Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg-e lett-e oldva-e? NEM
De csak azért, mert tavasszal fogunk visszatérni rá.
Hévíz, ilyenkor? Olyan hangosan ment a Szulejmán, alig hallottalak. Máskor meg ha nővel vagy, ne vegyél fel, mert nem reagálsz normálisan a Ponyvaregényes poénokra
UFF a Macska
Kellemes és Békés Karit!
na mosmá meg-e lett-e oldva a porblémád?
Tibi otthon van benne :)
Ki van otthon köztetek üzembentartó-váltásokban meg kpm-vizsgák és okmányirodai útvesztőkben?
Sziasztok.
Cbr f4i-hez létezik hűtőrács ami megvédi a hűtőt a kavicsoktól?
icca csápör bébi
Én csak annyit kérdeznék, hogy kié ez a motorbicikli?

Sok szeretettel küldeném akkor neked a Call me maybe című számot...
és ha nem? akkor hülye picsa leszek?
vizsga ügyében hívj inkább
Az órát lécci a kenguru baba farkáról hozd el
Tudsz még segíteni vizsgáztatásban (KPM)?
Esetleg Kawa matricázásban
szia!

ami késik nem múlik

köszönöm a jókívánságokat,én is remélem odaérek
Szép estét Gábor!
Örülök, hogy Téged is lehet itt látni! Vagy 3 éve ígérted hogy erre tolod a motorodat, talán a jövő nyáron sort is tudsz rá keríteni!? Gyógyulj meg, és jó egészséget kívánok !
meglehetősen keveset,de a tavalyinál(60km) azért több sikerült
az RR-t még szokni,tanulni kell


Walkenhez még nem hasonlítottak,de ha már Christopher,akkor inkább Walken legyen,mint Tucker...
Elmebeteg
Nem is tudtam, hogy hasonlítasz Christopher Walkenre
Jajh ne mondd már, h mindent elhagyok...Eddig csak a gyűrűmet hagytam egy Kawásnál
De azt is visszahoztad nekem
Motoroztál idén?
ami a seggembe van dugva évek óta?

hogy te mindig elhagyod a dolgaidat...
Ez egy kicsit több információ volt a kelleténél
Ha egyszer erre jársz, hozdd el apám óráját
Nekem elviled dupla bubis van, de saj a nem jött be, de majd hétvégén kipróbálom a gyárit.
Gondolom, hogy melyik a jó sok mindentől függ sisak testalkat méret...
én mondjuk két kiló alatt nem bújok ...
(ezt a csajok is tudják... )
Nekem az elozo motoromon tura pleko volt.
Bizonyos sebesseg folott pont ugy terelte a szelet, hogyha nem huztam ossze magam, akkor letepte a buramat.
Hogyha a bizonyos sebessegnel gyorsabban mentem, akkor meg hiaba hasaltam ra a tankra, akkor is tepett a menetszel.
Ilyen volt, mint ez, csak fustszinu:
http://www.ermax.fr/photos/art...

Aztan lecsereltem bubis plexire. 180-nal meg nem nagyon kellett sehova sem bujkalnom. 181 cm magas vagyok egyebkent, hogyha ez szamit valamit.
Az hogy nem szeretek feküdni a motoron a racing plexi viszont akkor jó ha fekszik az ember. :(
Normál testhelyzetnél úgy tereli a szelet, hogy az őrvény amit kelt pont a sisakomra jön.
Közben szereztem egy gyári plexit hétvégén ki is próbálom, de jó lenne egy túra plexi is...
még kérdés?

nincs sok időm
bőrruha ügyben annyit mondhatok,a mentősök ollója elviszi akkor is,ha csatakos rozsomák bőréből,vagy akármiből van.az egy kurvajó olló...
a Transporter platójának a sarka meg keményebb,mint 2,4,6,vagy akár 12 protektor...
mi bajod a racingossal?
Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni tőletek. Van egy cbr f4i-m amit racing plexivel vettem. Szeretném lecserélni a plexit vagy egy eredetire vagy egy túra plexire, de nem tudom, hogy melyik lenne jobb. Van köztetek olyan aki tudna nekem kőlcsönözni egy plexit amit ki tudnék próbálni? Persze nem kell ingyen, meg tudnánk beszélni. Én helyileg Sopronban lakom, de sokfele járok az országban.
A segítségeteket előre is köszönöm! :)
Áááááááááá dehogyis! Tudod, hogy macskaimádó vagyok!

Tavaszra lehet szerintem izzítani a vasakat majd, és előre csámcsogni a welcome hambin, mert mi is nagyon szeretnénk megszervezni újra a regéci bulit.

A mellékelt képeken az én pici cicám látható, ne szóljátok meg a kislányt, a fotón csak 2 éves és növésben van még.