még új vagyok itt. :) :P
Úgy döntöttem én is beruházok egy motorra, mert mindég is imádtam a motorokat és hát a amit választottam az egy CBR f3.
Szeretném fehérre festeni a felniket amiket egy piros felni csíkkal szeretnék feldobni csak abban a színben amibe nekem van sehol nem találok fehér felnis kivitelezést :D Esetleg tud valaki mutatni nekem egy ilyen képet? A motorom :
Farokidomra ki szerelt már GoProt 2005-ös 600 RR-re az öntapadós talppal (nem tapadókorong) tapasztalatok? nem jön le a kipufogó hője miatt a ragacs? nincs hővédő lemezem alatta, de mondjuk sportdob talán nem melegszik annyira. Üléspúppal nincs jó tapasztalatom mert nemrég hagytam el egyet (ebay) pénztárcámmal iratokkal együtt, amit épp erre a célra vettem h. ne kelljen összeragasztgatni tartóval farokidomot, még szerencse h. cam épp elöl volt és a tárca is visszakerült mindenestől fél órán belül.
Még csak dolgozásban vagytok és máris eladtad a motort? Jó előre tervezel! Nem mintha én idén túlzásba vittem volna a motorozást, de megszakadna a szívem... Nem kéne valamikor találkozni? Már én is öregszem, tehát nem kell buli meg ilyenek, de azért úgy beszélgetnék néhány emberrel... Mi lehet calával, meg a többiekkel? Csak Alex-szal beszélek mostanában, másokról nem is tudok semmit.
Jó a rendszám! ... remélem lesz! Dolgozunk az "ügyön"!
Na és miért bővül a ház? Csak nem újabb kisDzsordzsó lesz?
A törpénk meg érje be egyelőre a lábbalhajtóssal, recesszió van...
BMW-je már úgy is van...
A világ egyik legjobbja
mondom én, jó gépek!
Szia! Igen el, mert kell a pénz lakásbővítéshez! Most egy pancsim van. Ha egyenesbe jövünk lesz másik vas!
Akkor a kismotorral jól tippeltem!
Hagyjad már nem mered megvenni ? Ez egy F4I az elnyűhetetlen gépe a HONDÁnak. Jo h nem 10E km est akarsz venni
Szervizes haver most csinált 120ezer+ km-t futott F4i-t
még a vezérlés is gyári volt
Az 50 ezer kilométer nem lehet kizáró ok egy F4i esetében
csak a lelkednek sok
Eladtad? Remélem már van vagy lesz új!
Gyönyörű volt az a motor...

A kisfiúnk még meg sem született, mikor az apja kinézett neki egy elektromos gyerek Desmo-t a bababoltban Hál' Istennek, csak 3 éves kortól ajánlott Mert majdnem előbb lett kismotorunk, mint babakocsink...
Okés a balhé. Azon agyalok, hogy a "KICSI Fiatok" mit kap hamarabb : - cbr vs duci, vagy ami most jó kis móka egy bömöst?
Mi a pálya dzsordzsi? Motorozós smiley még mindig nincs?
Hodis, ha erre jársz, írd meg valamelyik elérhetőségedet. Helyzet amúgy?
Köszönöm a segítséget.
Kb. okt. vége óta keresek makulátlan f4i-t, de amelyikre lenne pénzem és nem leharcolt, abban 50-60e km van és nem merem megvenni.
Már lassan beleőrülök , hogy motor nélkül vagyok, még így is, hogy hidegben tudom, hogy nem használnám... De olyan jó lenne már nyalogatni, simogatni a garázsban.
Az azért más. Nem hiszem hogy rosszabb ha valaki pályázik , de akkor a szerviz intervallum lerövidül. Sűrűbb olajcsere, komolyabb fékpofák, amik jobban eszik a tárcsát stb.. A motor nincs kihegyezve, sokat kibír.
Ki kell persze fogni egy jót. Lehet leharcolt 23.000 km-rel, de szaladgál belőlük 60.000 km feletti is.
Köszi a választ... Ezt tapasztalatból mondod?
És ha valaki pályázgat és keményen nyírja, viszont rendesen karbantartja?
Gondolom ezt elég nehéz meghatározni, de mégis kb...?
közel a 100.000km-hez
Sziasztok!

Szerintetek rendszeres karbantartás mellett, leginkább túrázásra használt f4i kb. hány km.-t mehet el?
B.U.É.K ! ... akinek nem inge, ne vegye magára!
Kellemes ünnepeket!

Pocakméretre vigyázni mindenkinek, már nincs messze a tavasz....
Kellemes Karit!