Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia. Mennyibe kerülnek az üléspúpok?
Helló!
Tud nekem valaki segíteni? 954 ről van szó, ingadozik az alapjárat, jól indul szépen megy, csak az alapjárat nem az igazi, hidegen eléggé lengeti a mutatót, de ahogy melegszik fokozatosan simul, de nem lesz tökéletes!
Boldogkő várában van ám egy nagyon jó kis lovagétterem, na ott lovagi ruhában ihatod a sört
Majd valahogy elkocsizunk Regécre, a sok ittas férfival... Csak vannak arra lovak is meg valami szekér..
A pici még nincs két és fél éves, de már csodásan beszél németül és magyarul, imád énekelni, táncolni, felfedezni a világot. A csajok már most körberajongják és egy igazi vidám, jószívű természet. Kivétel, mikor valamit nagyon akar A kis lábbalhajtós motorjairól pedig le sem lehet robbantani. Kedvenc mondata, amely szállóigévé vált: menjünk motorozni, hintázni, mindkettőt egyszerre! Ezzel nyúzza otthon a nagyapját...
Dzsordzsinak felajánlottam 3 babettát :), mondjuk azt nem írtam, hogy kosárban vannak....

Igyekszünk mihamarabb időpontot mondani, ami majdnem biztos, hogy nem hétvége lesz. Mehetünk Boldogkőváraljára is, közben kiderítettem, hogy a bejárattól nem messze a megfáradt apukák tudnak sörözni!

Örülök hogy hallunk felőletek végre. A picuri lopja már a slusszkulcsot?
De jó, hogy előkerültél Örülök, hogy jól alakul az életed!
Én idén elég papírmacska vagyok...
Dzsordzsi is eladta a motorját, hát az eszem megállt...
Annyi mindent kéne mesélnem nektek, épp ezért tényleg jó lenne egy találkozó...Viszont Boldogkőváralját én most bevenném a hivatalos programba
Mikorra gondoltatok?
Természetesen annak számít! De ha ki akarnád magad húzni ezzel a mondvacsinált indokkal, akkor büntiből viszek neked 3 babettát, amiből egyet működőképesre kell összeraknod, hogy felérj a hambi elkészültéig!
Ha a pancsi motornak számít ( ) , akkor IGEN!
Üdv Cat!

Hát mi megvagyunk, hasonlóan hozzátok, kicsit más lett a prioritás.

Összeköltöztünk a kedvessel, így most három gyerek van, nekem 1 saját és két bónusz, a páromnál ez fordítva. Épp műszakin a vasmacska, idén szeretnénk egy Regécet a kemény magnak. Még nem tudunk időpontot, de nagyon igyekszünk. Jelezzen aki jönne. Hiányoztok.
Kérdésem van a tapasztalt fórumtársakhoz.
A motor Honda CBR 900 RR (SC28-1994)

Egy ideje miután a motor felmelegedett alapjáraton és kisebb fordulaton ütemes zakatoló hangot ad. (nem csörögés, zörgés, csattogás, sivítás stb. ..... hanem zakatolás). Részben saját autós tapasztalat, részben autószerelő vőtárs véleménye alapján nem főtengely és nem hajtókar csapágy. Továbbá nem a szokásos kuplungkar behúzására elhallgató CBR 900 kuplunghang. (az a hang is meg van).

A hang forrása hallgatózás alapján a baloldalon levő - generátor - dekli környéke (persze tudom, hogy a hang a blokkban vándorol). A hangerő a fordulatszám emelésével nem erősödik, magasabb fordulaton nem hallható. Valószínű elnyomja a kipufogó hangja.

A generátor álló és forgórészt leszedtem, a csavarokat újra ki-be raktam menetrögzítővel, megfelelő nyomatékkal meghúzva, de a hang nem múlt el. A tűgörgős csapágyat is megnéztem. A görgők meg vannak, a műanyag kosár fogja őket, a felületükön nincs bemaródás, de kopásnyomok egyértelműen látszanak rajtuk.

Kérdésem, hogy találkozott-e már valaki ilyen problémával, ha igen mi volt az oka?

1. A főtengely bal oldali végén levő, a szabadonfutó és nagy fogaskerék szélles válla alatt elhelyezkedő tűgörgős csapágy probléma.
2. Szabadonfutó probléma.
3. Más amire nem gondolok.
Gondozásmentes (YTX14AHL-BS) jobb+ :
Landport 16.640.- aksi

Varga Bálint
Értékesítési vezető
Barió-Akkumax Kft.
Mobil: +36-70/624-42-42

ettől a cégtől rendeltem a fent említett akkumulátort. tökéletesen illeszkedik a régi savas helyére. nagyon profi az aksi ajánlom mindenkinek !
a töltésem tökéletes. a hiba a multiméteremben volt. hála az égnek. ki is vágtam a kukába . vettem egy újat. tegnap már kerültem is egyet. ti is észre vettétek ,hogy tavasszal mindig erősebb a gép? csak úgy szárnyalt.
Szevasztok! Cbr 954 blokk bontva eladó!Váltó generátor már nincs meg! A blokk nem használható fel csak az alkatrészei mert balesetes volt és törött itt ott! Az ár 50 rugó!
11:1 kompresszió jónak nevezhető egy F2-nél
F2 és F3 között mi a különbség?idomok ugyan azok rajta?
Jobbulást Gábor! Fogunk mi még motoron ülve találkozni

Halmai Gézával még másnap de.beszéltem,Ő tudja hogyan lehet elérni ha még vérre lenne szükség.
JOBBULÁST!
Hajrá! Gyógyulást!
Király vagy Mesca,köszönöm!
sajnos nagyon sok kellett,de szerencsére még annál is több összejött
4 liter vért kaptam,az életveszély elmúlt,most egy nagyon hosszú lábadozás elején járok,de annyi jót kapok,nem lehet kétséges a végállomás
Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy kék színű sérülésmentes Honda CBR xx-et,kék színben!
2002-2005 évjáratot lehetőleg.
Bárki,aki tud ilyet,azonnal szóljon!
Köszönöm!
Gábor
30/4515852
Sziasztok! Sajnos nincs meg az uzemeltetoi kezikonyvem (CBR 600RR, '07). Ha valakinek keznel van, meg tudna nezni, hogy at lehet-e valtani km/h-rol merfoldre? Ha igen, hogyan? Az angol nyelvut megtalaltam a neten, de ami abban van, az nekem nem mukodik, es az a szornyu gyanum tamadt, hogy nem is lehet siman egyszeruen a gombokkal (legalabbis a magyar kiadasut...)
Az előző link beillesztetés valamiért nem jó.

Erről lenne szó:
SEGÍTSÜNK!

Sziasztok!Egy motoros baleset miatt vérre lenne szükség!0+ vércsoportúak figyelem!Aki tud és szeretne segíteni a Székesfehérvár-i Szent György kórház véradóállomásán megteheti 8 és 16 óra között.FÜLÖP GÁBOR névre.TAJ kártya és személyi igazolvány szükséges.A sérült tesójával és annak családjával nagyon jó barátságban vagyok, én csak így tudok nekik segíteni!Lehet,hogy egy megosztás is segít!Köszönöm!

Forrás : Facebook.com Magyarország motorosai.

Nekem sajnos A- a vércsoportom
(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/hu_HU/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
BejegyzésMagyarország motorosai által

Erről tud valaki valamit? A Gábor szenvedett balesetet?
Köszi köszi.
Ehhez nem kell.

GIpro
Helló
Rakott valaki cbr600rr- be ( 2006 ) fokozatkijelzőt? Van neki külön aljzat vagy vezetéket kell vágni?
Köszi